زندگی در هلند

زندگی در هلند
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

به عنوان دروازه ی اروپا، زندگی در هلند به علت  شبکه آبرسانی آن، که بلژیک، فرانسه و آلمان را پیوند می دهد شناخته میشود. با جمعیت تقریبا 16.6 میلیون نفر، این منطقه بسیار شلوغ برای زندگی و یکی ازپرجمعیت ترین کشورهای اروپا است.

مهاجرت برای زندگی در هلند

هلند کشور مسطحی است که 27 درصد از کل کشور در زمین های احیا شده قرارگرفته است. این امر منجر به گسترش بی رویه ای از سدها در سراسر کشور شده است، که بسیار مشهور هستند. هلند از لحاظ فرهنگی غنی است و دارای بسیاری از هنرمندان معروف جهان از جمله رامبراند، ورمیر، ون گوگ و مندیان است.مهاجرت برای زندگی در هلند

 

هلند به عنوان مقصد مهاجرتی

هلند منطقه ای بسیار محبوب برای مهاجران است و اکثر آنها قادرند به راحتی درهلند زندگی کنند.مهاجران در این کشور بسیار راحت هستند و کسانی که اقامت گرفته اند اجازه تصمیم گیری در انتخابات محلی را دارند و می توانند ویزای کار هلند را نیز دریافت کنند.

بزرگترین چالشی که  مهاجران در هلند  با آن روبرو هستند سدها هستند. دستورالعمل ها و قوانین تقریبا در همه چیز اعمال می شود و اغلب مهاجران آن را نا امید کننده می دانند و به همین علت تلاش می کنند تا از خط قرمزها عبور کنند.

هزینه زندگی در هلند

هزینه زندگی در هلند در طول چند سال گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است، اما با این وجود هنوز هم قیمتها از آنچه در سایر کشورهای اروپایی میباشد پایین تر است و در سال 2012 مجله Mercer با بررسی هزینه زندگی در آمستردام این شهررا در فهرست گران ترین شهرهای جهان قرار دارد.

هلند دارای تراکم جمعیت زیاد است و این امر قیمت های املاک در این کشور را تحت تاثیر قرار می دهد. خارجی ها فقط واجد شرایط برای آپارتمان های بخش آزاد هستند، یعنی بالاترین نرخ برای کوچکترین آپارتمان ها پرداخت می شود. نرخ مالیات نیز بالا است. با این حال، این تمام مشکلات نیست. گسترش فروش سوپرمارکت های کم هزینه مستلزم آن است که مواد غذایی به نسبت ارزان قیمت باقی بمانند و خدمات پزشکی نیز می توانند با قیمت مناسب قابل دسترسی باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط مهاجرت به هلند از طریق موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) با ما در تماس باشید.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”immigration”]
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *