افتتاح شرکت استخدامی در لهستان

مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی شیراز (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه افتتاح شرکت استخدامی در لهستان می توانید با مشاورین موسسه در دفاتر تهران یا شیراز  تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرکت استخدام: فرایندی ارزشمند و کارآمد

شرکت استخدام در لهستان به منظور ایجاد روابط مابین کارفرما و فردی که به دنبال شغل مورد نظر می باشد خواهد بود. از وظایف شرکت های استخدامی یافتن شغل مناسب برای داوطلبان خواهد بود. باید بدانید که این فرایند مستلزم شرکت در مصاحبه و بررسی شغل مورد نظر خواهد بود. بخاطر داشته باشید که رقابت در بازارهای لهستانی در سال های گذشته به وفور مشاهده شده است. بسیاری از شرکت های بزرگ از خدمات شرکت های استخدامی استفاده خواهند کرد.

اگر شما قصد افتتاح شرکت در لهستان (بویژه شرکت استخدامی) را در سر دارید، شما ملزم به رعایت موارد مد نظر خواهید بود.

شرایط و قوانین افتتاح شرکت استخدامی در لهستان

در سال های اخیر تصمیمات مهمی در خصوص خدمات شرکت های استخدامی لهستان گرفته شده است. شرکت های استخدامی دامنه گسترده ای از خدمات و فرصت یافتن مشاغل مناسب در صنایع را در اختیار افراد قرار خواهند داد. برای مثال صنایع IT و صنایع مربوط به امور مالی از این دسته خواهند بود.

هزینه راه اندازی تجارت در لهستان تا حد زیادی بستکی به نوع شرکت ها خواهد داشت. اگر شما قصد افتتاح یک شرکت با مسئولیت محدود را در سر دارید شما قادر به اخذ یک شریک، همکاری با دیگر کارفرما و یا مالکیت انحصاری خواهید بود. قدم بعدی پس از انتخاب نوع تجارت افتتاح یک حساب بانکی خواهد بود، حسابی که بایستی جداگانه از حساب بانکی شما باشد.

ناگفته نماند که شما ملزم به ثبت شرکت خود در اداره ثبت تجارت لهستان خواهید بود. پس از گذشت این مرحله شرکت شماره REGON را دریافت خواهد کرد و مالیات بر ارزش افزوده شما نیز ثبت خواهد شد. متخصصین تاسیس شرکت ما در لهستان شما را در طی کردن تمامی این مراحل یاری خواهند کرد.

برنامه ریزی جهت ایجاد شرکت استخدامی در لهستان

یک شرکت استخدامی صرف نظر از عملکرد و خدماتش به یک برنامه ریزی بسیار قوی نیاز خواهد داشت. چرا که نظریه بازاریابی در این زمینه نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. علاوه براین دانش کارآفرین برای شناخت نیاز مشتریان و آگاهی از نیروی کار لهستانی بسیار ضروری خواهد بود.

یک شرکت استخدام در لهستان با تمامی شرکت های کوچک، شرکت های متوسط و یا بزرگ نیز در ارتباط خواهد بود. در اغلب موارد تجارت های کوچک به خدمات شرکت های استخدامی نیاز خواهند داشت چرا که به کارمندان برتر برای افتتاح شرکت خود نیاز خواهند داشت.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات برتر و معتبر حقوقی کشور خدمات افتتاح شرکت استخدامی در لهستان را به صورت تضمینی برای افراد انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل ، کار اقامت و مهاجرت به کشور لهستان با تیم وکلا، همکاران و مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره بهره مند شوید.

اگر شما علاقه بسیاری به شناخت بازارهای لهستانی، قوانین سرمایه گذاری در لهستان و … دارید پیشنهاد می شود که با متخصصین ما در ارتباط باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *