اخذ اقامت آمریکا از طریق ازدواج و نامزدی ، مهاجرت به آمریکا از طربق ویزای نامزدی از طریق ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا ، اخذ ویزای ازدواج و نامزدی اخذ ویزای نامزدی در ارمنستان

ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا از شرایط خاصی برخوردار هستند و هر کسی نسبت به شرایطش می تواند برای این ویزا ها درخواست دهد. اینکه مدت زمان اخذ ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا چقدر است؟ شرایط خاص هر کدام از ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا چیست؟ چه افرادی می توانند برای ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا درخواست دهند؟ ویزای نامزدی آمریکا در ارمنستان چگونه است؟ مطالب مربوط به این ویزا را می توانید در این مقاله مطالعه فرمایید.

مشاورین موسسه حقوقی توسعه گران با بهره گیری از وکلای مجرب آماده پاسخگویی به سوالات شما پیرامون ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا می باشد.

ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا

روش های اخذ اقامت از طریق ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا

جهت اخذ اقامت امریکا از طریق ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا 2 نوع ویزا وجود دارد:

 1. ویزای نامزدی
 2. ویزای ازواج

که هر کدام شرایط خاص خود را دارند که در زیر به تفصیل آمده است:

ویزای نامزدی آمریکا: مدت زمان دریافت ویزای نامزدی حدود 3 ماه تا 1.5 سال است. ویزای نامزدی آمریکا مخصوص متقاضیانی است که با یک شهروند آمریکایی نامزد باشند، یا قرار باشد با او ازدواج کنند. این ازدواج می بایست با توجه به قوانین دولتی موجود در ایالات متحده آمریکا که ازدواج در آنجا صورت می گیرد، از لحاظ قانونی امکان پذیر باشد به عبارتی دو طرف باید مجرد باشند و از لحاظ قانونی به سن ازدواج رسیده باشند و یا اگر طرفین قبلا ازدواج کرده باشند قبل از اقدام برای ویزای نامزدی آمریکا باید مراحل قانونی طلاق را به طور قانونی سپری کرده باشند. ویزای نامزدی آمریکا غیر مهاجرتی و موقت هست و بعد از ازدواج فرآیند گرفتن گرین کارت طی می شود.

فردی که فاقد ملیت آمریکایی است باید به قصد ازدواج وارد خاک آمریکا شود، و بایستی ظرف ۹۰ روز این ازدواج صورت گیرد. ویزای نامزدی به هیچ وجه قابل تمدید نیست و پس از ۹۰ روز از تاریخ صدور باطل می‌شود.

طرفین باید یکدیگر را طی دو سال قبل از اقدام برای ویزای نامزدی حداقل یکبار حضورا ملاقات کرده باشند. برای این شرط یک استثنا وجود دارد، بدین صورت که اگر متقاضی بتواند ثابت کند که عدم این کار به خاطر یک سری مشکلات مثل مشکلات فرهنگی، اجتماعی، آداب و یا رسوم بوده است، امکان لغو این شرط وجود دارد.

کسانی که قصد ازدواج با خاله زاده، عمه زاده، عموزاده و یا دایی زاده خود را دارند، قوانین ایالتی و یا محل اقامت آن‌ها ممکن است مانع برای گرفتن ویزای نامزدی باشد.

ویزای نامزدی آمریکا شرایطی را برای فرزندان مجرد زیر 21 سال فراهم میکند تا بهمراه فرد متقاضی به آمریکا مهاجرت نمایند.در این صورت فرم درخواست شده و ویزای K-2 آمریکا به آنها تعلق می گیرد.

مراحل کلی دریافت گرین کارت آمریکا از راه نامزدی:

مرحله اول : تشکیل پرونده در USCIS می باشد.
این قسمت شامل فرستادن مدارک لازم به USCIS و انتظار دو هفته ای تا دریافت رسید مدارک و سپس انتظار برای تایید شدن پرونده می باشد که به طور متوسط 6-5 ماه زمان بر است و بعد از تایید مدارک به NVC فرستاده می شود.

مرحله دوم: رفتن مدارک به قسمت NVC می باشد.

ویزای نامزدی آمریکا بعد از رفتن به NVC مستقیماً به سفارت فرستاده می شود که دلیل کوتاه تر بودن زمان ویزای نامزدی همین موضوع است و سپس سفارت یک سری مدارک اضافی را درخواست می کند و وقت مصاحبه اعلام می نماید. بسته به نوع سفارت ، ممکن است این مدارک نیاز باشد که روز مصاحبه شخصا تحویل دهید یا به سفارت پست کنید.
پس از دریافت وقت سفارت مراحل گرفتن کارت واکسیناسیون بین المللی در پاستور و سپس برگزاری مصاحبه و کلیرنس و سپس دریافت ویزا را طی خواهند کرد.
پس از دریافت ویزای نامزدی آمریکا، نامزد شهروند آمریکایی از راه مرز ورودی کشور وارد آمریکا می شود. این زوج باید در عرض 90 روز از تاریخ ورود نامزد به آمریکا ازدواج کنند.
بعد از انجام مصاحبه؛ مراحل اداری: برای تقاضانامه های ویزای مهاجرتی شاید نیاز به رسیدگی اداری باشد. با اینکه اکثر مراحل اداری قبل از آخرین مصاحبه ویزای مهاجرتی انجام می شوند، اما در برخی از موارد ممکن است پس از مصاحبه به بررسی های بیشتری نیاز باشد. انجام مراحل اداری را نمی توان تسریع کرد و بخش کنسولگری نیز در این زمینه اختیاری ندارد. متقاضیان باید براین اساس برای خود برنامه ریزی کنند.اگر تقاضانامه شما پس از مصاحبه تایید شود، گذرنامه و ویزا در عرض 5 روز کاری به یکی از شعبه های PTT تحویل داده خواهند شد و شما می توانید شخصا آن را تحویل بگیرید.
موسسه حقوقی توسعه گران مهر؛ مشاوره حقوق بین الملل در زمینه مهاجرت به آمریکا از طرق ازدواج، نامزدی، ویزا کار در آمریکا، تحصیل در آمریکا
اگر یکی از مدارک موردنیاز در پرونده شما وجود نداشته باشد ویا پرونده شما به رسیدگی اداری نیاز داشته باشد، باید گذرنامه و آن مدارک را شخصا تحویل بدهید. پس از حضور شخصی، بخش کنسول گری در آنکارا مجددا پرونده شما را بررسی خواهد کرد و اگر همه چیز مرتب باشد، گذرنامه و ویزا را به شعبه PTT منتخب شما ارسال می کند. اگر مجددا پرونده شما ناقص باشد، بخش کنسولگری آمریکا گذرنامه شما و یک شرح مکتوب از مدارک مورنیاز که در پرونده شما موجود نیست را ارسال خواهد کرد.
مراحل تشکیل پرونده اولیه برای ویزای نامزدی:

 1. تکمیل فرم I-129F توسط نامزد آمریکایی
 2. تکمیل فرم G-325 به صورت جداگانه توسط هر دو نفر
 3. گواهی تولد هر دو نفر (برای ایرانی ها ترجمه شناسنامه، برای آمریکایی ها گواهی تولد)
 4. ترجمه طلاق نامه (اگر هر کدام پیشتر ازدواج دیگری داشته اند)
 5. کپی گذرنامه های هر دو نفر
 6. کپی تامین اجتماعی (Social Security) نامزد
 7. 2قطعه عکس 5 در 5 برای هر دو نفر
 8. چک به مبلغ 340 دلار که از یک حساب بانکی در آمریکا باید باشد.
 9. ارائه چند عکس که نشاندهنده در کنارهم بودن این دو شخص باشد.

ویزای ازدواج در آمریکا

مراحل کلی دریافت گرین کارت آمریکا از طریق ازدواج به شرح زیر است:
ویزای ازدواج برای شهروندها و مقیم ها (دارندگان گرین کارت) به طور مشترک قابل استفاده می باشد. ویزای ازدواج مهاجرتی است و در همان ابتدا گرین کارت گرفته می شود. مدت زمان دریافت ویزای ازدواج به طور متوسط بین 1.5 تا 2 سال است و در بعضی موارد تا 3 یا 4 سال هم ممکن است به طور بینجامد.
موسسه حقوقی توسعه گران مهر؛ ارائه مشاوره حقوقی در زمینه مهاجرت به آمریکا، مشاوره ویزای نامزدی آمریکا، مشاوره ویزای ازدواج آمریکا
مراحل دریافت ویزا از طریق ازدواج مراحل اخذ ویزا از طریق ویزای نامزدی می باشد فقط با این تفاوت که در مورد ویزای ازدواج پس از رفتن پرونده به NVC یک سری مدارک و هزینه ای در حدود 300 دلار درخواست می شود که تا زمان تکمیل نشدن ،پرونده برای سفارت فرستاده نمی شود. به همین دلیل مدت زمان ویزای ازدواج طولانی تر است. یکی از این مدارک، فرم حامی مالی (I864) است که در این مرحله باید فرستاده شود.

مراحل تشکیل پرونده برای ویزای ازدواجی آمریکا

مراحل مشابه ویزای نامزدی هست به استثنای این که:
1- تکمیل فرم I130بجای فرم I129F
2- ترجمه عقدنامه.
3- پرداخت هزینه 420 دلار

چنانچه شرایط فوق برای شما در اختیار می باشد، می توانید جهت اطمینان بابت ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا خاطر و عدم نگرانی بابت اخذ ویزا با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید ولی در صورتی که شرایط اخذ ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا از این طریق برای شما مهیا نیست می توانید با مشاورین موسسه حقوقی توسعه گران آماده تماس حاصل فرمایید، ایشان آماده پاسخگویی به سوالات شما پیرامون ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا و انواع ویزا های دیگر آمریکا می باشند. هم چنین در سایت مربوط به اطلاعات ویزای آمریکا نیز اطلاعاتی جامع در این زمینه موجود است.

116 دیدگاه برای “ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا

 1. Avatar محمد گفت:

  سلام و عرض احترام
  من متولد امریکا هستم و بزرگ شده ایران تقریبا ۱۳ سال است ازدواج کردم ایا میتوانم از ایران برای همسرم اقدام کنم با توجه به اینکه پاسپورت امریکایی دارم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

 2. Avatar محمد بابایی گفت:

  درود به همه .
  من با یک دختر اشنا شدم اهل امریکا هستن .ما تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم
  هر دو ۲۱ سال سن داریم .میخواستم بدونم چقدر زمان میبره و ایا میتونیم برای عقد ازدواج ایشون بیاد ایران یا فقط باید من برم ؟

 3. Avatar tarlan fathi گفت:

  با سلام ..من سه ساله که
  سوئد هستم و منتظر اقامت ..دو ساله که با پسر یکی از آشنایان که در آمریکا هستن آشنا شدم و با هم صحبت میکنیم و قرار ازدواج داریم ..سوال من اینه که آیا ایشون که گرین کارتی هستن میتونن برای ازدواج اقدام کنند با توجه به اینکه من هنوز اقامت ندارم ..ایشون قراره بیان سوئد و ما تو سفارت آمریکا عقد رو انجام بدیم و دیگه اینکه چقد طول میکشه که با اومدن من به آمریکا موافقت کنند

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   داشتن گرین کارت به معنی اقامت است ولی تابعیت ندارند در نتیجه محدودیت ندارند برای ازدواج و اخذ اقامت با شما. این مسئله برای کسانی که تابعیت دارند زیاد زمان بر نیست و می توانند راحت همسر را به همراه ببرند اما پروسه این امر (ازدواج در سفارت آمریکا در سوئد با اقامت و نه تابعیت) اندکی طولانی است و ما پیشنهاد می کنیم که شما از طریق اخذ سایر ویزا ها به آمریکا سفر کنید و همانجا با ایشان ازدواج کنید.

 4. Avatar شکوفه مقدسی گفت:

  با سلام
  اگر بخواهم با گرین کارت و از طریق ازدواج همسرم را به آمریکا بیاورم و هیچ اسپانسری نداشته باشم چه چاره ای دارم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که شما تابعیت آمریکا را دارید، می توانید با ارائه مدارک و شواهد مربوط به ازدواج به سفارت آمریکا، ایشان را به همراه خود بیاورید.

 5. Avatar سارا عامری گفت:

  سلام من با یک پسر ایرانی که ویزای دانشجویی دارد و دو سال هست در آمریکا درس میخونه قرار ازدواج گذاشتیم. این آقا گرین کارت نداره و نمیتونه ایران بیاد. سوال من اینه که در صورت عقد در ایران بدون حضور
  ایشان ویزای آمریکا به من داده میشه؟ و چقدر زمان میبره؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   باتوجه به اینکه ایشان هنوز تابعیت را اخذ نکرده اند و تنها اقامت آمریکا را دارند، این کار دشوار خواهد بود.
   به دلیل اینکه ویزای اقامت ایشان موقت است، اجازه ویزای اقامت برای شما از ایران مقدور نیست و ترجیح این است که شما بر اساس روش های مختلف ویزای آمریکا را اخذ کنید و ازدواج را در آمریکا انجام دهید.

 6. Avatar مونا محمدي گفت:

  سلام ايا ممكنه من رو راهنمايي بفرماييد من مدتي است با يك مرد امريكايي اشنا شدم و تصميم به ازدواج گرفتيم ميخواستم بدونم براي ازدواج كدام راه بهتر است ؟ايشون اول بيايند تركيه ازدواج ثبت كنيم بعد با عقد نامه اقامت من را بگيرند يا اول درخواست ويزا من را بدهند بعد ازدواج كنيم با توجه به شغل ايشون كه پليس هستند ايا درخواست ويزا براي من راهتر است يا شغل ايشون تاثيري ندارد؟؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که ایشون تابعیت آمریکا را داشته باشد، مانعی برای عقد قبل از اخذ ویزای شما وجود ندارد.
   اما در صورتی که ایشان هنوز تابعیت را اخذ نکرده اند و تنها اقامت آمریکا را دارند، مراحل اندکی متفاوت و دشوار تر خواهد بود.

  2. Avatar بهار گفت:

   سلام وقت بخیر
   چندین سال پیش خانواده من که گرین کارت دارند برای من اقدام کردن برای گرین کارت امریکا که تا پارسال جواب ان نیامد بعد ۶ سال من ازدواج کردم و اگوست گذشته جواب گرین کارت من امد به نظر شما راهی هست که پرونده من با وجود اینکه ازدواج کردم خراب نشه و من بتوم همراه همسرم مهاجرت کنم

   1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    دریافت ویزای آمریکا با سخت گیری های بسیاری مواجهه شده است؛ اما همچنان شانس دریافت ویزا برای شما وجود دارد.

 7. Avatar X man گفت:

  با سلام و خسته نباشيد
  با توجه به منع ورود ايرانيان به خاك امريكا ايا امكان صدور ويزا هست . و چقدر بايد از ادميستر پرسس گذشته باشد . ألبته چند بار هم با سفارت تماس گرفته شده

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای برخی مقاصد از جمله تحصیل، امکان ورود هست و مانعی وجود نخواهد داشت.

 8. Avatar فروزان فروغی گفت:

  سلام
  من الان دانشجوی در حال تحصیل در آمریکا هستم با ویزای دانشجویی، با پسری که سیتیزن آمریکاست قصد ازدواج دارم خواستم بدونم که میتونم اقامت آمریکا رو بگیرم ؟ ویزای دانشجوییم چی میشه ؟ آیا این ازدواج منافاتی با ویزای دانشجوی من داره ؟!

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که ازدواج کنید و ازدواج شما ثبت رسمی شود، ویزای دانشجویی شما به ویزای اقامت تبدیل می شود.

 9. Avatar ياسمن طراح گفت:

  سلام، ممنون از بلاگ خوبتون! من با يه آقاي آمريكايي آنلاين آشنا شدم و ايشون تقاضاي ويزاي نامزدي آمريكا رو براي من دادن، اما من ميخواستم بپرسم بعد از قوانين مهاجرتي جديد ترامپ آيا ويزاي نامزدي به دارنده ي پاسپورت ايراني ميدن يا اينكه فقط اقوام درجه يك ميتونن ويزا بگيرند؟ ممنونم!

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام، نظر لطف شماست!
   دقت بفرمایید در صورتی که ازدواج شما در یکی از سفارت های کشور آمریکا در دیگر کشور ها ثبت گردد، اصولا نباید ممانعتی برای ورود شما به خاک آمریکا ایجاد شود مگر اینکه قوانین سختگیرانه شامل حالتان گردد.
   این مسائل را بهتر است به صورت مستقیم از سفارت آمریکا بپرسید.

 10. Avatar هانیه گفت:

  سلام
  با توجه به شرایط الان آمریکا ویزای ازدواج به ایرانیان میده؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام با توجه به اینکه قوانین ورود سختگیرانه قرار داده شده است، بهتر است با نزدیکترین سفارت به صورت حضوری گفتگو کنید و یا تماس بگیرید.

 11. Avatar عطا گفت:

  سلام
  من گرین کارت آمریکا دارم و الان در آمریکا هستم با شرایط فعلی (کوید_۱۹) میشه اقدام کرد؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   متاسفانه در حال حاضر با توجه به شرایط پیش آمده، سفارت بسته است.

 12. Avatar Samira گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من با یک آقای ایرانی که سیتیزن امریکا هستن در ارتباط هستم و تصمیم به ازدواج داریم
  میخواستم بدونم که با توجه به شرایط سیاسی بین دو کشور، روند اخذ ویزا چه مدت طول میکشه و آیا ممکنه که بخاطر شرایط سیاسی بین دو کشور پاسخ رد به ویزا داده بشه؟
  اگر که ایشون به ایران بیان و در ایران عقد کنیم و برای ویزا اقدام کنیم این پروسه اخذ ویزا چقدر زمان میبره؟ اگرکه در کشور ترکیه عقد کنیم در مدت زمان اخذ ویزا تاثیری دارد؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه شرایط اخذ ویزا با توجه به شرایط موجود، بسیار سخت شده است ولی در صورتی بتوانید مدارک مورد نیاز را ارائه دهید امکان دریافت ویزای ازدواج وجود دارد.

 13. Avatar Sharif Amin گفت:

  سلام! برای ازدواج سن چند باید باشد؟ فکر کنم در امریکا در هر ایالت فرق می کنه
  ایا میشه با یک شخص کهدر امریکا سن اش ١٦ سال باشه ازدواج کرد؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام
   سن ازدواج در آمریکا 18 سال است.

 14. Avatar gaderi گفت:

  سلام خسته نباشید
  من و همسرم به دلیل اینکه من میخواستم مهاجرت کنم ولی اون راضی نمیشد یک سال پیش طلاق گرفتیم. ولی الان بعد از یکسال اونم راضی شده مهاجرت کنه و با من و دخترم بیاد میخواستم بدونم الان ما میتونیم تو کشور کاندا، آمریکا و یا حتی ترکیه ازدواج کنیم و اقامت بگیریم ؟
  هر دو ایرانی هستیم

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   برای دریافت ویزای الحاق باید حتما سند ازدواج ارائه دهید.

 15. Avatar M.R گفت:

  سلام
  من اقامت دائم کشور سوئد را دارم ولی هنوز بدون تابعیت سوئدی هستم .قصد ازدواج با آقایی با تابعیت آمریکا را دارم . از چه طریق می‌توانم سریع تر ویزای آمریکا را دریافت کنم ؟ نامزدی یا ازدواج ؟ و مدت هر پروسه چقدر است؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   به طور معمول دریافت ویزای نامزدی سریع تر است؛ اما در نظر داشته باشید که شرایط خاص خود را دارد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 16. Avatar Shahla گفت:

  سلام نامزدم آمریکا ست و شهروند هستش چطوری میتونم برم پیشش و آیا مشکلی نداره ایشون قبلا ازدواج کرده و شخصی رو برده آمریکا ولی اونجا طلاق گرفتن این موضوع مشکلی پیش نمیاره؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورتیکه ازدواج شما حقیقی باشد و اسناد مورد نیاز را ارائه دهید، می توانید اقدام نمایید.

 17. Avatar سارا گفت:

  سلام وقتتون بخیر . ممنون از اطلاعات کامل و خوب شما . من در ارمنستان زندگی میکنم . با آقایی در آمریکا آشنا شدم . ایشون قراره بیاین ارمنستان تا ما نامزد کنیم و من از طریق ویزای نامزدی به آمریکا بروم و ازدواج کنیم . سوال من این است که بعد از نامزدی در ارمنستان من باید با ایشون به سفارت بروم و تشکیل پرونده بدم ؟ یا ایشون از آمریکا اقدام می‌کنند ؟ روند این پروسه رو میخواستم بدونم . من پاسپورت ایران و کارت اقامت ارمنستان را دارم . با سپاس فراوان

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   با توجه به شرایط ارائه اقامت آمریکا، بهتر است برای افزایش شانس خود برای اخذ ویزای ازدواج اقدام نمایید.

 18. Avatar عليرضا گفت:

  سلام
  من با خانوم امريكايي دوست شدم و ميخوام باهاشون ازدواج كنم اين پروسه چقدر طول ميكشه كه من ويزاي امريكامو بگيرم .ايا خللي در اخذ ويزا باتوجه به اينكه ايشون ٨ سال بزرگتر از من هستن پيش نمياد .و اينكه باتوجه به اتخاذ رواديد سختگيرانه اين امكان وجود داره من بتونم ويزارو بگيرم ؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، در صورتیکه ازدواج شما واقعی باشد و اسناد کامل و دقیقی را باید ارائه دهید.

 19. Avatar Sarah گفت:

  سلام.من با آقایی ساکن آمریکا قصد ازدواج دارم، اداره مهاجرت آمریکا به ایشون گفته فعلا ویزای ازدواجی نمیدن،آیا راهی هست برای اینکه بمن ویزا ازدواجی یا نامزدی بدن و برم ؟!!
  لطفا راهنمایی بفرمایید،با تشکر

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در حال حاضر امکان دریافت ویزا از کشور آمریکا با سخت گیری های بسیاری روبه رو شده است. با موسسه ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهیم.

 20. Avatar مهری امینی گفت:

  من در شروع پروسه درخواست ویزای ازدواج متوجه شدم کد پستی و عنوان شغل من در عقد نامه اشتباه درج شده ، و طبیعتا درج درست آنها در فرم درخواست ویزا با ترجمه عقد نامه متفاوت خواهد بود . آیا این تفاوت مشکل بزرگی به وجود میاورد ؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بهتر است این مغایرت اصلاح شود و یا اینکه نامه قابل قبولی ضمیمه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *