تحصیل در کانادا

آموزش زبان انگلیسی در ونکوور

آموزش زبان انگلیسی در ونکوور

طبق گفته سازمان ملل متحد، کانادا دارای یکی از بالاترین کیفیت زندگی در جهان است و در عین حال امن و دارای زیبایی های طبیعی باورنکردنی مانند Rockies و Niagara Falls است، پس چرا نمی خواهید آموزش زبان انگلیسی در ونکوور را داشته باشید؟ قابل درک است، در کانادا پیدا کردن شغل های آموزشی آسان تر است. اکثر معلمان انگلیسی با ویزای کاری کانادا سفر خواهند کرد، زیرا مصاحبه ها باید رو در رو و حضوری باشد.

شرایط آموزش زبان انگلیسی در ونکوور

جهت آموزش و تحصیل در کانادا برای معلمان داشتن مدرک TEFL عالی است زیرا، گرچه فرانسوی یکی از زبان های ملی است، اما تقاضا برای زبان انگلیسی در کانادا زیاد است زیرا به زبان انگلیسی در کشور صحبت می شود و تعداد معلم زبان انگلیسی که مدرک آیلتس داشته باشند کم می باشد. اکثر معلمان TEFL در مدارس بین المللی زبان تدریس می کنند و برای این کار در نظر گرفته می شوند، شما باید توسط وزارت آموزش و پرورش برای هر کشوری که در آن تدریس می کنید، تأیید شود. همچنین گزینه ای برای آموزش اکثریت فرانسوی وجود دارد.

درآمد آموزش زبان انگلیسی در ونکوور

با داشتن کانادایی هایی که درآمد قابل توجهی دارند، می توانید تعداد زیادی از والدین را که مایل به پرداخت هزینه برای فرزندان خود برای یادگیری زبان انگلیسی هستند، پیدا کنید. شما نیاز به یک مدرک برای تدریس و تحصیل زبان انگلیسی در کانادا دارید و علاوه بر حداقل دوره 120 ساعته TEFL حرفه ای ما نیز باید یک تجربه عملی آموزشی داشته باشید.

درآمد آموزش زبان انگلیسی در ونکوور

میانگین حقوق ماهانه آموزش 1،094 دلار کانادا یا ،1980 یورو یا 3000 دلار آمریکا است. کجا می توانم انگلیسی را در کانادا آموزش دهم؟ مدارس بیشتری در شهرهای بزرگ اتاوا، تورنتو و کبک وجود دارد، بنابراین اگر شما در جستجوی شغل هستید، این شهرها بهترین مکان برای شروع هستند.

زندگی در ونکوور

به عنوان پایتخت کشور، موزه جنگ کانادا و برج صلح فقط جزء جاذبه های این کشور است. کانال Rideau نیز با طول بیش از 200 کیلومتر 47 قفل دارد. اگر چه اتاوا ممکن است پایتخت کانادا باشد، ولی تورنتو بزرگترین شهر آن است و معلمان انگلیسی بسیار به آن علاقه دارند. برای 10 پوند، شما می توانید یک تور پیاده روی 90 دقیقه ای را در سایت های خالی از تورنتو مشاهده کنید. همه کانادایی ها می دانند که تورنتو بهترین مراکز خرید را در این کشور دارد. کبک، به عنوان تنها شهر در کانادا که زبان فرانسوی زبان رسمی آن است، شناخته شده است.

کبک به شما یک تجربه منحصر به فرد می دهد، همچنین معماری این شهر خیره کننده است. شرایط و مراحل تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا را می توانید از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *