مهاجرت تحصیلی به اکوادور

برای افرادی که به طبیعت علاقه مندند، گزینه های انتخابی متعددی نیز وجود دارد. این کشور در شمال غربی و در گوشه آمریکای جنوبی قرار دارد و از جهت تنوع گونه ها از اعتبار والایی برخوردار است. علاوه بر این؛ این کشور با فرهنگ اروپایی و سنت آفریقایی در آمیخته است که نتیجه آن کسب تجارب تحصیلی منحصر به فرد را در بر خواهد داشت. کوه Andes در اکوادور و جنگل های آمازون دامنه گسترده ای از مناطق را به خود اختصاص داده اند. مهاجرت تحصیلی به اکوادور یکی از روش های مهاجرت به این کشور آمریکای جنوبی است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط مهاجرت تحصیلی به اکوادور

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در فوق زمین های Galapagos و یا the Archipiélago de Colón از دیگر جاذبه های این کشور به حساب می آیند که دامنه گسترده ای از محیط های بیوزیستی را به خود اختصاص داده اند. در واقع این کشور به عنوان مرکز تنوع و گوناگونی ها شناخته می شود, واژه ای که در جهت توصیف این ملت با تنوع و گوناگونی های متعدد به کار می رود. این باور وجود دارد که این کشور حدود چندین کیلومتر مربع را به گونه های متعدد اختصاص داده است. منظور از مهاجرت تحصیلی به اکوادور تحصیل در این کشور و نهایتاً اخذ اقامت پس از ورود به این کشور است.

موسسات آموزش عالی و دانشگاه های اکوادور

باید بدانید که کشور اکوادور به اصلاح سیستم آموزش عالی پرداخته است و با هدف ترفیع سیستم آموزش عالی به انجام این کار پرداخته است. در سال 2012 این کشور به معرفی استانداردهای تحصیلی و آزمایش آن در 29 دانشگاه دولتی پرداخت. این سیستم اصلاح شده حدود 70 در صد از دانشجویان خارجی را در خود جای داد و این آموزش به منظور سنجش میزان یادگیری صورت گرفت. امید است که تعدا دانشجویان بین المللی و محصل در این کشور روز به روز افزایش یابد.

علاوه بر تمامی استانداردهای تحصیلی که برای آن برنامه ریزی شده است؛ تمامی اساتید بر اساس ابلاغیه های سال 2017 به حداقل مدرک کارشناسی ارشد نیاز خواهند داشت. لذا افرادی که دارای مدرک دکترا می باشند در الویت می باشند. در حال حاضر مدرک کارشناسی در این کشور به ندرت یافت می شود. تنها 3 دانشگاه در این کشور وجود دارد که مدرک دکترا را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

طرح های اخیر دولت در خصوص بالا بردن سطح ستانداردهای تحصیلی و یا به عبارتی سرکوب اصطلاح گاراژ دانشگاهی خواهد بود. علاوه بر سطح استانداردهای بالا در این موسسات آموزش عالی دیگر موارد مورد نیاز برای آموزش، امکانات گسترده تر و منابع علمی تدارک دیده شده است.کسانی که موفقیت را در طی این دوره دوساله کسب نکرده اند باید بدانند که دولت حدود 490 میلیون دلار (دلار آمریکا) را سالانه به توسعه موسسات آموزش عالی اختصاص داده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرایط تحصیل در اکوادور و همچنین مسائلی مربوط به شرایط مهاجرت به اکوادور می توانید با کارشناسان آموزشی موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی تماس حاصل فرمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *