مشاغل مورد نیاز در انگلستان

مشاغل مورد نیاز در انگلستان

مهارت های بازاریابی برای توسعه فزاینده کسب و کار بسیار مهم است. نیاز به سرمایه گذاری در انگلستان و همچنین بازاریابان در انگلستان با بازار شغلی پررونق روبه افزایش است و متخصصان بازاریابی مختلف برای هر دو مهارت های تکنیکی و کاربردی و همچنین برای دانششان در زمینه استراتژی های بازاریابی خاص استخدام می شوند. این سبب شده تا مشاغل گوناگونی در زمینه های مشابه در لیست مشاغل مورد نیاز در انگلستان قرار بگیر که ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر در این رابطه بیشتر صحبت کرده ایم.

  فرم مشاوره فوری

  لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان

  مدیریت تحویل و تدارکات:

  بیشتر، مردم خرید خود را به صورت آنلاین انجام می دهند، که به این معنی است که فرد باید آن محصولات را به آدرس ارسال تحویل دهد. واقعیت این است که میلیون ها نفر به صورت آنلاین، چندین میلیون محصول سفارش می دهند. شرکت هایی مانند آمازون در حال استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل و نقل می باشند. اما این افراد هنوز هم برای کنترل و برنامه ریزی بهتر به انسان ها نیاز دارند. این شغلی است که به راحتی می تواند 40000 پوند یا بیشتر تولید کند.

  امنیت سایبری:

  در حال حاضر این شغل یکی از امن ترین، پردرآمد ترین و دارای بیشترین تقاضای کاری در انگلستان می باشد. همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود، و این کار برای بازاریابی و فروش، جمع آوری داده ها، مالیات و پرداخت انواع دسته بندی ها و غیره انجام می شود. این یک حرفه ایمن و پایدار است چرا که تقاضا برای امنیت سایبری در حال افزایش است.

  بهداشت و درمان:

  این یک راز نیست که انگلستان به پرستاران بیشتر و در حقیقت ده ها هزار نفر نیاز مبرم دارد. علاوه بر پرستاران، اگر صدها شغل دیگر مربوط به مراقبت های بهداشتی وجود داشته باشد، بیشتر آن ها تقاضای بالایی دارند. مشاغل پرستاری دشوار است و آن ها تقاضای بالایی دارند، همچنین به نظر نمی رسد که برای این کمبود پرستاری یک پایان وجود داشته باشد، در نتیجه آن را به درخواست همیشگی و یک حرفه ایمن برای شما تبدیل کرده است. پرستاران در هر سال در حدود 26000 در سال دارند، اما با آموزش های تخصصی بیشتر می توانید این مقدار را چندین برابر کنید.

  آشپز:

  وقتی نوبت به جستجوی کار می رسد، سرآشپز نسبت به انواع مشاغل، تقاضای بالایی دارد. یک حرفه هنری در آشپزی می تواند برای شما مناسب باشد. به طور کلی، بسیاری از شغل های آشپز برای 2 ماه یا بیشتر خالی می مانند، که نشان دهنده تقاضای مشاغل اینگونه می باشد.

  مهندسی:

  یکی دیگر از مشاغل مورد نیاز در انگلستان، مهندسی است. و انواع کلاس های مهندسی آنلاین در آنجا وجود دارد. واقعیت این است که انواع مختلفی از مهندسی وجود دارد که می توانید وارد آن ها شوید. این رشته ها شامل مهندسی فروش، مهندسی نرم افزار، الکتریکی، عمران و محیط زیست نیز می شود.

  شرایط اخذ ویزای کاری انگلستان

  انگلستان پنجمین اقتصاد بزرگ در این سیاره است که دارای تکنولوژی و صنعت خدمات بسیار پیشرفته می باشد. لندن نیز مرکز مالی پیشرو جهان است. این کشور یک مکان محبوب برای یافتن شغل – چه برای کار کردن در تعطیلات کوتاه مدت و یا برای اقامت طولانی مدت می باشد. اما زندگی و کار در خارج از کشور همیشه با سهم عادلانه خود از بوروکراسی همراه است، و انگلستان نیز از این امر مستثنا نمی باشد. با وجود رفراندوم اخیر اتحادیه اروپا، اکثر شهروندان اروپایی در حال حاضر به یک مجوز کار برای گرفتن کار در انگلستان نیاز دارند. با این حال، اگر از خارج از اتحادیه اروپا هستید، تصویر پیچیده تر است و باید مطمئن شوید که شما صلاحیت کار کردن در انگلستان را دارید.

  شرایط اخذ ویزای کاری انگلستان

  شرایط اخذ ویزای کاری انگلستان

  وب سایت دولت انگلستان ابزار مفیدی دارد که الزامات ویزا برای ملیت خاص شما را نشان می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به چند سوال درباره شهروندی خود پاسخ دهید و چقدر می خواهید در انگلستان بمانید. سپس سایت به شما اطلاعاتی که به آن نیاز دارید، از جمله انواع ویزا مناسب برای شما اگر به آن نیاز دارید، را خواهد داد.، با وجود رفراندوم اخیر اتحادیه اروپا اگر شما از منطقه اقتصادی اروپا ( یا سوئیس ) هستید، شما به ویزای کار نیاز ندارید تا شغلی در انگلستان داشته باشید.

  اگر شما یک شهروند مشترک المنافع با پدر و مادر و یا پدر بزرگ ها و مادربزرگ هستید که در انگلستان به دنیا آمده اند یا در انگلستان زندگی می کرده اند، ممکن است از سیستم گرفتن ویزا معاف باشید. جزئیات کامل در وب سایت دولت موجود است. ویزای کار انگلستان به انواع مختلف ویزا تقسیم می شود. این ویزا ” کارگران ماهر ” و ” با ارزش بالا ” و همچنین ویزای تخصصی کارمندان موقت و کارمندان داخلی را پوشش می دهد.

  رایج ترین انواع ویزا به شرح زیر می باشند:

  ویزای سطح 2 ( عمومی ): A Tier 2 (General) visa، برای کارگران ماهر از خارج از اروپا در نظر گرفته شده است، که قبلا یک شغل درخواست کرده اند. برای درخواست این نوع ویزا، شما از کارفرمای خود به یک مدرک حمایتی نیاز دارید.

   فرم مشاوره فوری

   ویزای ردیف 5 ( کارگران موقت ): Tier 5 (Temporary Worker) visa، متناسب با نوع وظیفه و الزامات واجد شرایط بودن، تقسیم بندی می شوند. به طور کلی شما باید یک گواهی نامه حمایت و یک مقدار ثابت پس انداز داشته باشید تا در طول مدت اقامت در انگلستان، خود را تامین نمایید.

   ویزای ردیف 1 ( A Tier 1 visa )، این نوع ویزا برای سرمایه گذاران و کارآفرینانی است که می خواهند به شروع یا ایجاد کسب و کار در انگلستان بپردازند. معیارهای واجد شرایط بودن در نظر گرفته می شوند.

   در زمانی که درخواست ویزا می کنید، هزینه های مربوطه نیز وجود دارد. ساختار هزینه بر اساس مواردی مانند نوع ویزا است ( و در برخی موارد کاری که شما انجام می دهید ) و کشوری که در آن درخواست می دهید. در بسیاری از موارد برای ویزای ردیف 2 ( Tier 2 visa ) مقدار 575 پوند با نرخ تخفیفی برای افرادی که با کمبود شغل مواجه هستند، هزینه خواهد شد. علاوه بر هزینه های ویزا، ممکن است به پرداخت حق بیمه سلامت تا 200 پوند برای هر سال ویزای معتبر نیازمند باشید.

   شما می توانید قبل از این که در انگلستان کار کنید، برای ویزای سه ماهه انگلستان درخواست نمایید. درخواست ها از طریق سفارت انگلستان یا نزدیک ترین کمیسیون به شما، ارسال می شوند و در کشورهای مشترک المنافع سریع تر بررسی می گردند. زمان پردازش در کل حدود 3 هفته است اگرچه جزییات بیشتر در مورد زمان پردازش احتمالی برای ملیت های مختلف می تواند در وب سایت دولت انگلستان یافت شود.

   انواع مختلفی از ویزا ها و دفاتر مهاجرتی وجود دارند، که می توانند به شما برای درخواست ویزای کار انگلستان کمک کنند. توصیه های دوستان را بیابید و به بررسی و نقد و تشریح آنلاین آن ها بپردازید تا به شما در انتخاب یک موسسه قانونی کمک نمایند. همانطور که درخواست ها نسبتا ساده هستند و عمدتا می توانند آنلاین باشند، ممکن است تصمیم بگیرید که از موسسه های حقوقی ( و هزینه های ان ها ) صرف نظر کنید.

   میزان درآمد مشاغل در انگلستان برای خارجی ها

   حداقل دستمزد ملی انگلستان بر اساس دستمزد در هر ساعت است که قابل اجرا در همه مشاغل انگلستان است. در ماه آوریل دولت پس از مشاوره از یک نهاد مستقل به نام کمیسیون پرداخت کم، حقوق و دستمزد را در انگلستان بررسی می کند. تمام کارفرمایان انگلستان باید حداقل دستمزد (NMW) را به کارگران تا قبل از 25 سالگی بپردازند. برای کارگران بالای 25 سال، مهاجرت ملی انگلستان(NLW) به جای آن اعمال می شود که در حدود 50 پنی بالاتر از( NMVW) می باشد. مقدار حداقل دستمزد انگلستان که کارگران دریافت می کنند، بستگی به سنین پایین دارد. برای داشتن حداقل دستمزد باید حداقل سن ازدواج داشته باشند که معمولا در انگلستان 16 سال است.

   این راهنما هر آنچه را که مهاجر باید در مورد تفاوت های بین حداقل دستمزد انگلستان و نرخ دستمزد در انگلستان در سال 2018 را بدانند، توضیح می دهد. حداقل دستمزد ملی انگلیس سالانه بررسی می شود و بسته به سن کارمند متفاوت است. در حال حاضر دستمزد کارگران 25 سال و بالاتر در ساعت 7.83 پوند است. اگرچه در ماه آوریل سال 2019 به 8.21 پوند افزایش خواهد یافت.

   سن حداقل دستمزد در هر ساعت از آوریل سال 2019

   1. 25 ساله و بالاتر از 25 سال=8.21 پوند تا 7.83 پوند
   2. بین 21 سال تا 24 سال=7.70 پوندتا 7.38 پوند
   3. بین 18 تا 20 سال=6.15 پوندتا 5.19 پوند
   4. کمتر از 18 سال:4.35 پوند تا 4.20 پوند

   حداقل حقوق و دستمزد انگلستان برای مهاجران

   اگر شما به انگلستان مهاجرت کرده اید، پس شما نیز حق دستمزد زندگی در انگلیس را دارید و از حقوق مشابه حقوق شهروندی انگلستان برخوردار هستید و حق بیمه نیز برایتان پرداخت می شود. دولت انگلستان در ماه ژانویه 2018 گزارش داد که 239 کارفرما به کارگران حداقل دستمزد را پرداخت نکرده اند.

   اداره اشتغال و مالی دولت( HMRC) می تواند کارفرمای شما را جریمه کند. در صورتی که متوجه شود که آنها تحت شرایط حداقل دستمزد انگلستان قرار نگرفته اند و در صورت لزوم می توانند آنها را از طرف شما محاکمه کنند.

   حداقل حقوق و دستمزد انگلستان برای مهاجران

   حداقل حقوق و دستمزد انگلستان برای مهاجران

   مدارک مورد نیاز جهت مشاغل مورد نیاز انگلستان

   برای دریافت ویزای کار انگلستان باید شرایط خاصی را تحقق بخشید و شواهد و مستندات را ارائه دهید. در بعضی موارد ممکن است نیاز باشد که مهارت زبان انگلیسی را با عبور از یک آزمون معتبر انگلیسی دریافت کنید. الزامات دقیق بر اساس نوع ویزا متفاوت است، اما می توان انتظار داشت که درخواست دهید:

   • گذرنامه فعلی یک صفحه خالی برای مدرک ویزا برای گرفتن بودجه کافی برای حمایت از خودتان( یا یک گواهی از اسپانسر شما دارد که در صورت ارتباط با شما از شما حمایت خواهند کرد.)
   • در بعضی موارد از شما خواسته می شود که یک آزمایش تمیز سلبی را به عنوان بخشی از درخواست ارائه دهید.
   • آزمون ها به صورت آنلاین شروع می شوند اما برای اجازه اقامت بیومتریک( مورد نیاز برای بعضی از ویزا ها) اثر انگشت و سایر اطلاعات بیومتریک ضبط شده است.
   • اگر شما قبلا در انگلستان بوده اید( از قبل ساکن انگلستان بوده اید) و باید نوع ویزای خود را تغییر دهید یا آن را به طور مثال گسترش دهید) می توانید درخواست خود را در یک مرکز درخواست بریتانیا اعمال کنید.
   • آنها باید ظرف مدت 10 روز مدارک شما را پس از ورود شما به انگلستان در دست داشته باشند و به وزارت امور خارجه تحویل دهند.
   • کارت سبز اتحادیه اروپا( گرین کارت) که اجازه میدهند تا کارگران یک ویزای چند کشور اروپایی را داشته باشند) در انگلستان معتبر نیست.

   اگر می خواهید به کشور انگلستان مهاجرت کنید و از هزینه زندگی در انگلستان بی خبر هستید مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) آماده مشاوره و راهنمایی شما در این زمینه هستند پس با ما در ارتباط باشید.

   آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

    فرم مشاوره فوری

    مطالب مرتبط

    66 دیدگاه برای “مشاغل مورد نیاز در انگلستان

    1. مریم حیدری گفت:

     با سلام .ببخشید یه سوال دارم.من دومدرک لیسانس ریاضی وحقوق دارم ویک مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی.حدود14سال سابقه کار دبیررسمی در اموزش پرورش دارم واکنون وکیل پایه یک هستم وسه سال سابقه دارم .میخواستم بدونم این تخصصها سابقه کاری میتونه در امر پناهندگی وگرفتن اقامت موثر باشه ؟یعنی تاثیر مثبت داشته باشه؟با سپاس

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      سلام وقتتون بخیر
      ما در زمینه پناهندگی اطلاعاتی نداریم.

    2. هادی گفت:

     با ارض سلام خسته نباشید خدمت مشاوران عزیز
     می خواستم بدونم من یکی از بستنگانمون در انگلستان کار فرما هستن و من الان در ایران دانشجو هستم می خواستم ببینم می تونم با اخذ ویزای توریستی برم پیش ایشون و به صورت موقت کار کنم برگردم؟؟؟

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      با سلام و عرض ادب
      متاسفانه از طریق ویزای توریستی به شما اجازه تحصیل و یا کار داده نمی شود.

    3. علی احمدثانی گفت:

     سلام وقت بخیر بنده رشته حسابداری هستم و خواستم بدونم چطور میشه به انگلستان اومد (غیر تحصیلی) و هزینه ها اولیه رو محبت کنید با تشکر

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      با سلام و عرض ادب
      روش های مهاجرت غیر تحصیلی به انگلستان ازدواج، کاری و سرمایه گذاری است.

    4. احمدی گفت:

     با سلام
     بنده دانش آموز رشته ی ریاضی هستم و علاقه ی زیادی به رشته ی IT دارم.از اونجایی که کار در ایران برای IT نیست می تونم با تحصیل در انگلیس ،
     اونجا کار پیدا بکنم ؟

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      با سلام
      بعد از فارغ التحصیلی در انگلستان به شما اجازه پیدا کردن کار و ماندن در این کشور داده می شود.

    5. سینا مهریار گفت:

     با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان،میخاستم بدونم کسی با رشته فوق لیسانس روانشناسی قادر به گرفتن ویزای کار انگلیس،یا در صورت اطلاع کشور های دیگر،هست یا خیر؟!

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      سلام وقتتون بخیر
      برای اخذ ویزای کاری در انگلستان باید آفر کاری ارائه دهید. به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای کاری گروه درمان سوئد اقدام نمایید.

    6. محمد بخت همت گفت:

     سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه رشته ریاضی میخونم
     و هدفم رشته اقتصاد هستش
     اگر در انگلیس درس بخوانم و سپس در رشته اقتصاد وارد دانشگاه بشم بعدش میتونم بازار کار خوبی داشته باشم

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      سلام وقتتون بخیر
      برای تحصیل در انگلستان باید رشته های تحصیلی مرتبط را انتخاب نمایید.

    7. رضا یوسفی گفت:

     سلام من پسر22ساله هستم دانشجوی رشته دندونپزشکی. شرایط ادامه تحصیل در انگلیس چگونه است.
     آیا اصلا میشه بورسیه یکی از دانشگاه های انگلیس شد.

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      سلام روزتون بخیر
      تحصیل پزشکی در انگلستان ملزم به قبولی در آزمون ورودی است.

    8. مدرس گفت:

     سلام .بنده فوق دیپلم مترجمی زبان رو دارم دوس دارم مهاجرت کنم ب انگلیس ایا شرایطی هست ک منو قبول کنن و ریجکت نکنن .توانایی هام بالا هست ینی هرچیزی ک بهم بگن سریع خودمو وفق میدم و یلد میگیرم ممنون میشم راهنمایی کنین

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      با سلام و عرض ادب
      روش های مهاجرت به انگلیس متفاوت هستند که می توانید بر اساس شرایط خود مانند سن، مدرک تحصیلی و غیره انتخاب نمایید. با ما در ارتباط باشید تا با دریافت اطلاعات بیشتر بتوانیم مشاوره بهتری را ارائه دهیم.

    9. علي گفت:

     با سلام
     من از دوتا از دانشگاه هاي انگلستان دعوتنامه براي فرصت مطالعاتي دوره دکتري دارم آيا امکانش هست که بعد از اون اقامت انگلستان رو بگيرم

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      سلام روزتون بخیر
      بله، از طریق پیدا کردن کار و یا اخذ پذیرش از دانشگاه های انگلستان می توانید ویزای خود را تمدید نمایید.

    10. امیر گفت:

     با سلام
     من در حال حاضر دانشجوی دکترا در شهر منچستر انگلستان هستم. آیا امکان مشاوره تلفنی دارید؟

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      با سلام
      بله، می توانید از طریق لینک واتس اپ که در سایت آورده شده است، با ما تماس حاصل نمایید.

    11. الهام گفت:

     باسلام‌‌،همسرم دکترای حقوق خصوصی و ۳۲ ساله و خودم کارشناسی مامایی و ۲۷ ساله هستم،امکان اخذ ویزای کاری از کدام کشور هست؟

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      سلام روزتون بخیر
      کشور های دانمارک، سوئد و آلمان ویزای کاری برای رشته های کادر درمان ویزای کاری اعطا می کند.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.