سرمايه گذاري كانادا ٢٠١٧

سرمايه گذاري كانادا ٢٠١٧

هدف برنامه سرمايه گذاري كانادا ٢٠١٧ این است که مشارکت تجاری مردم در رشد و موفقیت بلند مدت کانادا را از طریق سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا انجام دهد. سرمایه گذاران باید خصوصیات زیر را داشته باشند:

  فرم مشاوره فوری

  • نشان دهند که تجربه تجاری دارند.
  • دارای دارایی خالص حداقل ۱۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا باشند که بطور قانونی بدست آمده است.
  • بتوانند ۸۰۰۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری کنند.

  شرایط سرمايه گذاري كانادا ٢٠١٧

  در برنامه شهروندی و مهاجرت کانادا سرمایه فرد بین استان ها و مناطق مختلف در کانادا تقسیم خواهد شد. آن ها این سرمایه را برای پروژه های توسعه اقتصادی خود و ایجاد شغل برای مدت پنج سال استفاده خواهند کرد.

   فرم مشاوره فوری

   سرمایه گذاری شما تضمین شده است. CIC  اما این سرمایه گذاری برای تقریبا پنج سال و سه ماه بدون سود است و پس از پرداخت و باز گردانده خواهد شد.

   سرمايه گذاري كانادا ٢٠١٧اگر ما درخواست شما را تایید کنیم، شما باید سرمایه گذاری خود را پیش از اینکه ما ویزای اقامت دائم (ویزای سرمایه گذاری کانادا) برای شما را صادر کنیم، انجام دهید. شما باید معمولا این کار را در ۳۰ روز انجام دهید. اداره ویزا به شما نامه ای ارسال خواهد کرد که توضیح می دهد که چه کاری انجام دهید. درباره سرمایه گذاری خود بیشتر بیاموزید.

   راه سرمایه گذاری برای مهاجرت از طرفی روشی منطقی و از طرفی روشی پر هزینه می باشد، ما این روش را برای افرادی که امکان مهاجرت از طریق طرق دیگر مثل کار یا تحصیل به کانادا را ندارند توصیه می کنیم. با توجه به سیاست دولت کانادا در زمینه مهاجرت هم اکنون، بیشتر مهاجرت ها از طریق تحصیل انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون راه های مختلف سرمایه گذاری در کانادا با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی در دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل فرمایید، این موسسه خدمات مربوط به این کشور را با وکیل مهاجرت به کانادا انجام می دهد.

   آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

    فرم مشاوره فوری

    مطالب مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.