مهاجرت به نروژ
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

برخی افراد فکر می کنند که می توانند همین الان وسایل خود را بسته و قصد مهاجرت به نروژ را دارند. آنها فکر می کنند که  به محض رسیدن یک آپارتمان دنج دریافت می کنند، کار خوبی و پول زیادی را به دست می آورند، دوستان خوبی  پیدا می کنند و با خوشحالی می توانند زندگی کنند. اما این تصور نادرستی است .

مهاجرت به نروژ

شرایط مهاجرت به نروژ

در طول چند سال گذشته، من وبلاگ های جدید متعددی را بازدید کردم که  مربوط به افرادی بود که ناگهان تصمیم به مهاجرت به نروژ را گرفته بودند. اما، افسوس، پس از رسیدن به نروژ، به زودی متوجه اشتباه خود می شوند. رویای آنها برای زندگی جدید و هیجان انگیز در نروژ کاملا به تحقق نپیوسته است. نه تنها اینها، اغلب به کشور سابق خود باز می گردند، بلکه بیکار می شوند، و مقدار زیادی بدهی به بار می آورند. جهت کسب اطلاعات کامل درباره تابعیت و اقامت نروژ میتوانید به موسسه توسعه گران مهر مراجعه کنید.

امیدوارم این مطلب برخی از تصورات غلط را برای “مهاجران جدید” به نمایش بگذارد تا بتوانند انتخاب های بهتری را انجام دهند. این یک دیدگاه بدبینانه نیست، بلکه یک «آماده شدن برای بدترین حالت، امید به بهترین» می باشد. اما به یاد داشته همیشه دو طرف وجود دارد، بنابراین پس از خواندن  این پست ,طرف دیگر را هم بررسی کنید:  چرا در نروژ زندگی کنیم؟

مزایای مهاجرت به نروژ

برخی از مزایای به ظاهر مثبت زندگی در نروژ و عواملی را آورده ایم که به مردم در تصمیم گیری  برا ی زندگی در نروژ کمک می کند. با این حال، در مورد تصمیم خود مبنی بر مهاجرت به نروژ بسیار با احتیاط اقدام کنید. همیشه چیزی نیستند که به نظر می رسند.

بعضی از مردم می خواهند به نروژ بروند چون فکر می کنند که دولت از مزایای اجتماعی آنها حمایت می کند. با این حال، در نروژ، نگرش این است که هر کس یک کارگر است و بار خود را می کشد. اگرچه این  کشور ,یک کشور “سوسیالیست” است، “حقوق برابر” به مراتب فراتر از “حقوق” بوده است و بسیاری از گزینه ها مانع از آن می شود که همه را “برابر” کنند. اگر یک نروژی باید برای غذا کار کند، بنابراین شما هم باید کار کنید. جهت کسب اطلاعات کامل درباره شرایط مهاجرت به نروژ بهتر است به موسسه توسعه گران مهر مراجعه کنید.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”immigration”]
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *