کار در کانادا

ظرفیت ۵۵۱ نفری قرعه کشی PNP ایالت ساسکاچوان کانادا

ظرفیت ۵۵۱ نفری قرعه کشی PNP ایالت ساسکاچوان کانادا

کانادا کشوری مهاجر پذیر است که با عنوان بهشتی برای مهاجران شناخته می شود. این کشور به عنوان یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت شناخته شده است. در زمان همه گیری کرونا کشور کانادا هم مانند سایر کشور های دنیا با مشکلاتی مواجه شد. مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا یکی از مشکلات اساسی پیش آمده برای این کشور است. با این حال کماکان کانادا کشوری با طرفداران زیاد است. مهاجرت به کانادا در میان علاقه مندان به روند مهاجرتی در صدر علاقه و توجه قرار دارد. کشور کانادا در دوران کرونا هم روند خاصی را برای متقاضیان در نظر گرفته. هر کدام از ایالت ها نیز، برای ورود مهاجران شرایطی فراهم کرده اند. ظرفیت ۵۵۱ نفری قرعه کشی PNP ایالت ساسکاچوان کانادا یکی از همین شرایط است.

ظرفیت ۵۵۱ نفری قرعه کشی PNP ایالت ساسکاچوان کانادا

روش های بسیاری برای مهاجرت به ایالت های مختلف کانادا مانند کار در کانادا وجود دارد. با این حال هر کدام از ایالت ها شرایط ویژه خود را دارند. برنامه PNP برای مهاجرت به ایالت ساسکاچوان که با عنوان برنامه نامزد مهاجران ساسکاچوان SINP شناخته می شود از دو طریق گروه و زیر مجموعه اقدام به ارائه اقامت کانادا می نماید. در این برنامه دو گروه با ویژگی های مشاغل مورد نیاز ایالت و نامزد های گروه های بین المللی وارد این ایالت می شوند.

با این حال باید توجه داشته باشید که در دوره جدید از این برنامه دعوت به ایالت ساسکاچوان، ۵۵۱ دعوت نامه برای متقاضیان کار ارسال شد. البته ویژگی اصلی تمامی دعوت شدگان این است که آن ها دارای سابقه کار در مشاغل خاص بودند. برای دعوت شدن در این قرعه کشی ، داوطلبان هر دو زیر مجموعه باید پروفایل های ابراز علاقه (EOI) را با SINP ارسال کنند.

شرایط شرکت در PNP

همان طور که اشاره کردیم برای دعوت شدن در این برنامه متقاضیان باید EOI خود را ارسال نمایند. داوطلبانی که از طریق برنامه اکسپرس اینتری کانادا شرایط ورود به این کشور را مهیا می کنند باید در نمره EOI خود حداقل ۷۸ امتیاز دریافت نمایند. داوطلبانی که در این روند امتیازات بالا تری دریافت می کنند و بیش از سایرین مورد توجه هستند، عموما در گروه های با سوابق تحصیلی و سابقه کار قرار دارند.

شما می توانید لیستی از مشاغل مربوط به PNP را در صفحات مربوط به ایالت ساساکاچوان مشاهده نمایید. در این بین ۳۳۷ طرفیت در زیر مجموعه مشاغل درخواستی قرار دارند که نیاز به اعتبار نامه آموزشی خواهند داشت. در مجموع با توجه به شرایط، ۷۵ شغل در این قرعه کشی قرار گرفته شده.

استفاده از سیستم EOI برای انتخاب متقاضیان

SINP از سیستم EOI برای انتخاب نامزدهایی استفاده می کند که بیشترین پتانسیل را برای موفقیت در بازار کار منطقه ای دارند. داوطلبان باید تعهد خود را برای ایجاد زندگی در ساسکاچوان با به نمایش گذاشتن تجربه کار ، تحصیلات ، توانایی زبان ، سن و ارتباط با استان نشان دهند. SINP از این پنج فاکتور برای ارزیابی داوطلبان و دادن نمره از 100 در شبکه ارزیابی امتیازات بین المللی کارگر ماهر استفاده می کند. سپس داوطلبان با بالاترین امتیاز دعوتنامه ای برای درخواست نامزدی استانی از ساسکاچوان صادر می شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *