تحصیل در کانادا

دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

دانشگاه UBC ونکوور به علت زیبایی بی نظیرش، نه تنها برای دانشجویان، استادان و کارکنان بلکه برای بازدیدکنندگان از سراسر جهان زیبا است. دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا دارای موزه های مشهور، گالری های هنری، باغ ها و فضاهای هنری زیادی است که صحنه های پر جنب و جوش فرهنگی را در طول سال ایجاد می کنند.

تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی با پردیس ها و امکاناتی در ونکوور، کلونا (Okanagan) و بریتیش کلمبیا است. UBC که در سال 1908 تاسیس شد، درهایش را در سال 1915 به روی تعدادی از دانشجویان و هیئت علمی و مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا باز کرد. از آن به بعد، UBC به یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرفته تبدیل شده است که قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در بریتیش کلمبیا است. این دانشگاه در بین برترین دانشگاه های جهان و دو دانشگاه برتر در کانادا قرار دارد.

دوره های تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

جهت تحصیل در کانادا دانشگاه بریتیش کلمبیا این کشور با پردیس های سبز زیبا در ونکوور و Okanagan (و بیش از 62.000 دانشجو) دارای یک سالن موسیقی، مزرعه کار، محل برگزاری هاکی روی یخ المپیک، بزرگترین اسکلت نهنگ آبی کانادا، آزمایشگاه های علمی در سطح جهان برای فیزیک دون اتمی و مرکزی برای تحقیق تعاملی در پایداری است. در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2018 دانشگاه بریتیش کلمبیا در رتبه 34 جهانی قرار گرفته است، این دانشگاه دارای شهرت خوبی در مورد دانشگاهیان و کارفرمایان یکسان و مخصوصا هیئت علمی بین المللی است. دانشگاه بریتیش کلمبیا در تعدادی از رشته های تحصیلی سرآمد است، از جمله:

  • جغرافیا
  • مهندسی معدن و مواد معدنی
  • رشته های تحصیلی مرتبط با ورزش

دوره های تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

هزینه تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

پردیس دانشگاه ونکوور بزرگتر از دیگر پردیس ها است و بیش از 85 درصد از دانشجویان UBC را اداره می کند. در سال گذشته، 23 درصد از دانشجویان دانشگاه ونکوور و حدود 13 درصد در محوطه دانشگاه Okanagan بین المللی بودند. هزینه تحصیل در کانادا و در دانشگاه UBC به واسطه برنامه تحصیلی متفاوت است و برای دانشجویان بین المللی بالاتر است.

مسکن دانشگاه برای دانشجویان سال اول UBC تضمین شده است و دانشجویان بین المللی تازه پذیرفته شده که در دوره های سال دوم تحصیل می کنند، اولویت مسکن را نیز دریافت می کنند. کلان شهر سرزنده ونکوور تجربیات خاطره انگیزی برای هر کسی که از پردیس دانشگاه UBC ونکوور بازدید می کند یا در آن کار و تحصیل می کند، فراهم آورده است.

آموزش در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

مسکن برای بازگشت دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل در دسترس است. پردیس دانشگاه ونکوور بیش از 24 بخش دانشگاهی را مدیریت می کند، در حالیکه پردیس Okanagan دارای هشت بخش است. تقویم دانشگاهی برای هر دو شامل دو ترم تابستانی و زمستانی است. زبان اصلی آموزش در UBC انگلیسی است. تعهد UBC به موفقیت دانشجویان، این دانشگاه را یک رهبر در بکار بردن تحقیق یادگیری برای بهبود عملکرد تدریس کرده است. تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا در رتبه ممتاز وزارت علوم ایران قرار گرفته است. اگر از شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا مطلع نیستید، مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) آماده هستند تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *