افتتاح هتل در لهستان

افتتاح هتل در لهستان

مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی شیراز (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه افتتاح هتل در لهستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

گردشگری از ارکان مهم اقتصادی لهستان به حساب خواهد آمد، به همین دلیل دولت تلاش های بسیاری در جهت اصلاح قوانین و توسعه بخش گردشگری داشته است. صنعت هتل در کنار دیگر شاخه های گردشگری رشد بسیاری داشته است، به همین دلیل افتتاح هتل در لهستان به معنای کسب سود چشمگیری نیز خواهد بود. آمارهای اخیر نشان داده است که حدود 2000 هتل در این کشور ایجاد شده است و بیش از 80000 نفر در این مجموعه مشغول به کار می باشند. بخاطر داشته باشید که صنعت هتل تاثیر چشمگیری بر 300000 کارمند نیز داشته است. فراموش نکنید که متخصصین ثبت شرکت ما در لهستان قادر به همیاری با شما در خصوص توسعه صنعت گردشگری نیز خواهند بود.

راه اندازی یا افتتاح هتل در لهستان

قوانین بسیاری جهت تاسیس هتل در لهستان وجود خواهد داشت، قوانینی که به منظور جلوگیری از اختلاط شرکت ها وضع شده است. باید بدانید که خدمات گردشگری Actand اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار خواهد داد. در طول چند سال گذشته اتاق های گردشگری لهستان به همراه چندین نهادهای دولتی دیگر جهت اصلاح قانون گردشگری لهستان، سرمایه گذاری در چهارچوبه &