هزینه زندگی در انگلستان

آیا قصد زندگی در یکی از برترین کشور های دنیا را دارید؟ آیا قصد مهاجرت به انگلستان را دارید؟ آیا اروپا را برای ادامه تحصیل، کار و زندگی انتخاب کرده اید؟ آیا شما هم شرایط اخذ اقامت انگلستان را دارید؟ هزینه تحصیل و هزینه زندگی در انگلستان چقدر است؟ ما به شما انگلستان که یکی از کشور های امن، زیبا و معتبر است را پیشنهاد می کنیم. اطلاع از هزینه زندگی در انگلستان می تواند کمک شایانی به شما در زمینه تحصیل در انگلستان و یا مهاجرت به این کشور داشته باشد. ما در این مقاله به ریز هزینه زندگی در انگلستان پرداخته ایم. مقاله مذکور با تلاش کارشناسان موسسه استخراج و جمع آوری شده است، امیدواریم که این مطلب بتواند کمکی به شما در زمینه مهاجرت و اطلاع از هزینه زندگی در انگلستان داشته باشد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز به همکاری وکیل مهاجرت به انگلستان و با سابقه ای درخشان در امور حقوقی بین الملل و مهاجرت راه های ورود به خاک این کشور را به روی متقاضیان مهاجرت گشوده است و تمامی تلاش خود را برای رسیدن این عزیزان به انگلستان در معرض اخلاص گذشته است.

جزییات و ریز قیمت ها و هزینه زندگی در انگلستان

همانگونه که در ابتدا ذکر شد، کشور انگلستان جزو چند کشور برتر دنیا از لحاظ زندگی، کیفیت تحصیل، سرمایه گذاری و اقامت شناخته شده است و همین امر سبب شده که هر ساله متقاضیان زیادی اقدام به مهاجرت تحصیلی به انگلستان کنند. هزینه زندگی در بریتانیا به مکان زندگی و موقعیت فرد بستگی دارد، شهر لندن یکی از گران ترین شهر های دنیا محسوب می شود لذا افرادی که در لندن هستند می بایست متوجه متوسط هزینه زندگی در لندن باشند. نگرانی افراد مهاجر ریز هزینه در انگلستان و تحصیل می باشد. دیگر افراد متقاضی تا حدودی نگران هزینه اقامت در کشور مورد نظر هستند. البته ناگفته نماند که هزینه زندگی در کشور های مختلف متغیر است. هزینه زندگی در انگلستان تا حدودی بستگی به شرایط افراد دارد لذا افراد می بایست از لحاظ مالی آمادگی کامل را داشته باشند.

در لیست زیر انواع هزینه زندگی در انگلستان به صورت کلی و جزئی بیان شده و امید بر این است که با ارائه این لیست تا حدودی از نگرانی افراد متقاضی کاسته شود.

هزینه زندگی در انگلستان

قیمت و هزینه خوراک و غذا در انگلستان 

یکی از مهم ترین مسائل در مورد شرایط زندگی در انگلستان هزینه ها می باشد. ریز هزینه ها به شرح زیر می باشند:

 • هزینه یک وعده خوراک در رستوران ارزان انگلستان به طور میانگین ۱۴ پوند و ۹۹ سنت
 • هزینه یک وعده خوراک برای دو نفر در یک رستوران معمولی انگلستان به طور میانگین۵۰ پوند
 • هزینه یک مک دونالد در انگلستان به طور میانگین ۵ پوند
 • هزینه یک فنجان کاپوچینو در انگلستان به طور میانگین ۲ پوند و ۷۵ سنت
 • هزینه ۰.۳۳ لیتر نوشابه در انگلستان به طور میانگین۱ پوند و ۱۵ سنت
 • قیمت یک بطری آب در انگلستان به طور میانگین۰.۹۴ پوند
 • هزینه یک لیتر شیر در انگلستان به طور میانگین ۰.۹۲ پوند
 • هزینه یک قرص نان در انگلستان به طور میانگین ۰.۹۶ پوند
 • هزینه یک کیلو برنج در انگلستان به طور میانگین ۱.۵۳ پوند
 • قیمت یک شانه تخم مرغ (۱۲ عدد) ۲.۲۴ پوند
 • هزینه یک کیلو پنیر محلی ۶.۴۹ پوند
 • هزینه یک کیلو گوشت سینه مرغ ۷.۰۳ پوند
 • قیمت یک کیلو گوشت ران مرغ ۱۰.۳۴ پوند
 • هزینه یک کیلو سیب ۱.۸۷ پوند
 • هزینه یک کیلو موز ۱.۰۸ پوند
 • هزینه یک کیلو پرتقال ۱.۹۴ پوند
 • قیمت یک گوجه ۱.۸۲ پوند
 • هزینه یک کیلو سیب زمینی ۱.۱۷ پوند
 • هزینه یک کیلو پیاز ۱.۰۲ پوند

هزینه خوراک در انگلستان

قیمت و هزینه حمل و نقل در انگلستان

 • هزینه بلیط مترو در انگلستان ۲.۵۰ پوند
 • هزینه تاکسی تا یک کیلومتر در انگلستان ۲.۳۰ پوند
 • قیمت تاکسی تا یک ساعت انتظار ۴۰.۰۰ پوند
 • هزینه آب، برق، گاز و … برای یک آپارتمان ۸۵ متری در انگلستان ۱۴۲.۸۹ پوند
 • هزینه ماهانه اینترنت در انگلستان ۲۲.۶۱ پوند
 • هزینه یک شلوار جین ۶۱.۸۳ پوند
 • قیمت یک ست لباس تابستانی در فروشگاه زنجیره ای ۳۲.۵۱ پوند
 • هزینه یک جفت کفش نایک۶۱.۷۴ پوند
 • هزینه یک جفت کفش چرم ۷۲.۷۹ پوند

قیمت و هزینه اجاره خانه در انگلستان 

سوالی که اکثر افراد در زمینه هزینه زندگی در انگلستان میپرسند در زمینه هزینه خرید خانه یا اجاره ملک در انگلستان می باشد.

 • هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در انگلستان به طور میانگین 730.15 پوند
 • هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه بیرون از شهر در انگلستان به طور میانگین 602.46 پوند
 • هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر در انگلستان به طور میانگین 1.199 پوند
 • هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه در بیرون از شهر در انگلستان به طور میانگین 943.79 پوند
 • هزینه هر متر مربع برای خرید منزل در مرکز شهر 3.581 پوند
 • قیمت یا هزینه هر متر مربع برای خرید منزل در بیرون شهر 2.855 پوند

هزینه بلیط انگلستان

هزینه بلیط مربوط به هزینه زندگی در انگلستان نمی باشد ولی به توجه به سوالات افراد، سعی نموده ایم میانگین قیمت ها را در این قسمت ارائه دهیم، البته این قیمت ها ممکن است در فصول مختلف متغیر باشد.

قیمت بلیط هوایپما انگلستان

 • ATLAS JET 1,422,382 TOMAN
 • PEG ASUS 1,732,335 TOMAN
 • TURKISH AIRLINE 2,439,195 TOMAN
 • LUFTHANSA 2,568,678 TOMAN

پس از ذکر و بررسی قیمت و هزینه زندگی در انگلستان به بررسی کوتاهی از راه های مهاجرت به انگلستان می پردازیم؛

عمده راه های مهاجرت به انگلستان به صورت کلی شامل موارد زیر هستند:

۱ . ویزای تحصیلی ۲ . ویزای کار ۳ . سرمایه گذاری یا ثبت شرکت ۴ . تولد فرزند (تابعیت خاک و خون) ؛ البته این قانون هم اکنون شامل تغییراتی شده است.

۵ . ویزای ازدواج انگلستان ۶ . پناهندگی در انگلستان

مهاجرت تحصیلی به انگلستان

ویزای تحصیلی مهاجرتی انگلستان به دو دسته Tier 4 Child و Tier 4 تقسیم می شود.

Tier 4 child برای افراد زیر ۱۷ سال می باشد. فرد از سن ۶ سالگی می تواند برای اخذ این ویزا اقدام کند. فرد متقاضی نسبت به مقطع تحصیلی و سن خود می تواند وارد دوره دبستان، راهنمایی و دبیرستان شده و بعد از گذراندن دوره دبیرستان و اخذ مدرک GCSE وارد دوره های کالج Foundation یا A level شده و پس از گذراندن دوره ها وارد دانشگاه شود.

برای اخذ این نوع ویزا به دلیل شرایط سنی نیاز به مدرک زبان نیست.

دوره های foundation و a level در انگلستان

Fouandation این دوره کالج یک ساله می باشد و فرد متقاضی بعد از گذراندن این دوره نمی تواند وارد تمامی دانشگاه های دلخواه خود شود بلکه فقط می تواند تعداد محدودی از دانشگاه هایی را که دوره Foundation را دارند انتخاب کند.

A level این دوره دو ساله می باشد و فرد متقاضی بعد از گذراندن این دوره می تواند وارد تمامی دانشگاه های برجسته و رتبه اول کشور شود و در تمامی رشته ها به خصوص پزشکی تحصیل کند.

هزینه سالانه کالج شبانه روزی 30.000 پوند می باشد که این مبلغ مربوط به هزینه کالج و زندگی روی هم است. باید خاطر نشان کرد که جهت اخذ این نوع ویزا فرد اجازه بردن همراه را ندارد. خانواده در این نوع ویزا فرزند خود را به مدرسه شبانه روزی سپرده و با گرفتن ویزای Student Visitor می توانند به وی سر بزنند.

Tier 4 این ویزا برای افراد بالای ۱۷ سال است و فرد باید حداقل IELTS 4 داشته باشد.

شایان ذکر است که جهت اخذ مدرک IELTS جای هیچ نگرانی نیست و موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز با برپایی دپارتمان و کلاس های زبان و استفاده از اساتید زبده زبان جهت آمادگی موکلین خود برای امتحان IELTS اقدام لازم را انجام می دهد.

اعزام دانشجو به انگلستان

افراد بالای ۱۷ سال که دارای مدرک دیپلم هستند بدون نیاز به گذراندن دوره GCSE می توانند وارد کالج شده و بعد از گذراندن دوره کالج جهت ادامه تحصیل در رشته پزشکی و غیر پزشکی اقدام کنند. ناگفته نماند که این نوع ویزا هم اجازه بردن همراه ندارد.

تحصیل در رشته پزشکی انگلستان

برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در انگلستان فرد نیازمند داشتن مدرک دیپلم با معدل ۱۴ به بالا، IELTS 4 و گذراندن دوره کالج می باشد. ناگفته نماند که برای انگلستان گپ تحصیلی اهمیت دارد و فرد نهایتا تا سن ۲۴ سالگی می تواند برای پزشکی اقدام کند. طول مدت تحصیل در مقطع پزشکی عمومی ۵ سال دندانپزشکی ۵ سال و داروسازی ۴ سال است.

در این مقطع تحصیلی فرد اجازه کار کردن را نیز دارد البته در این مقطع نیز فرد اجازه بردن همراه را ندارد.

شرایط تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی در انگلستان

تحصیل در این مقطع در انگلستان منوط به داشتن دیپلم تجربی، ریاضی یا فنی می باشد و فرد با داشتن هر یک از این سه مدرک و داشتن IELTS 5.5 می تواند برای کالج اقدام کند و پس از گذراندن کالج وارد دانشگاه شده و در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهد. ناگفته نماند که برای انگلستان گپ تحصیلی اهمیت دارد نباید بین دوره های تحصیلی فاصله چندانی باشد. دوره لیسانس در انگلستان ۳ سال می باشد و فرد طی این مدت اجازه ۱۰ ساعت کار در هفته را دارد. در این مقطع فرد اجازه بردن همراه را ندارد.

شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد در انگلستان

برای این مقطع شما نیاز به داشتن مدرک IELTS 6.5 دارید. مدت تحصیل در مقطع ارشد در انگلستان ۱ سال می باشد و فرد طی این مدت اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته دارد. هزینه تحصیل در مقطع ارشد در کشور انگلستان ۱۲ تا ۲۲ هزار پوند می باشد که این مبلغ از هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان جدا است و فقط به هزینه دانشگاه مربوط است. در این مقطع فرد اجازه بردن همراه را دارد و وی می تواند تمام وقت کار کند.

شرایط تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان

دکتری: تحصیل در این مقطع منوط به داشتن مدرک IELTS 7 است. مدت تحصیل در این دوره ۳ سال می باشد و فرد طی این مدت می تواند ۲۰ ساعت در هفته کار کند. در ضمن تحصیل در مقطع دکتری در اکثر کشور ها شغل محسوب می شود و به فرد حقوق هم می دهند. برای ورود به این مقطع فرد ابتدا وارد PrePhD شده و پس از آن به دوره دکتری وارد می شود.

هزینه تحصیل در این دوره سالانه بین ۱۵ تا ۲۴ هزار پوند است. در این مقطع فرد اجازه بردن همراه را دارد و وی می تواند تمام وقت کار کند.

دوره Premaster انگلستان

این دوره یک ساله می باشد و مختص افراد دارای مدرک فوق دیپلم می باشد. همانگونه که میدانید مدرک فوق دیپلم در ۹۵% کشور ها بی معناست ولی موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز برای متقاضیانی با این شرایط تدابیری اندیشیده است. بدین شکل که افراد با گرفتن IELTS و ورود به دوره Premaster و گذراندن یک سال می توانند برای دوره فوق لیسانس اقدام کنند. هزینه این دوره ۸۰۰۰تا ۱۵۰۰۰ پوند است و فرد اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته را دارد اما امکان بردن همراه را ندارد.

ویزای تحصیلی Student Visitor انگلستان

این ویزا مختص افرادی است که قصد ورود به کالج زبان کشور انگلستان جهت گذراندن دوره زبان را دارند. دوره کالج زبان ۶ ماهه می باشد. البته قابل ذکر است که این ویزا به هیچ عنوان ضامن گرفتن اقامت نیست و اخیرا سفارت برای دادن این ویزا بسیار سخت گیری میکند.

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

مهاجرت به انگلستان از طریق کار یا تخصص از راه های مهاجرت به انگلستان می باشد. لذا اقدام جهت اخذ ویزای کاردر انگلستان مستلزم داشتن یک سری شرایط است : حداقل مدرک لیسانس، سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، سن، داشتن مدرک زبان که برای کشوری چون انگلستان الزامی است اما برخی کشورها چون آلمان و آفریقای جنوبی نیازی به آن ندارند. البته گرفتن این نوع ویزا بسیار سخت است و فرد گاهی باداشتن تمامی شرایط نیز موفق به کسب آن نمی شود و دلیلش سخت گیری های اخیر سفارت است. البته موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز برای این مساله تدبیری اندیشیده است. بدین صورت که از کشور آفریقای جنوبی و اخذ ویزای کاری این کشور به عنوان یک پول برای رسیدن به انگلستان استفاه می کند. بسیاری از افراد متقاضی کار در کشور انگلستان جهت اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی اقدام کرده و پس از چند سال کار در این کشور و جمع آوری ساپورت مالی بسیار عالی به سمت انگلستان مهاجرت می کند.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری Tier 1

سرمایه گذاری در انگلستان به چند دسته ۱- ۵۰.۰۰۰ پوندی،۲- 200.000 پوندی ۳- 1.000.000 پوندی 4- 2.000.000 پوندی تقسیم می شود.

۱ – مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 50.000 پوندی : این نوع سرمایه گذاری برای ایرانیان مناسب نمی باشد فقط برای ایرانیانی مناسب است که در کشور انگلستان مشغول تحصیل هستند و پس از تحصیل قصد برگشت به ایران را ندارند در نتیجه با این نوع سرمایه گذاری اقامت خود را تضمین می کنند.

۲ – سرمایه گذاری 200.000 پوندی انگلستان : برای اقدام جهت این نوع ویزا فرد نیازمند مدرک IELTS با نمره ۴ و Business Plan می باشد. در ضمن فرد باید نشان دهد که تمکین مالی دارد و می تواند هزینه های خود و همراهان را تامین کند. این نوع ویزا ۳ سال اعتبار دارد و قابل تمدید است و می تواند به اقامت دائم تبدیل شود.

۳ – سرمایه گذاری 1.000.000 پوندی انگلستان : برای این نوع سرمایه گذاری نیازی به IELTS و Business Plan نیست و فرد تنها کافی است این پول را داشته باشد و با ۱.۷۵۰.۰۰۰ پوند از آن اقدام به خرید سهام کند و باقی را به دلخواه خود هزینه کند. این نوع ویزا ۳.۵ سال اعتبار دارد و تا ۲ سال قابل تمدید است و می تواند به اقامت دائم تبدیل شود.

تولد فرزند در انگلستان

تولد فرزند در گذشته راهی برای مهاجرت به انگلستان بود که البته امروزه دیگر اینگونه نیست. در گذشته قانون تابعیت قانون خاک بوده ولی اکنون به خون تغییر کرده و دیگر تولد فرزند در انگلستان تضمینی برای اقامت نیست.

ویزای ازدواج انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج راه و گزینه پیشنهادی برای مهاجرت است. برای این ویزا فرد باید در انگلستان موردی را برای ازدواج داشته باشد. فرد باید بتواند نشان دهد که امکان تامین هزینه ماهانه خود و فرد متقاضی را دارد در غیر این صورت سفارت تقاضا را رد می کند. پروسه اخذ این ویزا ۸ ماه تا ۱ سال است.

مطلب فوق به همت کارشناسان موسسه توسعه گران مهر استخراج و جمع آوری شده است، امیدواریم که توانسته باشد کمکی به شما در زمینه اطلاع از هزینه زندگی در انگلستان کرده باشد. اگر شما هم خواهان مهاجرت به انگلستان هستید و شرایط اخذ تابعیت در انگلستان را دارید می توانید با مراجعه به موسسه توسعه گران مهر واقع در شیراز که یکی از معتبر ترین موسسات مهاجرتی مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر همچنین می توانید به سایت مهاجرت و ویزاهای انگلستان مراجعه و یا با مشاورین موسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در مورد هزینه های زندگی در انگلستان

1- هزینه ی یک وعده خوراک در رستوران ارزان قیمت در انگلستان چقدر است؟

به طور میانگین 14 پوند و 99 سنت میباشد.

2- هزینه ی یک وعده خوراک برای دو نفر در یک رستوران معمولی در انگلستان چقدر است؟

به طور میانگین حدود 50 پوند میشود.

3- هزینه ی تسهیلات مصرفی ماهانه (آب-برق و…) در انگلستان چقدر است؟

برای یک آپارتمان 85 متری در انگلستان حدود 142.89 پوند میباشد.

4- هزینه ی اجاره ی یک آپارتمتن یک خوابه در مرکز شهردر انگلستان چقدر است؟

به طور میانگین 730.15 پوند میباشد.

5- هزینه ی اجاره ی یک آپارتمان یک خوابه بیرون از شهر در انگلستان چقدر است؟

به طور میانگین در حدود 602.46 پوند میباشد.

6- هزینه ی اجاره ی یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر در انگلستان چقدر است؟

به طور میانگین در حدود 1199 پوند میباشد.

7- هزینه ی اجاره ی یک آپارتمان سه خوابه در بیرون از شهر در انگلستان چقدر است؟

به طور میانگین در حدود 943.79 پوند میباشد.

8- هزینه ی خرید هر متر مربع منزل در مرکز شهر در انگلستان چقدر است؟

معمولا در حدود متری 3581 پوند میباشد.

9- هزینه ی خرید هر متر مربع منزل در بیرون شهر در انگلستان چقدر است؟

معمولا در حدود متری 2855 پوند میباشد.

10- هزینه ی سالانه ی کالج شبانه روزی در انگلستان چقدر است؟

در حدود مبلغ 30000 پوند سالانه میباشد که البته این هزینه مربوط به کالج و همچنین زندگی است.

11- هزینه ی تحصیل در مقطع ارشد در انگلستان چقدر است؟

در حدود 12 تا 22 هزار پوند سالانه میباشد.

12- هزینه ی تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان چقدر است؟

در حدود 15 تا 24 هزار پوند میباشد.

13- هزینه های سرمایه گذاری در انگلستان در حدود چقدر است؟

سرمایه گذاری در انگلستان به چند دسته تقسیم میگردد:

50000 پوندی/200000 پوندی/1000000 پوندی/2000000 پوندی

14- قیمت میوه و سبزیجات متداول مصرفی روزانه در انگلستان چقدر است؟

معمولا بین 1 تا 2 پوند برای هر کیلو متغییر است.

15- هزینه ی ماهانه ی اینترنت در انگلستان چقدر است؟

معمولا در حدود 22.61 پوند میباشد.

1/5 - (1 امتیاز)

98 دیدگاه برای “هزینه زندگی در انگلستان

 1. زهراگلفروش بهروزی گفت:

  باسلام وخسته نباشید من دانشجو لیسانس گرافیک از دانشگاه علم وفرهنگ هستم نمرات کارگاهیم عالی نمرات عملی متوسط ویه ترم دیگه دارم تا فارغ التحصیل بشم میخواستم بدونم چگونه میتونم از نظر کار تحصیل وارد کشور انگلیس بشم واز چه طریقی باید اقدام کنم ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای تحصیل در انگلستان باید رزومه خوب و مدرک زبان ارائه دهید. برای دریافت اطلاعات در رابطه با مراحل اخذ پذیرش و ویزای انگلستان با ما در ارتباط باشید.

 2. پارسا گفت:

  سلام وقت بخیر من 18سال دارم ، دیپلم دارم و همچنین معاف از خدمت
  برا گرفتن سيتيزن شیپ باید اول اونجا تحصیل کنم ??

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، برای اخذ تابعیت کشور انگلستان نیاز به مهاجرت به این کشور از روش هایی تحصیلی، کاری، ازدواج و سرمایه گذاری دارید.

 3. محمد گفت:

  سلام من 27سالمه و برا تخصص پزشکی میخوام برم انگلیس ایا شرایط سنی دارا می باشم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای تحصیل تخصص در انگلستان نیاز به شرکت و قبولی در آزمون ورودی دارید. شرایط سنی شما برای تحصیل تخصص در انگلستان مناسب است.

 4. مهرداد گفت:

  سلام من 24سام هست متاهل هستم با حدود 500 ملیون دارایی خاستم ببینم به چه صورت میتونم برم و اقامت انگلیس رو بگیرم هر راهی باشه مشکل نداره فقط لطفا راهنمایی کنید بچه هم ندارم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   یکی از آسانترین روش های دریافت اقامت انگلستان برای شما تحصیلی است. شما می توانید از طریق تحصیل به انگلستان رفته و پس از فارغ التحصیلی با پیدا کردن کار در این کشور مانده و ویزای خود را تمدید نمایید.

 5. arvin kianfar گفت:

  با دورد و سلام
  در خصوص گرفتن پذيرش تحصيلي يك سوال از خدمتتان داشتم.
  من داراي 2 فرزند 7 و 4 ساله مي باشم .
  امكان گرفتن پذيرش تحصيلي براي انها در كشور انگلستان وجود دارد ؟
  همچنين در صورت پذيرش امكان اقامت والدين همراه كودك وجود دارد ؟
  لطفا راهنماي بفرمائيد . آروين از تهران

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، امکان اقدام برای مدارس انگلستان فرزندان شما وجود دارد.

 6. مرادی گفت:

  ببخشید من الان 17سالمه میخام ادامه تحصیل رو در انگلستان سپری کنم آیا بعداز تمام کردن تحصیل میتونم آنجا زندگی کنم شرایط اش چیست؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، پس از فارغ التحصیلی در صورت پیدا کردن کار می توانید در انگلستان ویزای خود را تمدید نمایید.

 7. مارال منصوری گفت:

  سلام مارال هستم ۲۵ ساله.من یه پسر دارم ۲سال و ۷ ماه.میخواستم بدونم میتونم مدارک پسرمو بفرستم انگلیس که اونجا تحصیلش رو شروع کنه.آیا کشور انگلیس از طریق پسرم اقامت بهمون میدن.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، از طریق تحصیل فرزندتان در انگلستان به شما نیز ویزای گاردین تعلق می گیرد.

 8. mobina گفت:

  سلام من 18 سالمه و دیپلم تجربی دارم و کنکور هم دادم میخواستم بدونم چجوری باید برای ادامه تحصیل در رشته فیزیوتراپی در لندن و گذروندن کالج اقدام کنم یعنی از کجا باید شروع کنم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   در ابتدا کالج مورد نظر خود را انتخاب نمایید و پس از اخذ پذیرش برای ویزا اقدام نمایید.

 9. حسن یزدانی گفت:

  با عرض سلام خدمت دوستان اینکه میگن کسایی که میرن انگلستان کمپ ندارن همون اول بهشون آپارتمان میدن مجانی بهشون پولم میدن جریانش چیه راسته یا دروغه

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   موسسه ما در رابطه با شرایط و قوانین پناهندگی انگلستان اطلاعای ندارد.

 10. نیوشا محمدی گفت:

  سلام
  من دانشجوی علوم آزمایشگاهی هستم میخواستم بعد ازگرفتن مدرک کارشناسی برای کارشناسی ارشد یا دکترا برای انگلستان اقدام کنم ، رفتن برای تحصیل توی کدوم مقطع بهتره ؟ و اینکه بعد اتمام تحصیل امکان کار هست؟کلا راه پیشنهادی شما چیه؟
  ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورت داشتن مدرک زبان و رزومه خوب می توانید برای تحصیل کارشناسی ارشد اقدام نمایید. پس از فارغ التحصیلی به شما فرصتی داده می شود تا کار پیدا کرده و ویزای خود را تمدید نمایید.

 11. Yegane گفت:

  سلام، من الان 17سالمه و سال تحصیلی 98_99 درسم تمام میشه میخوام برای ادامه تحصیل به انگلستان برم رشته ام ریاضی فیزیک است و میخواهم دررشته مهندسی معماری و یا طراحی دکوراسیون داخلی در انگلیس ادامه تحصیل بدم البته دایی بنده در انگلستان اقامت دائم دارند میخواستم بدونم دعوت نامه ایشون برای من تاثیری داره یا خیر و در کل براورد هزینه های تحصیل در شهر های ارزان که دانشگاه های خوبی دارند حدودا چقدر میشود و گردش مالی حساب برای رفتن چقدر باشد و بودجه ای که باخود میبریم چقدر باشد و شرایط گرفتن خوابگاه چگونه است و براب ادامه تحصیل ابتدا باید دوسال کالج را بگذرانیم یا مستقیم دانشگاه؟ ممنون میشوم پاسخ بدهید.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   برای ادامه تحصیل در رشته های غیر پزشکی نیاز به گذراندن یک سال دوره فاندیشن دارید. هزینه تحصیل بسته به دانشگاه انتخابی شما دارد. اقامت دایی شما در زمینه تمکن مالی می تواند برای شما کمک کننده باشد.

 12. انيس احمدي گفت:

  با سلام
  من ١٥ سالم هست و با مادرم قصد مهاجرت دارم كه ترجيحا انگليس اما هيچكدوم از اين شرايطي كه خوندم به ما نميخوره ايا ميشه من براي ادامه ي دبيرستان درخواست ويزا بدم و ايا ميشه مادرمم همراهم بياد؟
  اگه اين راه امكانپذير نيست پناهندگي چطور؟ راه درستيه؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، از طریق تحصیل در دبیرستان به مادر شما ویزای گاردین تعلق می گیرد.

 13. اریانا گفت:

  سلا، من ۱۷ سالمه و دنبال کالج خوب برای دوره ی A level هستم و میخواهم طراحی صنعتی،جواهر بخوانم. میخواستم بپرسم پایین ترین حد معدل چقدر میشه؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرایط تحصیل و معدل مورد نیاز بسته به کالج انتخابی شما دارد. هر کالج شرایط متفاوت خود را دارد.

 14. علی زاده گفت:

  با سلام،وقتتون بخیر،من ارشد برق مخابرات خوندم و شاغل هستم همسرم هم کارشناسی ارشد برق قدرت خوندن و شاغل،بنظر شمامن میتونم برای ادامه تحصیل برای دکترا اقدام کنم و همسرم برای کار کانادا یا انگلیس؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای مهاجرت تحصیلی دکترا و کاری نیاز به اطلاعات بیشتری مانند سن، مدرک زبان و غیره از شما داریم. لطفا برای بررسی دقیق تر با ما در ارتباط باشید.

 15. سارادوکوهکی گفت:

  باسلام.خانمی هستم 34ساله.لیسانس معماری ازدانشگاه آزادشیرازدارم.رشته ی تحصیلیم دردبیرستان فنی بوده است.2سال پیش لیسانس گرفته ام بامعدل17.85.دوفرزندپسر10و8ساله دارم.درحال گذراندن آیلتس آکادمیک هستم.وکارهای برش لیزری چوب ومقواماکت واتوکدی رادردفاترمعماری زیادانجام داده ام.چندسوال داشتم1آیا برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد شرط سنی مهم است؟2گپ تحصیلی بیشترازچندسال نبایدباشد؟3درحال حاضرساکن شیرازهستم.اگربخواهم دوره آیلتس راازطریق موسسه شمادنبال کنم،آدرس رابرای من ارسال فرمایید.باتشکر.کلا میتوانم امیدواربه اخذویزای تحصیلی درمقطع کارشناسی ارشددرکشورانگلستان باشم یاخیر؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   گپ تحصیلی و محدودیت سنی برای تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان حائز اهمیت است. متاسفانه موسسه ما کلاس های آیلتس برگزار نمی کند.برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های ذکر شده در سایت در ارتباط باشید.

 16. Yasin asadi گفت:

  با سلام من الان ۱۷ سالمه و رشته ام کار و دانش هست اگر بخواهیم با ویزای تحصیلی به انگلستان برم هزینه کلی من چقدر میشه.مرسی??

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   هزینه تحصیل شما بسته به رشته و دانشگاه انتخابی شما دارد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. با ما در ارتباط باشید.

 17. شيما گفت:

  سلام من امسال ديپلم و ميگيرم معدل سال اول دييرستان و دوم دبيرستان من بالاي 18 هست مي خوام بدونم برأي اينكه تو دانشگاه بريتانيا در رشته داروسازي تحصيل كنم بايد معدلم چند باشه؟ و اينكه هزينه تحصيل ساليانه در رشته داروسازي تو أين كشور چقدره (دانشگاه كمبريج مي خوام تحصيل كنم)

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای تحصیل رشته های پزشکی در انگلستان باید در آزمون ورودی شرکت نمایید.

 18. عرفان خانی گفت:

  با سلام میخواستم ببینم ما چجوری میتونیم با پناهدگی بریم انگلیس در ضمن ما خانواده چهارنفری هستیم و تقریبا سرمایمون هم ۳۵۰میلیون هست

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   موسسه ما در زمینه پناهندگی اقدامی انجام نمی دهد و اطلاعاتی در این رابطه ندارد.

 19. علی طاهرخانی گفت:

  با درود.
  میخواستم بدونم اگه بنده از یکی از دانشگاه های انگلستان در مقطع دکتری بورسیه بگیرم میتونم همسرم رو بعنوان همراه با خودم ببرم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، کشور انگلستان ویزای همراه به همسر شما اعطا می کند.

 20. غزاله گفت:

  ضمن سلام و عرض ادب
  من 25 ساله هستم مدرک تحصیلی دکترای عمومی دندان پزشکی و همسرم 23 ساله و مدرک کارشناسی مامایی
  قصد مهاجرت داریم و کشور انگلستان جز کشورهایی هست که بهش فکر میکنیم
  اول میخواستم بپرسم بهترین کشور برای مهاجرت دندان پزشکان کدوم کشور هست و همینطور اینکه زمان کمتری برای معادل سازی صرف بشه و زودتر وارد بازار کار بشم همینطور اینکه بهتر هست تخصص رو در ایران بگیریم و بعد مهاجرت کنیم یا نه برای تخصص در اون کشور اقدام کنیم
  ممنونم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   کشور هایی مانند دانمارک، سوئد و آلمان ویزای کاری گروه درمان ارائه می دهند که از لحاظ کوتاهی پروسه سوئد بهتر است.

 21. نیما گفت:

  سلام ممنون بابت اطلاعاتتون
  چطوری برای ویزای دانشجویی بعد از گرفتن مدرک IELTS اقدام کنیم و ایا کارهم برای دانشجو ها فراهم میکنن؟ میتونیم هزینه خودمون رو در بیاریم؟!

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه انتخابی شما دارد.

 22. Hamed kamali گفت:

  سلام ایا با ویزای tier 4 child میشه ویزای دائم و اقامت گرفت؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   ویزای تحصیلی منجر به اخذ اقامت دائم نمی شود.

 23. امیر ح گفت:

  سلام میخواستم بدونم من مادرم تابعیت کشور انگلستان داراست آیا میتون ازطریق دعوت نامه خویشاوندی درجه 1برای من دعوتنامه برای اقامت ارسال کن من خودم26سالم هستم اقامت دائم منظورم است؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، از طریق دعواتنامه مادرتان می توانید وارد انگلستان شوید.

 24. علی قیصری گفت:

  سلام من چهارده سالمه و می‌خوام قبل از کنکور به بریتانیا مهاجرت کنم می خواستم بدونم در صورت مهاجرت در چه شهری باید ساکن بشم ؟؟ آیا بعد از چند سال شهروند انگلیسی به حساب میام؟؟
  ممنون از جواب هاتون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا در نظر داشته باشید که از طریق تحصیل در کشور انگلستان نمی توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.

 25. افشارصفری گفت:

  باسلام من متولد ۵۸متاهل ومدرک دیپلم ۱۵سال سابقه اشپزی با مدرک فنی حرفه ای ایا میتوانم ویزای کار انگلیس رابگیرم واگر پیشنهاد کاری از انگلیس داشته باشم چطور باتشکر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت داشتن آفر کاری می توانید برای ویزای کاری انگلستان اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که شرایط سنی برای اخذ این نوع ویزا حائز اهمیت است.

 26. رضا گفت:

  سلام،من دیپلم ریاضی دارم و مدرکپیش دانشگاهی هنر.کارم نوازندگی هستش در سطح بالا و هنوز دانشگاه نرفتم.میخواستم بدونم شرایط تحصیل در رشته ی موسیقی چه در انگلیس یا اروپا برام چجوریه؟یا اصلا موسیقی هم نشد کلا چطوری میتونم خارج شم ار ایران؟شما تمام شرایطایی که برام وجود داره رو ممنون میشم بهم توضیح بدید در ضمن بنده ۱۸سالمم هستش.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرایط شما برای تحصیل در فرانسه مناسب است. در صورت نداشتن مدرک زبان در ابتدا در کالج ها شرکت کرده و سپس وارد کورس اصلی می شوید.

 27. محمددانیال گفت:

  با سلام
  ممنون از مطالب مفید
  میخواستم بدونم با حقوق حدود30هزار پوندی در سال با زن و دوبچه میشه معمولی توی لندن زندگی کرد؟
  منچستر چطور؟
  مرسی

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   میزان هزینه های زندگی بسته به سبک زندگی شما دارد.

 28. Roghayeh گفت:

  با سلام.من ۱۸ سال دارم.در رشته کامپیوتر (IT) مشغول به تحصیل هستم.مدرک دیپلم زبان انگلیسی دارم و با زبان آلمانی آشنا هستم.برای مهاجرت به کشور انگلیس چکار باید انجام بدم و هزینه اش چقدر میشود.با تشکـــر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام وقتتون بخیر
   برای تحصیل کارشناسی در انگلستان باید در ابتدا در دوره فاندیشن شرکت نمایید و پس از آن وارد کورس اصلی شوید. هزینه تحصیل بسته به دانشگاه انتخابی شما دارد.

 29. علی گفت:

  باسلام. خدمت شما و سایت بی نظیر تون من 18 سال سن دارم . و حدود 5 سال کیگ بو کسینگ کار می کنم . وقهرمانی هم دارم. کلاس زبان هم نرفتم. ولی زبانم عالی است و به راحتی می توانم صحبت کنم. می خواستم بدونم اگه ان جا بخوام ورزش و اقامت خودم رو بگیرم. چقدر هزینه و چه شرایطی می خواد. لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنون و یاعلی.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورت داشتن مدرک زبان بین المللی می توانید برای تحصیل در دانشگاه های تربیت بدنی اقدام نمایید.

 30. لیلا خوی گفت:

  با سلام من بازنشسته بانک هستم ، و یک فرزند دختر ۱۱ ساله دارم آیا میتوانم با درخواست ویزای تحصیلی برای فرزندم خودم و همسرم هم به عنوان همراه ویزای اقامت بگیریم . ضمنا من تخصص آرایش و پیرایش بانوان هم دار و همسرم مهندس عمران است

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، می توانید برای ویزای مدرسه فرزند خود اقدام کرده و به یکی از والدین نیز ویزای گاردین تعلق می گیرد که می تواند بعد از مدتی دیگری را نیز با خود ببرد.

 31. مانی گفت:

  سلام
  من هنوز کنکورمو ندادم و میخام به انگلیس برم (از طریق درس و کالج )
  طبق توضیحی که واسه یکی از دوستان دادید هزینه زندگی سالانه تو اینگلیس حدود ۲۰ هزار پوند هستش که به پول ما تقریبا مبلغی به ارزش ۴۰۰ ملیون تومان میشه و این خیلی سنگینه
  میخاستم درباره کار کردن در وقت خارج از دانشگاه بدونم
  اینکه حداقل حقوق تو یک ماه اونجا چقدره و ایا شغل پیدا خواهد شد یا بازار کار در انگلستان افتضاحه ؟؟؟
  ایا با کار کردن تو رستوران یا کافیشاپ هزینه زندگی در میاد؟؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   به دانشجویان در انگلیس اجازه کار پاره وقت حین تحصیل نیز داده می شود که میزان حقوق دریافت بسته به شغلی دارد که می یابید.

 32. علی گفت:

  من میخوام بدونم راحت ترین وارزانترین راه مهاجرت به انگلیس چیست

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   روش های مهاجرت برای هر فرد متفاوت است و بسته به شرایط متقاضی دارد. به طور معمول مهاجرت از طریق تحصیل آسان ترین روش مهاجرت است.

 33. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۸ سالم تموم شده میخواستم ببینم اگه از طریق اقامت به انگلستان برم بعد که سفارت درخواستمو پذیرفت میتونم درسمو هم ادامه بدم و در کنارش کار کنم؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به قوانین هر کشور و نوع ویزایی که به شما اعطا می شود، شما به صورت پاره وقت اجازه کار خواهید داشت.
   در برخی از انواع ویزا مانند ویزای کاری و اقامت، شما اجازه کار تمام وقت نیز خواهید داشت.

 34. سپهر مسعودی زاد گفت:

  سلام، دانش آموزی 17 ساله هستم و قصد تحصیل در رشته فیزیک رو دارم و میخوام شرایط تحصیل در دانشگاه های خوبی مثل کمبریج رو بدونم.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   تحصیل در انگلستان برای افراد خارجی، قوانین و چارچوبی دارد که پیشنیاز های اولیه آن داشتن مدارک مربوط به پیش دانشگاهی و دیپلم به همراه مدرک خوب زبان است.
   در صورتی که تمایل دارید تا شرایط شما بررسی شود، خلاصه مدارک خود را برای ما ایمیل فرمائید.

 35. mahnaz t گفت:

  باعرض سلام.من ٢١ سالمه ايلتس دارم و دانشجوي مهندسي معماري و همسرم ٢٣ سالشونه ديپلم معماري هستند و تعمير کار نرم افزار و سخت افزار هستندو بازي ها و برنامه هاي کاربردي طراحي کردند. ميخواستم بدونم از طريق تولد فرزند در انگليس ميشه اقدام کرد؟ از چه راهي براي زندگي در منچستر ميتونيم اقدام کنيم و چقدر هزينه دارد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام دوست عزيز كشور انگليس نيازمند ب توان مالي بالا و تمكن مالي بالاست شما بايد بررسي كافي و كاملي رو انجام بديد كه بهتون پيشنهاد ميكنم با مشاورين ما تماس حاصل فرماييد.

 36. مهدى گفت:

  سلام من كلاس نهمم
  براى دهم برم يا يازدهم يا ١٢
  هزينه؟
  زير ١٨سال ايلتس ميخواد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کشور انگلستان برای افراد زیر 18 سال یک ویزای Tier4 child ارائه می دهد که منجر به اجازه تحصیل در بهترین مدارس بین المللی این کشور که خیلی هم معروف هستند، می شود.
   خیر برای سن زیر 18 سال مدرک زبان الزامی نیست

 37. یثرب گفت:

  سلام
  من 17 سالمه میخوام برای دوره کارشناسی در رشته کامپیوتر اقدام کنم و تازه دبرستان رو تموم کردم و ایلتس 5.5 هم دارم
  چطور میتونم ویزا بگیرم؟ هزینه هام توی دانشگاه چوریه؟ ایا دانشگاه بهم مبلغی به خاطر مصرف ماهانه میده؟ و ایا بعد دوره ی تحصیلیم میتونم برای اقامت دائم اقدام کنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر امکان تحصیل در این کشور برای دانشجویان ایرانی آنهم به دلیل منع صدور ویزا، امکان پذیر نیست.
   شما می توانید در صورتی که شرایط خاصی را مد نظر دارید که احتمال پذیرش شما را بالا می برد، با متخصصین مهاجرت تحصیلی موسسه حقوقی ما گفتگو نمایید.

   1. محمد مهدی جمالی فرد گفت:

    سلام خسته نباشید من پسرم دانش آموز هست که 14سال سن داره میخواستم بدونم چطور میتونه اقامت انگلستان را بگیره و در اونجا یا تحصیل کنم و یا به فرزند خوندگی قبولش کنن میخواستم بدونم هزینه برای این اقدامی که میخوام انجام بدم چقدر میشه از اول تا آخرش ؟؟

    1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

     سلام روزتون بخیر
     می توانید برای تحصیل در مدارس انگلیس اقدام نمایید.

 38. الهام توکلی گفت:

  سلام من 36سالمه پرستار هستم میخواستم برای اقامت برای انگلستان بدونم که امکانش هست ایا؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر کشور انگلستان درب ورود ایرانی ها را اندکی بسته نگه داشته و وضعیت آینده مشخص نخواهد بود، بدین منظور اگر شرایط خاصی را مد نظر دارید، ما سایر کشور های اروپایی را به شما پیشنهاد می دهیم.

 39. zahra گفت:

  سلام خسته نباشید..من 19سالمه و فوق دیپلم حسابداری هستم..برای ادامه تحصیل اگه بخوام به انگلیس مهاجرت کنم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام تشکر، وقت بخیر
   در صورتی که بتوانید شرایط خاصی را برای مهاجرت آسان به انگلیس فراهم کنید، می توانید این روال را پیگیری کنید.
   اما در کل روش دیگری برای مهاجرت به انگلستان در حال حاضر قابل انجام نیست.

 40. زهرا گفت:

  سلام من كارشناسي ارشد مهندسي پزشكي هستم و همسرم دكتراي اقتصاد سلامت و چند سالي هست كه هيئت علمي دانشگاه هستن, تازه ازدواج كرديم و فرزندي نداريم ميخواستم بدونن شرايط گرفتن ويزاي كانادا از طريق تولد فرزند تو خاك اون كشور چطوره؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   در صورتی که فرزند شما، در خاک، آسمان، ناو ها و کشتی های کانادا متولد شود و مدارک دال بر محل تولد از دولت این کشور در زمان تولد گرفته شود، فرزندتان در سن 18 سالگی با ارائه آن مدارک، می تواند تقاضای تابعیت نماید و سپس بر اساس تابعیت ایشان، شما می توانید طی مراحلی، اقامت بگیرید.تقریبا می توان گفت که تولد فرزند در کانادا، یک روش سریع مهاجرتی نیست و مزیتی ست برای فرزند در سن18 سالگی.

 41. Mostafa گفت:

  سلام من ۱۷ سالمه و پایه ۱۱(رشتهدی هوانوردی)هستم. دلم میخواد برای تحصیل در رشته خلبانی (چه آموزشگاه چه دانشگاه ؛ فرقی نداره) به انگلیس سفر کنم…
  ولی دقیق نمیدونم باید از کجا شروع کنم.
  ساکن تهران هم هستم ، ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   تحصیل در انگلیس هزینه بر است و به عنوان مثال: برای تحصیل در رشته های مهندسی حدود 20 هزار پوند در سال است و رشته های گران مثل خلبانی، در هر مجموعه بسته به نوع پرنده، قیمت ها متفاوت است و برای خلبانی هواپیمای مسافربری این هزینه ها به حداکثر می رسد.
   کشور آفریقای جنوبی که از کشورهای پیشرفته جهان محسوب می شود، این دوره را در یک مجموعه با نرخی حدود 40 تا 50 هزار دلار، طی حداقل دو سال برگزار می نماید.

 42. سوگل گفت:

  سلام من 18 سالمه و دیپلم تجربی دارم,ایا نیاز به قبولی در کنکور سراسری دارم؟مدرک زبان انگلیسی چطور؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای تحصیل درانگلیس، می بایست مدرک آیلتس داشته باشید و نیازی به قبولی در کنکور سراسری ندارید.
   هزینه تحصیل درانگلیس در سال حدود 20 هزار پوند می باشد.

 43. omiid گفت:

  سلام
  بنده ديپلم جوشكاري آرگون دارم و اپراتور ماشين چاپ هستم و استاد كار كفش سازي هم هستم مدركم ليسانس حسابداريه همسرم ليسانس زيست داره و يك فرزند 7 ماهه دارم ميخواستم بدونم از چه طريقي ميتونم به انگلستان مهاجرت كنم و اين پروسه چقدر طول ميكشه و هزينه آن چقدر ميشه، خيييلي مشتاق به رفتن هستيم.
  ممنون ميشم جواب بنده رو بگيد؟؟؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   کشور انگلیس بسیار سخت ویزا میدهد.به عنوان مثال احتمال تایید درخواست ویزای کار برای شما، بسیار کم است.
   شما هم می توانید از روش تحصیلی اقدام نمایید، هم دوره زبان انگلیسی و یا از طریق سرمایه گذاری.

 44. عرفان توکلی گفت:

  با سلام و سپاس از راهنمایی شما
  می خواستم بدانم پروسه سرمایه گذاری 200000 پوندی چقدر زمان می برد و آیا برای رونق سرمایه گذاری و شروع کسب و کار در انگلیس هم تضمینی است ؟ چگونه می توان نسبت به تامین هزینه ها پس از آغاز سرمایه گذاری مطمئن شد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   معمولا روند اخذ ویزا و گرفتن زمان مصاحبه، بسته به فصل متفاوت است؛ اما گرفتن ویزا بر اساس سرمایه گذاری نسبت به بسیاری از روش ها، زمان کمتری خواهد برد.
   در مورد رونق اقتصادی این کشور هم باید گفت که کشور های غرب اروپا از وضعیت خوبی برخوردارند و از بسیاری از کشورهای اروپایی تقاضای کار به انگلیس وجود دارد.

 45. نورالدین گفت:

  سلام. بجه هایی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند بعد از محاجرت چطور به مدرسه میرن.ایا باید دوره زبان چند ماهه را اول طی کنن و وقتی کلاس ششم اینجا باشن در اونجا کلاس چندم میرن

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   هم می توانند در مدرسه ی ایرانیان تحصیل نمایند، هم می توانند تحصیل خود را با داشتن مدارک سالهای تحصیلی قبلی خود ادامه دهند.

 46. محمد گفت:

  سلام من مدرک داروسازی عمومی دارم.میخواستم بدونم برای اینکه تخصصم رو تو بریتانیا بگیرم چه کاری باید انجام بدم؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   می بایست از یکی از دانشگاه های آن پذیرش بگیرید و به استناد آن پذیرش، ویزای تحصیلی بگیرید.
   اخذ پذیرش از دانشگاه ها در مقاطع بالا دارای حساسیت خاصی می باشد، که در آن توصیه نامه ،رزومه ، مدرک زبان و انگیزه نامه بسیار موثر است .
   هر دانشگاه و کشور جزییات مهم و مبهمی برای اشخاصی که برای اولین بار می خواهند این اقدام را انجام دهند، دارد.
   به این جهت عموما، متقاضیان، انجام این فرآیند را بر عهده ی یک موسسه ی حقوقی مهاجرتی و متخصصین بحث مهاجرت تحصیلی می گذارند، که تمام موارد پنهان آن را می شناسند و به عنوان یک راه بلد و به نیابت از شما اقدامات لازم را انجام میدهند.

 47. Fateme.R گفت:

  سلام . من قبل از اینکه کنکور بدم میخوام مهاجرت کنم برای تحصیل در انگلستان . شرایط پذیرش دانشجویی مثل من چطوریه؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   دانش آموزان پس از اخذ مدرک دوم دبیرستان نیز می توانند برای مهاجرت تحصیلی اقدام نمایند.شما می توانید با گذراندن دوره ی کالج در انگلیس مشغول به تحصیل در این کشور شوید.

 48. سالارجمالیان گفت:

  سلام،۳ساله ازدواج کردیم فرزندی نداریم،قبلا کارمند ثبت اسنادبودم الآنم سوپرمارکت دارم ساکن اورمیه ام،جمع داراییم ۳۰۰م تومان میشه
  به خاطر اذیتهایی که به خاطر عقایدمون میشیم درپی مهاجرتیم
  بدنبال اجاره آپارتمانی درحد وسعم وپیداکردن شغلی درخور درکشور انگلستان یا کانادا هستم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با عرض سلام
   پیشنهاد میشود شما روش های مهاجرت به روش تحصیلی و یا آوردن فرزند در خاک کشورهای دارای قانون تابعیت خاک را مورد بررسی قرار دهید.
   هزینه های کشور هایی که فرمودید بالاست.
   به عنوان مثال اجاره خانه یک خوابه در شهر لندن حدود 1500 تا 2000 پوند در ماه، نیوکاسل 600 تا 700 پوند، منچستر 700 تا 800 پوند در ماه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *