مهاجرت تحصیلی یکی از روش های جدید و از جهاتی مناسب و به صرفه می باشد، در سالیان اخیر افراد بسیاری به قصد تحصیل وارد کشورهای مختلف می شوند و در صورت کسب شرایط لازم می توانند نسبت به اخذ اقامت و تابعیت خود اقدام می کنند. دسته دیگر افراد، اشخاصی هستند که قصد تحصیل در کشورهای دیگر و سپس برگشت به ایران را دارند، هر دو دسته افراد و علی الخصوص دسته اول، ترجیح به تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا را دارند.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز، از موسسات برتر اعزام دانشجو با نام ثبت شده ساختار پژوهش امید، همه خدمات مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های برتر دنیا را تا دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی بر عهده دارد. ما در این وب سایت به بررسی دانشگاه های معتبر دنیا طبق رتبه بندی QS می پردازیم. امید است که این مطلب بتواند کمکی هر چند ناچیز به شما متقاضی گرامی نماید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید.

رتبه بندی QS یکی از سیستم هایی است که آمار برترین دانشگاه های دنیا را معرفی می کند، آنالیز و روش شناسی QS شامل موارد متعددی مثل تعداد مقالات دانشگاه، فضای سبز، آموزش، تحقیقات، وضعیت استخدام و… می شود. پس رتبه بندی یک دانشگاه صرفاً از جهت سطح علمی یک دانشگاه نیست.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *