5 دلیل سرمایه گذاری بخش خودرو در لهستان

لهستان دومین اقتصاد بزرگ مرکز اروپا و یکی از مهم ترین صنعت های خودرو در جهان است. این بخش از صنعت لهستان یکی از مهمترین و توسعه یافته ترین بخش های صنعتی می باشد و این بخش متشکل از پتروشیمی، ماشین آلات، ماشین آلات الکتریکی، کشتی سازی و ساخت ماشین (که تقریبا به طور کامل برای صادرات تهیه می شود) است. این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با سرمایه گذاری در بخش خودرو در لهستان را در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در بخش خودرو در لهستان می توانید با مشاورین موسسه در دفاتر تهران و شیراز ما یا سفارت لهستان تماس حاصل فرمایید.

شرایط و دلایل سرمایه گذاری در بخش خودرو در لهستان

دلایل بسیاری برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی در بخش خودرو در لهستان وجود دارد و در اینجا پنج مورد از آنها از آنها اشاره خواهیم کرد:

1. رتبه دوم در خروجی تولید در سراسر جهان

بخش خودرو لهستانی رتبه دوم در تولید خروجی در سراسر جهان را دارا می باشد و این موضوع اول به علت منابع نسبتا ارزان و سپس نیروی کار خبره با دلیل نظام آموزش و پرورش این کشور که کودکان را برای کار در این زمینه آماده می کند، می باشد. در صنعت خودرو لهستانی بسیاری از نیروهای کار بسیار خبره در در مدارس فنی (مهندسی شیمی، مکانیک و غیره) تحصیل کرده اند.

2. اعطای بودجه اتحادیه اروپا به سرمایه گذاران خارجی

در لهستان، به عنوان یک کارآفرین خارجی، شما می توانید کمک های مالی و برنامه های مختلف (OP) که در اتحادیه اروپا اعمال می شود را دریافت کنید. برخی از این برنامه ها نیز برای بخش خودرو اعمال می شوند. متخصصین ما در تشکیل شرکت در لهستان می توانند اطلاعات بیشتری در این مورد در اختیار شما قرار دهند.

3. معافیت مالیات بر درآمد شرکت ها در لهستان

تحت شرایط خاصی، کارآفرینان می توانند از معافیت مالیات بر درآمد (CIT) در لهستان و یا کمک های موجود دولت برای سرمایه گذاران خارجی بهره مند گردند. این مقدار بین 30٪ تا 50٪ از هزینه های لازم برای تشکیل یک شرکت است و بسته به اندازه شرکت تا 70٪ مبلغ را دریافت کنند.

4. طیف گسترده ای از گزینه های سرمایه گذاری در لهستان

بخش خودرو در لهستان به شدت به دیگر بخش های اقتصاد وابسته است. بنابراین، کارآفرینان خارجی طیف گسترده ای از مناطق را برای سرمایه گذاری در صنعت خودرو را انتخاب می نمایند. همچنین، این در بخش خاص از حضور شرکت های بزرگ بین المللی مانند فیات، اوپل، فولکس واگن، تویوتا، ولوو و اسکانیا برخوردار بوده است.

5. نسبت هزینه به کیفیت تولید کننده خودرو

بخش خودرو لهستان حدود 10 درصد از کل تولید صنعتی این کشور را دارد، و نماینده حدود 4٪ از تولید ناخالص داخلی در لهستان نیز می باشد. این منطقه از صنعت با استخدام بیش از 130،000 کارمندان، دارای تولید حدود 900.000 وسایل نقلیه سبک در سال است. در لهستان نسبت هزینه به کیفیت عادلانه است حتی زمانی که اقتصاد پایدار قابل پیش بینی در دسترس نباشد.

مشاوران ما در بخش تشکیل شرکت در لهستان می توانند به کارآفرینان خارجی در سرمایه گذاری در بخش خودرو و یا در هر کسب و کار صنعتی دیگر کمک کنند، تا شرکت خود را در این کشور ایجاد را در این کشور است. کارشناسان ما می تواند به شما برای باز کردن یک شرکت در لهستان کمک کنند و یا اطلاعات مورد نیاز در رابطه با مزایای سرمایه گذاری در این کشور را برای شما فراهم کنند. برای تماس رایگان با کارشناسان ما در رابطه با لهستانی و ثبت شرکت با با ارتباط برقرار کنید.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات برتر و معتبر حقوقی کشور خدمات سرمایه گذاری در بخش خودرو در لهستان را به صورت تضمینی برای افراد انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل ، کار اقامت و مهاجرت به کشور لهستان با تیم وکلا، همکاران و مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره بهره مند شوید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *