مهاجرت کاری به ایتالیا

سایت های کاریابی ایتالیا

سایت کاریابی ایتالیا

برای مشاغل غیر از آموزش انگلیسی و احتمالا فناوری اطلاعات، در اختیار داشتن دانش زبان ایتالیایی نیز ضروری خواهد بود. در نظر داشته باشید که آلمانی ها، فرانسوی ها و اسلوونیایی ها نیز در این مناطق به زبان ایتالیایی صحبت می کنند که مرزهای کشورهای مختلف را تشکیل می دهند. استفاده از هر گونه تماس شخصی با شبکه شانس شما را بسیار بهبود می بخشد. همچنین شما میتوانید برای مهاجرت به ایتالیا برای کار نیز اقدام کنید ، برای این کار میتوانید با مشاوران موسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس فرمایید.

امکان کاریابی ایتالیا

در نظر داشته باشید که کشور ایتالیا طی چند سال گذشته به شدت تحت تاثیر بحران مالی بین المللی قرار گرفته است که این امر هنوز هم ادامه دارد. در این راستا رقابت بر سر کاریابی ایتالیا زیاد است، به ویژه در جنوب کشور که اقتصاد کشاورزی به روی کار است این امر به وضوح مشاهده می گردد. در نظر داشته باشید که هنوز هم فرایند استخدام در بخش مهندسی و داروسازی، گردشگری، فناوری سبز؛ غذا و نوشیدنی ها نیز صورت می گیرد. دقت کنید که بدلیل موارد ذکر شده در فوق؛ بسیاری از فارغ التحصیلان انگلستان با اتباع ایتالیایی رقابت خواهند کرد. در نظر داشته باشید که فرایند اخذ ویزای کار ممکن است برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا کمی دشوار به نظر برسد.

 • صنایع عمده: گردشگری، ماشین آلات، وسایل نقلیه موتوری، مواد شیمیایی، آهن و فولاد، پردازش مواد غذایی، منسوجات، مد، لباس؛ کفش، سرامیک.
 • شرکت های بزرگ: Enel (قدرت) Eni (شرکت انرژی یکپارچه)، فیات، Finmeccanica (هوا فضا و دفاع)، Generali Group (بیمه)، Intesa Sanpaolo (بانکداری)، علوم پیشرو Biosciences، Pirelli، Telecom Italia، UniCredit Group (بانکداری).

شرایط کاریابی ایتالیا

 • میانگین ساعات کار: 40 ساعت در هفته.

تعطیلات: در نظر داشته باشید که حداقل چهار هفته به تعطیلات سالانه اختصاص داده شده است. علاوه براین 11 روز به تعطیلات عمومی در کشور اختصاص داده شده است.بخاطر داشته باشید که نرخ های مالیاتی در این کشور مترقی می باشد که دامنه آن در حدود 23 تا 43 درصد نیز خواهد بود. فراموش نکنید که مالیات UK و وضعیت بیمه ملی شما با درآمد گمرک HM (HMRC) نیز بررسی می شود لذا پیشنهاد می گردد که اطمینان حاصل کنید که هیچ حقوق بازنشستگی بریتانیا را از دست نمی دهید.

درخواست کاریابی ایتالیا

شما برای درخواست شغل نیازی به اقامت در کشور ایتالیا ندارید، چرا که اغلب مشاغل به صورت آنلاین تبلیغ می شوند. با این حال، اگر شما در کشور خود هستید می توانید از طریق شبکه؛ شانس خود را بهبود بخشید.

برنامه های کاربردی با استفاده از CV؛ نامه پوشش یا فرم درخواست توسط شرکت معلومه نیز صورت خواهد گرفت. برنامه های کاربردی متداول رایج هستند و باید نشان دهند که چرا شما مایل به شرکت می باشید و می توانید آن را ارائه دهید. رزومه شما و تمام نامه های درخواست بایستی به زبان ایتالیایی باشد مگر اینکه خلاف آن ذکر شود. شما همچنین باید مدرک دانشگاهی و گواهینامه خود را به زبان ایتالیایی ترجمه کنید و فرم های درخواست آنلاین را به شرکت های بزرگ بین المللی که در ایتالیا حضور دارند ارائه دهید.

درخواست کاریابی ایتالیا

درخواست کاریابی ایتالیا

لیست سایت های کاریابی در ایتالیا

موتورهای جستجوی کارهای عمومی و کارهای رده بندی شده در ایتالیا:

با سایت های زیر می توانید انتظار پاسخگویی را داشته باشید (افرادی که به درخواست/ CV ارسال شده ی شما رسیدگی می کنند) با این وجود، به شما پیشنهاد می شود که این سایت ها را امتحان کنید چون هرگز نمی دانید که به چه ارتباطاتی خواهید رسید و یا چه ارتباطی می توانید از یک ایمیل یا برنامه ساده بگیرید.

 • Just Landed: یک منبع خوب که به پورتال های جستجوی کاری مفید برای ایتالیا ارتباط دارد.
 • NJobs: یک سایت جستجوی دیگر برای ایتالیا است. دارای ظرفیت وسیعی از موقعیت شغلی.
 • Career Jet
 • Indeed: همتای سایت بزرگ جستجوی کار ایالات متحده Indeed.com.
 • Trovit: با اینکه سازمان یافته ترین فهرست شغلی نیست، اما به هر حال آنها را بررسی کنید. من سایت های جستجوی محل شغل را ترجیح می دهم.
 • Job Rapido: عاشق صفحه اصلی بسیار ساده Googlesque می شوید.
 • Learn 4 Good:این سایت تمایل به ارائه ی مشاغل آموزشی دارد، اما در بخش های دیگر هم کار ارائه می دهد.

آژانس های استخدامی محلی ایتالیا

 1. In Job
 2. Job Italia Spa
 3. Job Italia SPA
 4. Job Italy Spa
 5. Job Italia
 6. Manpower
 7. Job Italia S.P.A.
 8. Antal International
 9. Job Italia S.P.A.
 10. JOB ITALIA SPA – Agenzia per il lavoro FILIALE
 11. Job Italia Spa Agenzia Per Il Lavoro
 12. Hays Srl
 13. Alexander Hughes Italia Spa

جهت اطلاع از شرایط اخذ ویزای کار در ایتالیا با مشاوران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در دو شهر شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و تهران تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *