اقامت آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری
سیاست های تایید پروفشنال بادی در آفریقای جنوبی
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

اطلاعات کلی کشور آفریقای جنوبی

  • مساحت: 1.221.037 کیلومتر مربع
  • جمعیت: حدود 50.5 میلیون
  • زبان رسمی: آفریکانس ، انگلیسی
  • پایتخت : پرتوریا
  • واحد پول: راند
  • دامنه اینترنتی: .za
تابعیت دوگانه یا مضاعف در آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی است در نوک جنوبی قاره آفریقا واقع شده است. این کشور توسط نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو به طور کامل هم مرز است. این کشور پهناور با مناظر طور گسترده ای متفاوت است و دارای 11 زبان رسمی و همچنین یک جمعیت به همان اندازه متنوع می باشد.

ویزای کار آفریقای جنوبی

داشتن یازده زبان رسمی‌ و تعدد فرهنگ‌های گوناگون آفریقایی و اروپایی، این کشور پذیرای تمامی افراد خارجی می باشد که آفریقای جنوبی را برای زندگی‌ انتخاب می نمایند. یونانی ها، آلمان ها، انگلیسی ها، پرتغالی ها و ایتالیاها در کنار قشر گسترده ای از آفریقایی ها، همگی در کنار هم در این کشور زندگی‌ می کنند.

تایید مدارک و سابقه مورد نیاز ویزای مشاغل مورد نیاز آفریقای جنوبی 2019
رتبه و رنکینگ دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در آفریقای جنوبی

دانشجویانی که تمایل به اقامت دائم در کشور آفریقای جنوبی دارند میتوانند با گذراندن تحصیلات دانشگاهی خود با موفقیت کار مناسبی پیدا کرده و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری آفریقای جنوبی تبدیل کنند. با توجه به شرایط راحت و مناسب اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی ، شخص متقاضی تحصیل در آفریقای جنوبی می تواند روال اخذ ویزای تحصیلی خود را از سفارت آفریقای جنوبی در کمترین زمان به اتمام رساند.

شرایط زندگی در آفریقای جنوبی

زندگی در آفریقای جنوبی چگونه است؟ از سال 1994، آفریقای جنوبی پیشرفت های بزرگی در کاهش فقر مطلق انجام داده است و کمک های اجتماعی را برای بازنشستگان، معلولین و کودکان انجام داده است. دسترسی به آموزش، مسکن، آب، برق و سایر خدمات تا حد زیادی گسترش یافته است.

مزایا و معایب و مشکلات زندگی در آفریقای جنوبی
آفریقای جنوبی

اخذ اقامت آفریقای جنوبی

فرادي كه مايل به مهاجرت به افريقاي جنوبي و گرفتن اقامت، بصورت قانوني هستند، اگر بيش از اعتبار مجوز TRV در اين كشور بمانند، بايد براي اقامت دائم درخواست بدهند. اقامت دائم سندي است كه بِه يك فرد خارجي، اجازه ماندن در ان كشور را به طور دائم مي دهد. پس از دريافت اقامت دائم، شما مي توانيد براي گرفتن كارت سبز اقامت افريقاي جنوبي، درخواست دهيد.

سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

امروزه جنوب آفریقا یکی از پیشرفته ترین و امیدوار کننده ترین بازار های نو ظهور را در سطح جهان دارد. ادغام خاص فعالیت های اقتصادی زیر ساختی و بازار های بزرگ، کارافرینی قوی و سرمایه گذاری پویایی را در این محیط بوجود اورده است. مقاله زیر در رابطه با سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی می باشد.

انواع ویزاهای کاری آفریقای جنوبی
اقامت دائم آفریقای جنوبی از طریق ویزای بازنشستگی

هزینه زندگی در آفریقای جنوبی

علی رغم این موضوع شهر ژوهانسبورگ به عنوان پرجمعیت ترین و بزرگ ترین  شهر این کشور به حساب می آید. هزینه های زندگی در کیپ تاون حدود 22.50% از هزینه های زندگی در تهران پایین تر است. واحد پول در آفریقای جنوبیراند یا رند می باشد .

سوالات متداول در رابطه با آفریقای جنوبی

پایتخت آفریقای جنوبی کدام شهر است؟

پایتخت اکوادور پرتوریا می باشد.

در آفریقای جنوبی به چه زبانی صحبت می کنند؟

 این کشور پهناور با مناظر به طور گسترده ای متفاوت است و دارای 11 زبان رسمی و همچنین یک جمعیت به همان اندازه متنوع می باشد. ولی به طور کلی در آفریقای جنوبی به زبان رسمی آفریکانس و انگلیسی صحبت می کنند.

جمعیت آفریقای جنوبی چند نفر است؟

مساحت آفریقای جنوبی 037/221/1 کیلومتر مربع می باشد و جمعیت آن حدود 5/50 میلیون است.

واحد پول در آفریقای جنوبی چیست؟

واحد پول در این کشور راند است.

آفریقای جنوبی با کدام کشورها هم مرز است؟

آفریقای جنوبی است در نوک جنوبی قاره آفریقا واقع شده است. این کشور توسط نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو به طور کامل هم مرز است.

آیا آفریقای جنوبی کشوری مهاجر پذیر است؟

داشتن یازده زبان رسمی‌ و تعدد فرهنگ‌های گوناگون آفریقایی و اروپایی، این کشور پذیرای تمامی افراد خارجی می باشد که آفریقای جنوبی را برای زندگی‌ انتخاب می نمایند. یونانی ها، آلمان ها، انگلیسی ها، پرتغالی ها و ایتالیاییها در کنار قشر گسترده ای از آفریقایی ها، همگی در کنار هم در این کشور زندگی‌ می کنند.

آیا اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی فرآیندی دشوار است؟

با توجه به شرایط راحت و مناسب اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی ، شخص متقاضی تحصیل در آفریقای جنوبی می تواند روال اخذ ویزای تحصیلی خود را از سفارت آفریقای جنوبی در کمترین زمان به اتمام رساند.

آیا امکان تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در آفریقای جنوبی وجود دارد؟

دانشجویانی که تمایل به اقامت دائم در کشور آفریقای جنوبی دارند می توانند با گذراندن تحصیلات دانشگاهی خود با موفقیت کار مناسبی پیدا کرده و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری آفریقای جنوبی تبدیل کنند.

شرایط زندگی در آفریقای جنوبی به چه صورت است؟

از سال 1994، آفریقای جنوبی پیشرفت های بزرگی در کاهش فقر مطلق انجام داده است و کمک های اجتماعی را برای بازنشستگان، معلولین و کودکان انجام داده است. دسترسی به آموزش، مسکن، آب، برق و سایر خدمات تا حد زیادی گسترش یافته است

چگونه می توان اقامت دائم آفریقای جنوبی را دریافت کرد؟

افرادی كه مایل به مهاجرت به آفریقای جنوبی و گرفتن اقامت، بصورت قانونی هستند، اگر بیش از اعتبار مجوز TRV در این كشور بمانند، باید برای اقامت دائم درخواست بدهند. اقامت دائم سندی است كه بِه یك فرد خارجی، اجازه ماندن در آن کشور را به طور دائم می دهد. پس از دریافت اقامت دائم، شما می توانید برای گرفتن كارت سبز اقامت آفریقای جنوبی، درخواست دهید. 

آیا آفریقای جنوبی کشور مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد؟

امروزه جنوب آفریقا یکی از پیشرفته ترین و امیدوار کننده ترین بازار های نوظهور را در سطح جهان دارد. ادغام خاص فعالیت های اقتصادی زیرساختی و بازار های بزرگ، کارآفرینی قوی و سرمایه گذاری پویایی را در این محیط بوجود آورده است. مقاله زیر در رابطه با سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی می باشد.

آیا هزینه زندگی در آفریقای جنوبی زیاد است؟

علی رغم این موضوع شهر ژوهانسبورگ به عنوان پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر این کشور به حساب می آید. هزینه های زندگی در کیپ تاون حدود 22.50% از هزینه های زندگی در تهران پایین تر است. واحد پول در آفریقای جنوبی روند یا رند می باشد. 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *