هزینه زندگی در اکوادور
شرایط زندگی در اکوادور
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

اطلاعات کلی کشور اکوادور

  • پایتخت: کیتو
  • زبان رسمی: اسپانیایی
  • حکومت: جمهوری
  • واحد پول: دلار آمریکا
  • منطقه زمانی: ECT
  • دامنه اینترنتی: .ek
  • پیش شماره: +593
وضعیت اقتصاد اکوادور

مهاجرت به اکوادور

راه هایی زیادی برای تبدیل شدن به یک شخص مقیم اکوادور وجود دارد و روند نسبتا ساده ای دارد. اگر چه شما بایستی الزاما درخواست ویزای مهاجرت خود را به نزدیکترین سفارت اکوادور به محل اقامت سابق خود ارسال کنید، ویزا بایستی از طریق وزارت روابط خارجی تصویب شود، بنابراین انتظار می رود روند تصویب چهار تا هشت هفته به طول انجامد. شما می توانید برای ویزا بستگان خود، درخواست ارسال کنید.

ویزای کار اکوادور

این ویزا برای افراد ماهر با سطح عالی از فناوری و اطلاعات در نظر گرفته شده است. افراد ماهری که در زمینه خاصی تخصص دارند به راحتی قادر به اخذ این ویزا حتی با خانواده خود می باشند. جهت اخذ این ویزا مدارک ذکر شده در ذیل نیاز می باشد:

ارائه سندی که اقامت کاری فرد در اکوادور را نشان دهد و علاوه بر این اثبات نماید که وی توسط شرکت و یا سازمان کاری خاصی مورد حمایت واقع می شود.

مهاجرت کاری به اکوادور
هزینه زندگی در اکوادور

تحصیل در اکوادور

به دلیل ازیاد دوستداران طبیعت در این منطقه، امکان آسیب رساندن به این منطقه امکان پذیر نخواهد بود. این کشور در شمال غربی آمریکای جنوبی واقع شده است. علت شهرت این کشور بدلیل تنوع گونه های گیاهی و جانوری بسیاری خواهد بود.

اقامت اکوادور

اما بخاطر داشته باشید که شما ملزم به اخذ اطلاعات کافی جهت هرگونه اقدام می باشید. به طور کلی, در ذهن داشته باشید که ارائه موارد ذکر شده در ذیل ضروری می باشد:

  • تمامی مدارک ارسال شده بایستی اصل باشد و یا به صورت گواهی (سندی رسمی) باشد؛ در برخی از موارد ارائه کپی نیز امکان پذیر است.
  • تمامی مدارک متقاضیان بایستی از مقام های آمریکایی مسئول و یا کنسولگری کشور اکوادور اقتباس شود.
  • تمامی مدارک بایستی به صورت قانونی به زبان اسپانیایی ترجمه شود چرا که این امر ضروری می باشد.
مزایا و معایب زندگی در اکوادور

تابعیت و شهروندی اکوادور

چنانچه طفلی در قلمرو حاکمیت جمهوری اکوادور متولد شود بدون توجه به تابعیت والدین وی آن طفل تبعه اکوادور محسوب می‌گردد یعنی اصل خاک در اکوادور در مورد این اشخاص اعمال خواهد شد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اکوادور

ثبت نام دانشجویان جهت تحصیل در اکوادور در دانشگاه ها با الگوهای معمول ثبت نام در کشورهای غربی بسیار متفاوت است. دانشگاه های دولتی اکوادور بدون شهریه هستند اما ثبت نام براساس یک آزمون تعیین صلاحیت صورت می گیرد: برای اینکه دانشجویان واجد شرایط حضور در موسسات آموزش عالی باشند، باید قبل از پایان تحصیلات دبیرستان، نمره بالایی در آزمون استاندارد شده به دست آورند.

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اکوادور
سرمایه گذاری در اکوادور

سرمایه گذاری در اکوادور

بازار کاری خوبی در کشور اکوادور مشاهده خواهد شد، بازارهایی که امکان جذب سرمایه برای افراد را مقدور می سازند. بخاطر داشته باشید که خسارات احتمالی توسط وزارت کار و بر اساس شغل مورد نظر جبران خواهد شد. این جبران مالی در نظر گرفته شده حدود 366 دلار در ماه می باشد، این درحالیست که ثروت اصلی کشور اکوادور از طریق فعالیت شرکت های خصوصی حاصل خواهد شد.

هزینه زندگی در اکوادور

هزینه زندگی در کشوری بیگانه همواره مهمترین دغدغه فرد مهاجر است. به همین دلیل است که ما با ارائه اطلاعات کلی هزینه زندگی در کشور اکوادور این هدف را داریم که تا حدی از نگرانی این افراد بکاهیم. هزینه های قید شده در این مقاله مربوط به میانگین هزینه های زندگی در سال 2016 می باشد.

میزان حداقل درآمد جهت اقامت اکوادور از طریق تمکن مالی

سوالات متداول در رابطه با اکوادور

پایتخت کشور اکوادور کدام شهر است؟

پایتخت اکوادور کیتو می باشد

در اکوادور به چه زبانی صحبت می کنند؟

 در اکوادور به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می کنند.

چه نوع حکومتی در اکوادور رایج است؟

نوع حکومت رایج در اکوادور جمهوری و واحد پول آنها دلار آمریکا است. 

روند مهاجرت به اکوادور آسان است؟

راه هایی زیادی برای تبدیل شدن به یک شخص مقیم اکوادور وجود دارد و روند نسبتا ساده ای دارد. اگر چه شما بایستی الزاما درخواست ویزای مهاجرت خود را به نزدیکترین سفارت اکوادور به محل اقامت سابق خود ارسال کنید، ویزا بایستی از طریق وزارت روابط خارجی تصویب شود، بنابراین انتظار می رود روند تصویب چهار تا هشت هفته به طول انجامد. شما می توانید برای ویزا بستگان خود، درخواست ارسال کنید. 

علت شهرت اکوادور چیست؟

این کشور در شمال غربی آمریکای جنوبی واقع شده است. علت شهرت این کشور به دلیل تنوع گونه-های گیاهی و جانوری بسیاری است که دارد.

آیا امکان اخذ ویزای کار برای اکوادور امکان پذیر است؟

این ویزا برای افراد ماهر با سطح عالی از فناوری و اطلاعات در نظر گرفته شده است. افراد ماهری که در زمینه خاصی تخصص دارند به راحتی قادر به اخذ این ویزا حتی با خانواده خود می باشند. جهت اخذ این ویزا، ارائه سندی که اقامت کاری فرد در اکوادور را نشان دهد و علاوه بر این اثبات نماید که وی توسط شرکت و یا سازمان کاری خاصی مورد حمایت واقع می شود، مورد نیاز است.

برای اخذ اقامت اکوادور چه مدارکی مورد نیاز است؟

تمامی مدارک ارسال شده بایستی اصل باشد و یا به صورت گواهی (سندی رسمی) باشد. در برخی از موارد ارائه کپی نیز امکان پذیر است، تمامی مدارک متقاضیان بایستی از مقام های آمریکایی مسئول و یا کنسولگری کشور اکوادور اقتباس شود، تمامی مدارک بایستی به صورت قانونی به زبان اسپانیایی ترجمه شود چرا که این امر ضروری می باشد.

آیا با تولد فرزند در اکوادور حق شهروندی به ایشان داده می شود؟

چنانچه طفلی در قلمرو حاکمیت جمهوری اکوادور متولد شود بدون توجه به تابعیت والدین وی آن طفل تبعه اکوادور محسوب می گردد یعنی اصل خاک در اکوادور در مورد این اشخاص اعمال خواهد شد.

تحصیل در دانشگاه های اکوادور به چه صورت است؟

ثبت نام دانشجویان جهت تحصیل در اکوادور در دانشگاه ها با الگوهای معمول ثبت نام در کشورهای غربی بسیار متفاوت است.: برای اینکه دانشجویان واجد شرایط حضور در موسسات آموزش عالی باشند، باید قبل از پایان تحصیلات دبیرستان، نمره بالایی در آزمون استاندارد شده به دست آورند. 

آیا تحصیل در دانشگاه های اکوادور رایگان است؟

دانشگاه های دولتی اکوادور بدون شهریه هستند اما ثبت نام براساس یک آزمون تعیین صلاحیت صورت می گیرد.

آیا اکوادور بازار کار مناسبی برای سرمایه گذاری دارد؟

بازار کاری خوبی در کشور اکوادور مشاهده خواهد شد، بازارهایی که امکان جذب سرمایه برای افراد را مقدور می سازند. بخاطر داشته باشید که خسارات احتمالی توسط وزارت کار و بر اساس شغل مورد نظر جبران خواهد شد. این جبران مالی در نظر گرفته شده حدود 366 دلار در ماه می باشد، این درحالیست که ثروت اصلی کشور اکوادور از طریق فعالیت شرکت های خصوصی حاصل خواهد شد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *