موسسه فناوری نیویورک ونکوور

موسسه فناوری نیویورک ونکوور موسسه فناوری نیویورک ونکوور کانادا NYIT

New York Institute of Technology - Vancouver

موقعیت:کانادا - ونکوور
نوع:خصوصی
تعداد دانشجویان:8000 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:2100 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
--
رتبه در کشور
--
هزینه ویزا
150 دلار کانادا
نرخ پذیرش
80%
بورسیه تحصیلی
برای دانشجویان بین المللی در دسترس است
خوابگاه/هزینه
خوابگاه های خارج پردیس/خوابگاه های خارج از پردیس دانشگاه ماهانه در حدود 550 تا 850 دلار کانادا
زمان فرآیند ویزا
6 هفته و 20 روز پس از ارائه تست های بیومتریک
مجوز کار
با دریافت مجوز کار دانشجویی
شهریه
مقطع کارشناسی 19000 دلار کانادا و کارشناسی ارشد سالانه 18000 دلار کانادا
مقاطع تحصیلی
کارشناسی، ارشد، دکترا

درباره دانشگاه

Information

موسسه فناوری نیویورک (New York Institute of Technology) در سال 1955 به عنوان یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی در نیویورک تاسیس شد. این موسسه با داشتن پردیس‌هایی در شهرهای منهتن، لانگ آیلند، چین، ابوظبی، آرکانزاس و ونکوور، چشم اندازی جهانی از آموزش دارد. پردیس موسسه فناوری نیویورک ونکوور (NYIT-Vancouver) یکی از اعضای مهم و ارزشمند جامعه آموزش عالی ونکوور و از معتبرترین دانشگاه های کانادا است.این موسسه در قلب مرکز شهر، نزدیک دفاتر مرکزی شرکت‌های مالی، معدن، بانکداری و خدماتی قرار دارد و دارای سالن‌های کامپیوتر، سالن‌های دانشجویی و یک مرکز آموزش از راه دور است. در این پردیس انواع خدمات تدریس خصوصی توسط اساتید و حتی دانشجویان ارائه می‌شود تا از این طریق دانشجویان بتوانند درک عمیقی از مطالب درسی خود به دست آورند.برخی از امکانات دیگری که در NYIT ارائه می‌شود پشتیبانی از آمادگی شغلی از جمله مشاوره شغلی فردی، کلاس‌ها، کارگاه‌ها و وبینارها است. این موسسه در فاصله چند قدمی بسیاری از مکان‌های دیدنی ونکوور مانند استنلی پارک، محله چینی‌ها، خلیج انگلیسی و غیره قرار دارد ودانشجویان می‌توانند در فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و سلامت محور شرکت کنند.پردیس موسسه فناوری نیویورک ونکوور دارای 112000 فارغ التحصیل در سراسر جهان است که این دانشگاه را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا انتخاب کرده بودند. در این مقاله با جزییات بیشتری درباره این موسسه فناوری آشنا می‌شویم.

ددلاین درخواست پذیرش برای ترم پاییز مقطع کارشناسی1 جولای (11 تیر)
ددلاین درخواست پذیرش برای ترم پاییز مقطع کارشناسی ارشد1 فوریه (12 بهمن)

دانشکده ها

Faculties

تمامی دوره‌های آموزشی و تحقیقاتی موسسه فناوری نیویورک ونکوور در 6 دانشکده مختلف به دانشجویان ارائه می‌شوند که عبارتند از:

  • دانشکده هنر و علوم پایه
  • دانشکده معماری و طراحی
  • دانشکده مدیریت
  • دانشکده علوم انسانی
  • دانشکده مهندسی و کامپیوتر
  • دانشکده پزشکی

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دوره‌های تحصیلی مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد توسط NYIT در رشته‌هایی مانند تجارت و مدیریت، مهندسی، کامپیوتر و علوم داده، امنیت سایبری، معماری و طراحی و غیره ارائه می‌شود. در جدول زیر هزینه موسسه فناوری نیویورک برای برنامه‌های محبوب شرح داده شده‌اند:

دوره هاشهریهمدتشرایط
کارشناسی ارشد مهندسی و علوم پایه (MS) 1 دوره18000 دلار کانادا2 سالآیلتس: 6.5 به بالا تافل: 80 به بالا PTE: 59 به بالا دولینگو: 100 تا 120 GMAT: 600 به بالا
کارشناسی ارشد علوم انسانی و زبان (MBA/PGDM) 2 دوره18000 تا 27000 دلار کانادا2 سالآیلتس: 6.5 به بالا تافل: 88 به بالا PTE: 58 به بالا
کارشناسی ارشد رشته های مدیریت (MIM) 1 دوره19000 دلار کانادا2 سالآیلتس: 6.5 به بالا تافل: 88 به بالا

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 6.5+
TOEFEL 88+
PTE 58+
GPA --
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشجویان بین المللی واجد شرایط دریافت انواع بورسیه تحصیلی کانادا و کمک‌های فدرال یا ایالتی نیستند. با این حال، موسسه فناوری نیویورک بورسیه‌های تحصیلی را به برخی از دانشجویان بین المللی ارائه می‌دهد که ممکن است هزینه‌های تحصیلی جزئی را برای دانشجویان بین المللی پوشش دهد. یکی از این بورسیه ها عبارت است از: 

  • بورسیه Graduate Scholar Award (GSA) که دانشجویان را تا 3000 دلار تحت پوشش قرار می‌دهد.

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

این دانشگاه فاقد هرگونه اقامتگاه در داخل محوطه موسسه است. محل‌های اقامت خارج از دانشگاه شامل آپارتمان و خانه است که امکانات اصلی از جمله Wifi، خدمات خشکشویی، برق و غیره را نیز دارند. آپارتمان‌های مختلف نیز به صورت مبله و غیر مبله برای دانشجویان در دسترس است. میانگین اجاره از 650 دلار کانادا تا 850 دلار کانادا برای این اقامتگاه‌ها متغیر است.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *