شرکت مهاجرتی در استانبول

مسیر زندگی همواره با راه های متفاوتی همراه است. در واقع ما می توانیم در طول زندگی خود روند های خاصی را برای بهبود شرایطمان انتخاب کنیم. هر فردی بر مبنای شرایط شخصی خود و با توجه به سیستم زندگی می تواند در مسیر انتخاب گام بردارد. عده ای برای کار یا سرمایه گذاری تلاش می کنند و گروهی هم برای تحصیلات عالی اقداماتی را صورت می دهند. در این میان یکی از مسیر های جذاب برای ادامه زندگی، مسیر مهاجرتی می باشد. مهاجرت پروسه خاص و چالش برانگیزی است و نیاز به حضور متخصصان دارد. به همین دلیل در ادامه این بحث ما در ارتباط با شرکت مهاجرتی در استانبول صحبت می کنیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی یکی از برترین موسسات در زمینه مشاوره های مختلف مهاجرتی می باشد. این موسسه با همراهی متخصصان و وکلای مجرب شما را در روند های مهاجرتی مختلف مانند مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره راهنمایی می کند. موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی در شهر های شیراز، تهران، اصفهان، مشهد و تبریز نمایندگی های معتبری دارد.

شرکت مهاجرتی در استانبول

مهاجرت مسیر جذاب و خاص و در عین حال چالش برانگیز است. به همین دلیل اگر تمایل به مهاجرت دارید بهترین کار مراجعه به مراکز معتبر است. همان طور که در ابتدای مقاله برای شما ارائه دادیم، موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی دارای نمایندگی های معتبر در شهر های مختلفی از ایران است. خدماتی که موسسه حقوقی اصطهباناتی ارائه می دهد در مسیر های مختلف مهاجرتی می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. این موسسه در حال برنامه ریزی برای تاسیس شرکت مهاجرتی در استانبول می باشد.

تاسیس نمایندگی در شهر استانبول به عنوان یکی از پربازدید ترین و پر طرفدار ترین شهر ها برای ایرانیان، می تواند راهنمای مناسبی برای تمامی متقاضیان مهاحرتی باشد. شرکت مهاجرتی در استانبول زیر نظر گروه وکلای اصطهباناتی با ارائه بهترین خدمات برای ایرانیان و حتی گروه های بین المللی روند مهاجرتی را هموار می کند. اگر شما تمایل به مهاجرت به ترکیه دارید یا قصد دارید از طریق ترکیه وارد کشور های خاصی شوید، می توانید بهترین خدمات را دریافت نمایید.

شرکت مهاجرتی اصطهباناتی در نمایندگی استانبول روند های دریافت ویزا، اخذ اقامت کشور های مختلف، بررسی شیوه های مهاجرت و سایر خدمات را با تخصص بالا برای شما ارائه می دهد. اگر شما از ایران وارد استانبول می شوید، می توانید تمامی خدمات مهاجرتی و حتی رفاهی را از این شرکت دریافت نمایید. اما چه روش های مهاجرتی وجود دارد که شما می توانید با آن ها مسیر خود را تطبیق دهید؟!

روش های مختلف مهاجرتی

مهاجرت به راه ها و روش های خاصی امکان پذیر است و هر شخصی می تواند برای بهبود روند زندگی یا تامین آینده خود یکی از این مسیر ها را انتخاب نماید. اگر شما علاقه به مطالعه و تحصیل داشته باشید می توانید به عنوان مسیر اصلی خود، مهاجرت تحصیلی را انتخاب نمایید.

اگر تمایل به کار و تامین مالی دارد مهاجرت کاری انتخاب مناسب تری خواهد بود. حتی ممکن است بخواهید با خرید ملک یا ثبت شرکت سرمایه خود را چندین برابر کنید که در این حالت، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری گزینه ای بسیار مناسب می باشد. اما ببینیم هر کدام از این روش ها چگونه می تواند ما را وارد مسیر اصلی کند. البته مراجعه به شرکت مهاجرتی استانبول تحت نظارت گروه اصطهباناتی شما را در راه درست هدایت خواهد کرد.

مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو استانبول

یکی از راه های مهاجرتی، مهاجرت تحصیلی می باشد. شما می توانید برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه یا تحصیل در آلمان و هر کشور دیگری اقدام نمایید. روند ها و مسیر های مهاجرت تحصیلی برای هر کشور و هر دانشگاهی شرایط خاص خود را دارد. اما ببینیم چطور می توانیم برای مسیر تحصیل در کشور مورد نظر خود اقدام نماییم. قبل از هر کاری با مشخص شدن کشور مقصدتان باید به دنبال دانشگاه مورد نظر خود باشید. در واقع برای ادامه تحصیل لازم است تا برای دریافت پذیرش اقدام نمایید.

اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف نیاز به شناخت دقیقی از آن ها دارد. برای این که بتوانید دانشگاه مورد نظر را بشناسید می توانید از سیستم رنکینگ دانشگاه های جهانی مثلا سیستم QS هم اقدام نمایید. با استفاده از این سیستم می توانید رتبه دانشگاه و حتی رشته خود را در میان کل دانشگاه های دنیا ببینید. به طور مثال می توانید به بررسی رتبه دانشگاه مک مستر کانادا بپردازید. پس از بررسی رتبه باید برای اخذ پذیرش اقدام نمایید. هر دانشگاهی شرایط خاصی برای دریافت پذیرش دارد.

مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو

مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو

به طور مثال ممکن است نیاز به مدرک زبان آیلتس یا تافل برای نمره خاصی باشد. البته ابن نمره و این مدرک برای دانشگاه ها و رشته های انگلیسی زبان است. برخی از دانشگاه ها کورس های خود را به زبان های دیگری ارائه می دهند. زمانی که پذیرش را دریافت می کنید می توانید برای برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایید. البته برخی از کشور ها نیاز به دریافت ویزا ندارند. با این حال باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اخذ ویزای تحصیلی برای هر کشور هم قوانین خاص خود را دارد.

شما می توانید این قوانین را با مراجعه به شرکت مهاجرتی استانبول کسب کنید. دقت کنید که تحصیلات می تواند همراه با هزینه یا دریافت بورسیه تحصیلی باشد. به طور مثال شما می توانید برای تحصیل در ایتالیا بورسیه های تحصیلی را دریافت نمایید. البته عموما دانشگاه ها امکان کار در زمان تحصیل را هم برای دانشجویان فراهم می کنند.

شرکت مهاجرتی استانبول و روند مهاجرت کاری

کار یکی از اصلی ترین مسیر ها در زندگی هر انسانی می باشد. شما چه روند مهاجرتی را انتخاب کرده باشید و چه در کشور خود زندگی می کنید کار کردن از واجبات می باشد. اما مسیر های مهاجرت کاری هم با توجه به شرایط و کشور مورد نطر می تواند متفاوت باشد. به طور مثال روند مهاجرت کاری به کانادا بسیار خاص و جذاب است و به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. به طور مثال می توان از طریق برنامه های اکسپرس اینتری کانادا یا برنامه مهاجرت کاری ایالتی این کشور اقدام نمود. اما روند مهاجرت کاری در حالت کلی نمود خاصی دارد.

فردی که قصد مهاجرت کاری را دارد، در ابتدا باید، کشور مقصد را انتخاب نموده و حوزه کاری خود را با توجه به تخصص مشخص کند. در ادامه لازم است تا شرکت یا کارفرمای مشخصی در کشور مقصد با فرد متقاضی قرارداد کاری اخذ نمایند. این مسیر در ابتدا می توانید پیچیده یا چالش برانگیر باشد. اما با مراجعه به شرکت مهاجرتی در ترکیه می توان برای یافتن شغل مناسب اقدام نمود.

توجه داشته باشید که برخی از سیستم های شغلی هم بر مبنای امتیاز دهی می باشند. به طور مثال می توان به سیستم امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا اشاره نمود. زمانی که دعوت نامه از کارفرما را دریافت می کنید یا امتیاز لازم برای مهاجرت کاری را اخذ می کنید، می توانید برای مهاجرت کاری اقدام نمایید. در این مرحله باید برای دریافت ویزای کاری مثلا ویزای کاری آمریکا اقدام کنید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی دیگر از روش های مهاجرتی است که خود نیز به راه های مختلفی امکان دارد. شما می توانید برای یخرید ملک، ثبت شرکت، روند بازنشستگی، خرید سهام و غیره اقدام نمایید. برای هر کشور شرایط سرمایه گذاری متفاوت است. به طور مثال خرید ملک در آلمان شرایط متفاوتی با خرید ملک در روسیه دارد. از این رو باید شرایط مربوط به سرمایه گذاری را بدانید. برخی از روش های سرمایه گذاری می تواند منجر به اخذ اقامت کشور ها شود.

به طور مثال روش بلوکارت اتحادیه اروپا با سرمایه مشخص منجر به اخذ اقامت کشور های اروپایی می شود. به طور مثال می توانید برای دریافت اقامت پرتغال از طریق دریافت بلوکارت اتحادیه اروپا با خرید ملک اقدام کنید. شرایط ثبت شرکت هم برای کشور های مختلف متفاوت است. البته روند ثبت شرکت هم می تواند با مدل های مختلفی امکان پذیر باشد. به طور مثال شما می توانید برای اخذ نمایندگی یک شرکت بزرگ اقدام کنید یا شعبه ای از یک شرکت را در کشور مورد نظر ایجاد نمایید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

ثبت شرکت با مسئولیت محدود یا مدل های دیگری امکان دارد و هر کدام نیاز به پیش زمینه های خاصی دارد. برای ثبت شرکت در کشور مورد نظر خود می توانید به شرکت مهاجرتی استانبول تحت نظارت گروه اصطهباناتی مراجعه نمایید. اما یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری از طریق تمکن مالی با بازنشستگی می باشد. این مدل نیز در مقاصد مختلف شرایط متفاوتی دارد. با این روش شما اجازه کار در کشور مورد نظر را نخواهید داشت. پس باید جزئیات دقیق سرمایه گذاری خود را مشخص نمایید و سپس برای این روش اقدام کنید.

وکیل مهاجرتی در استانبول

مهاجرت همان طور که اشاره کردیم راه ها و روش های خاصی دارد. انتخاب راه مهاجرتی به خود شخص بستگی دارد. اما این که در مسیر خود به موفقیت برسد و چالش های کمتری را پشت سر بگذارد به مولفه های بسیاری مرتبط می باشد. به همین دلیل است که مشورت و راهنمایی با افراد آگاه می توانید مسیر را هموار کند. از این رو برای مهاجرت می توانید به وکیل مهاجرتی در شرکت مهاجرتی استانبول مراجعه نمایید. دقت کنید ممکن است در مسیر مهاجرتی شما افراد بسیاری به عنوان وکیل حضور پیدا کنند.

اما مهم ترین مسئله این است که شخص مطمئن باشد و پروانه وکالت مهاجرتی داشته باشد. پس قبل از هر گونه اقدامی می بایست در ارتباط با وکیل مهاجرتی خود تحقیقات لازم را به عمل آورید. راه آسان تر برای شما مراجعه به شرکت مهاجرتی استانبول می باشد. وکیل مهاجرتی می تواند برای دریافت ویزا، اخذ پذیرش از دانشگاه های مورد نظر، قوانین مربوط به سرمایه گذاری با روش های مختلف و سایر فعالیت های مهاجرتی اقدامات مناسبی صورت دهد. وکیل مهاجرتی می تواند شما را از نظر حقوقی راهنمایی کند تا چالش های مسیر شما کم تر از قبل شود.

به طور مثال برای خرید ملک در آمریکا قوانین مالیاتی خاصی وجود دارد. وکیل مهاجرتی شما می تواند اطلاع دقیقی از این قوانین را به شما ارائه دهد. وی می تواند شرایط سفارت های مختلف و حضور در کنسول گری کشور مورد نظرتان را ارائه داده و حتی برای دریافت وقت سفارت شما را پیش ببرد. در واقع یک وکیل مهاجرتی در استانبول وکالت شما را برای کلیه روند های مهاجرتی و مسیر در نظر می گیرد. این کار باعث می شود تا شما به عنوان متقاضی با اطمینان خاطر مسیر خود را پیش ببرید.

سوالات متداول در ارتباط با شرکت مهاجرتی در استانبول

 1. آیا برای مهاجرت می توان به هر شرکتی اعتماد کرد؟

  خیر برای مهاجرت باید اعتبار شرکت مورد نظر را بررسی نمود.

 2. موسسه حقوقی اصطهباناتی در شهر ترکیه نمایندگی دارد؟

  موسسه حقوقی اصطهباناتی قصد دارید نمایندگی در استانبول ترکیه برقرار کند.

 3. شرکت مهاجرتی در استانبول چه خدماتی به ایرانیان ارائه می دهد؟

  این شرکت تمامی خدمات مهاجرتی از روند سفارت و مشاوره های اخذ ویزا گرفته تا حمایت های ویژه را ارائه می دهد.

 4. آیا شرکت مهاجرتی در استانبول خدمات خود را به افراد خارجی هم ارائه می دهد؟

  بله شرکت مهاجرتی در استانبول برای افراد بین المللی از کشور های دیگر هم خدمات ارائه می دهد.

 5. چه روش هایی برای مهاجرت متقاضیان وجود دارد؟

  از جمله این روش ها می توان به تحصیل، کار، ازدواج، سرمایه گذاری، توریستی و غیره اشاره نمود.

 6. آیا می توانیم برای مهاجرت به آمریکا از طریق شرکت مهاجرتی در استانبول اقدام کنیم؟

  بله شما می توانید مشاوره های مربوطه را دریافت نمایید.

 7. اصلی ترین خصوصیت وکیل مهاجرتی در استانبول چیست؟

  اصلی ترین خصوصیت این فرد، اعتبار وکالت وی می باشد.

 8. وکیل مهاجرت در استانبول شما را با چه روش های مهاجرتی آشنا می کند؟

  یک وکیل مهاجرت علاوه بر روش های معمول شما را با راه های خاصی مانند اخذ بلوکارت یا فرایند اکسپرس اینتری هم آشنا می کند.

 9. آيا برای مهاجرت به کانادا می توان از وکیل در شرکت مهاجرتی استانبول کمک گرفت؟

  بله وکیل مهاجرتی می تواند مسیر شما را هموار نماید.

 10. آیا وکیل مهاجرتی می تواند برای اخذ اقامت دائم راهنمایی ارائه دهد؟

  بله اقامت دائم با روش هایی امکان پذیر است که وکیل مهاجرتی می تواند آن ها را ارايه دهد.

 11. چگونه می توان از وکیل مهاجرتی برای روند مهاجرت کمک گرفت؟

  وکیل مهاجرتی با ارائه مشاوره و راهنمایی، در زمینه های مختلف شما را پیش خواهد برد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *