وکات نامه در لهستان

مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه وکالت نامه در لهستان می توانید با مشاورین موسسه در دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

قرارداد قانونی در لهستان

وکالت در لهستان برای انجام فعالیت های کسب و کار زمانی که شخص حقوقی قادر به انجام کار خود نمی باشد خواهد بود. قدرت وکالت به معنای اعطای نمایندگی از فردی به فرد دیگری خواهد بود، که انجام تکالیف و یا هر وظایف خاص دیگر همانطور که در سند ذکر شده است را به دنبال خواهد داشت. قدرت وکالت در لهستان به معنای به معنای عقد یک قرارداد کتبی که نتیجه آن در دفتر اسناد رسمی مشخص می شود خواهد بود. به خاطر داشته باشید که در زمان توافق هر دو نفر برگه وکالتنامه بایستی به امضاء برسد.

شرکت های لهستانی از متخصصین خاصی تشکیل شده اند، لذا جهت اعطای قدرت وکالت و افتتاح شرکت شما ملزم به ارائه اسناد و مدارک کافی خواهید بود. علاوه بر این اگر شما قصد افتتاح یک شرکت را در سر دارید بایستی از یک شخص برای انجام فرایند همکاری کمک بخواهید.

شرایط و انواع انواع وکالت نامه در لهستان

مبحث وکالت برای رفع نیازهای مختلف خواهد بود و با توجه به نوع شرکت، نوع بازار و حوزه عمل متغیر می باشد. مبحث وکالت دربردارنده قدرت عمومی، محدود و یا ویژه خواهد بود. فردی که مسئولیت های خاصی را به فرد دیگری می سپارد قادر به مشخص کردن محدوده وظایف وی نیز خواهد بود.

قدرت وکالت کلی فرد صاحب اختیار را قادر به انجام فعالیت های تجاری متعددی خواهد کرد. این وظایف متعدد مواردی نظیر: افتتاح حساب بانکی، بستن حساب بانکی، استناد حقوق قراردادی، خرید و یا فروش سهام را در بر خواهد داشت. این درحالیست که در برخی از موارد قدرت وکیل کلی نیز محدود خواهد بود.

قدرت محدود وکالت به معنای اعطای چندین وظایف به فرد مشخص شده خواهد بود. این درحالیست که به وکیل خاص قدرت تصمیم گیری در برخی موارد حساس داده می شود. بخاطر داشته باشید که این امر در خصوص وکالت افراد ناتوان نیز صدق خواهد کرد.

وکالتنامه در هر زمان قابلیت فسخ شدن را خواهد داشت. اگر شما قصد افتتاح شرکت در لهستان را در سر دارید پیشنهاد می شود که از فرد حرفه ای کمک بخواهید. بهتر است که بر روی اشکال جامع تری تکیه نمایید چرا که در برخی از موارد ابطال سند می تواند به ابطال کل معامله نیز منجر شود.

وکالت تجاری (کسب و کار) در لهستان

پروکسی تجاری نوع خاصی از وکالت در کشور لهستان می باشد که مجوز نمایندگی خود را از یک شرکت فعال لهستانی گرفته است. این وکالت قابلیت اخذ از سوی کارآفرین، سرمایه گذار در لهستان به شخص حقیقی که ظرفیت کامل حقوقی را داشته باشد را دارد.

وکالت پروکسی بایستی بصورت نوشتاری باشد چرا که در این صورت معتبر به نظر می رسد. این وکالت می تواند به یک فرد و یا چندین نفر داده شود. ناگفته نماند که این وکالتنامه قابلیت فسخ شدن در هر زمان را خواهد داشت.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات برتر و معتبر حقوقی کشور خدمات وکالت نامه در لهستان را به صورت تضمینی برای افراد انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل ، کار اقامت و مهاجرت به کشور لهستان با تیم وکلا، همکاران و مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های شروع تجارت در لهستان، با متخصصین ما در لهستان در ارتباط باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *