مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی

اطلاعات کلی کشور کره جنوبی

  • نام رسمی: جمهوری کره جنوبی
  • مساحت: 100.222 کیلومتر مربع
  • پایتخت و بزرگترین شهر: سئول
  • نوع حکومت: جمهوری
  • دومین رشد اقتصادی دنیا در چهار دهه اخیر
  • دین: 56.1% بی دین، 19.7% پروتستان، 15.5% بودایی، 7.9% کاتولیک
  • جمعیت: 51 میلیون

مهاجرت به کره جنوبی

ویزای کار کره جنوبی

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های کره جنوبی

تحصیل در کره جنوبی

جدا شدن این کشور از کره شمالی در سال 1948 صورت گرفت، این امر به معنای اداره کشور به صورت جداگانه ای خواهد بود. کره جنوبی به صورت چشمگیری از کشورهای همسایه تاثیر پذیرفت، توسعه بین المللی این کشور به دلیل مطرح کردن گرایش های فنی، آموزش و گردشگری و سایر موارد بسیار مهم خواهد بود.

شرایط زندگی در کره جنوبی

مقایسه شرایط تحصیل در چین و کره جنوبی

اخذ اقامت کره جنوبی

جمهوری کره یا کره جنوبی در بخش شرقی آسیا در جنوب شبه جزیره کره قرار دارد. هر فردی که قصد کار کردن در کره را دارد باید ویزای کاری داشته باشد. ویزای کار برای کره جنوبی بسته به نوع کار و مدت زمان استخدام انواع مختلفی دارد. قبل از ورود به کره جنوبی ویزای کاری باید تایید شود. تنها پس از تایید ویزای کار افراد می توانند به صورت قانونی در کشور کره کار کنند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی

هدف از آموزش و پرورش دانشگاه تحقیق نظریه علمی عمیق و گسترده ای در محدوده و روش برنامه دقیق لازم برای توسعه کشور و جامعه انسانی، رهبری است. طول دوره ها معمولا 4 تا 6 ساله می باشد. پزشکی، طب شرقی و دندانپزشکی هر کدام 6 سال تحصیلی به طول می انجامد.

تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی
تابعیت و اقامت در کره جنوبی

تابعیت و شهروندی کره جنوبی

تابعیت و شهروندی کره جنوبی در قانون تابعیت مصوب سال 1997 پیش‌بینی شده است. قانون تابعیت و اقامت و راه های اخذ اقامت یا اخذ شهروندی کره جنوبی چگونه است؟ آیا کودک با تولد در این کشور از اتباع کشور محسوب می شود و می‌تواند تابعیت و شهروندی کره جنوبی کسب کند ؟ چه مدت ماندن در کشور موجب اخذ تابعیت شود؟ آیا با ازدواج هم می توان شهروندی را به دست آورد؟

هزینه زندگی در کره جنوبی

رستوران ها :

  • غذا در رستوران گران قیمت: 6.04 یورو
  • سه وعده غذا برای 2 نفر در رستوران با قیمت متوسط: 30.22 یورو
  • غذا در مک دونالد ( یا معادل ان): 4.83 یورو
هزینه زندگی در کره جنوبی
سرمایه گذاری در کره جنوبی

سرمایه گذاری در کره جنوبی

اقتصاد پر جنب و جوش و انعطاف پذیر کره جنوبی جایگاهی را در میان کشورهای آسیایی به دست آورده است که امروز زبانزد افراد سرمایه دار در سطح بین الملل می باشد. هر چند صنایع صادراتی آن، نوسانات بازارهای جهانی را با رشد اقتصادی متاثر کرده اما هنوز هم جای پیشرفت زیادی دارد. امروزه وضعیت کره جنوبی نسبت به پاییز 1997 زمانی که ارز کره ای، در برابر دلار سقوط کرد و کشور در صندوق بین المللی پول در جستجوی وام 57 میلیارد دلاری بود، قابل مقایسه نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *