دومینیکا

اطلاعات کلی کشور دومینیکا:

  • پایتخت: روسو
  • زبان رسمی: انگلیسی
  • واحد پول: دلار کارائیب شرقی
  • منظقه زمانی: ECT
  • دامنه اینترنتی: .dm
شرایط مهاجرت به دومنیکا

مهاجرت به دومینیکا

به منظور دریافت شهروندی دومینیکا، شخص خارج از دومینیکا بایستی با یک مرد و یا یک زن با حداقل سن خاص (16 برای مردان، 15 برای زنان) ازدواج کرده باشد، این ازدواج بایستی به صورت قانونی باشد و هر دو فرد واجد شرایط ازدواج و ورود به قرارداد ازدواج با اراده خود و آزادانه باشند. عدم تطابق با هر یک از این معیارهای اساسی می تواند به معنای عدم ثبت ازدواج از لحاظ قانونی باشد.

ویزای کار دومینیکا

اگر اجازه کار برای شغلی داده شود که شش ماه یا بیشتر طول بکشد، مجوز مورد نظر می تواند خود به خود اقامت دومینیکا را با شما اعطا کند. مجوز های کاری در کشور دومینیکا یک سال کامل اعتبار دارند و می توانند هر سال تمدید شوند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری
هزینه زندگی در دومینیکا

تحصیل در دومینیکا

دانشگاه های کشور دومینیکا شرایط بسیار خوبی دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تعداد زیادی از دانشگاه های این کشور در رده بندی جهانی قرار گرفته اند و رنکینگ بالایی را به خود اختصاص داده اند. به عنوان مثال موسسه کالج محلی دومینیکا که دارای شرایط خاصی برای تحصیل است توانسته در رنکینگ جهانی رتبه هزار و صد را به خود اختصاص دهد.

شرایط زندگی در دومینیکا

اخذ اقامت دومینیکا

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دومینیکا

تابعیت و شهروندی دومینیکا

هزینه زندگی در دومینیکا

یکی دیگر از هزینه های مهم در یک کشور هزینه های خورد و خوراک است. هزینه غذا هم شامل مراجعه به رستوران است و هم شامل خرید مواد غذایی برای زندگی روزمره. در این بخش از مقاله ما به بررسی این هزینه های مهم می پردازیم.

هزینه غذا در دومینیکا
مهاجرت و اقامت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دومینیکا

دومینیکا کشوری است که با فراهم آوردن شرایطی خاص توانسته است برای ایرانیان گزینه مناسبی باشد، چرا که با سرمایه گذاری در این کشور می توان به تابعیت مضاعف دست پیدا کرد. سرمایه گذاری در کشور دومینیکا باعث می شود تا شخص بتواند با کمترین میزان هزینه سرمایه گذاری در کشور های مختلف تابعیت این کشور را به دست آورد. البته تنها راه اقامت در دومینیکا سرمایه گذاری نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *