تخصص دندانپزشکی در انگلستان

کشور انگلستان در حال حاضر یکی از مقاصد پرطرفدار تحصیل تخصص دندانپزشکی محسوب می شود. بر این اساس این مقاله به شرح و بررسی چگونگی تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان می پردازد. در این مقاله می خوانید:

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
 • چرا تحصیل دندانپزشکی در انگلستان؟
 • دلایل تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان
 • شرایط تحصیل دندانپزشکی عمومی انگلستان
 • شرایط تحصیل دندانپزشکی تخصصی انگلستان
 • مدت تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان
 • تخصص های دندانپزشکی انگلستان
 • معتبرترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان
 • اقامت انگلستان پس از تحصیل دندانپزشکی
 • کار پس از تحصیل تخصصی دندانپزشکی در انگلستان
 • مزایای تحصیل دندانپزشکی و زندگی در انگلستان
 • سخن آخر
 • سوال های متداول در مورد تخصص دندانپزشکی در انگلستان

چرا تحصیل دندانپزشکی در انگلستان؟

کشور انگلستان که از قدرتمندترین کشورهای جهان از لحاظ اقتصادی و سیاسی و اجتماعی است، در رتبه بندی اقتصادی جهان در رتبه ششم و در بین کشورهای اروپایی در رتبه سوم قرار دارد. نظام تحصیلی انگلستان یکی از بهترین نظام ها و سیستم های تحصیلی و از معتبرترین مدارک تحصیلی در همه کشورهای جهان می باشد. متقاضیانی که قصد تحصیل در کشور انگلستان را دارند از مزیت های برخورداری از دانشگاه های برتر و معتبر جهانی، اشتغال با حقوق مکفی و مناسب و زندگی در آرامش و صلح در یک کشور پیشرفته بهره مند می شوند.رشته دندانپزشکی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین رشته های تحصیلی در انگلستان است که علی رغم بالا بودن هزینه های زندگی و تحصیل در این رشته، بنا به دلایل قوی همچون قدرتمند بودن اقتصاد، تکلم مردم به زبان انگلیسی، بالا بودن کیفیت و استانداردهای زندگی، اعتبار مدرک دانشگاهی و ثبات اقتصادی و اجتماعی و سیاسی این کشور در بالاترین فهرست گزینه های تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در انگلستان جای دارد.

بر همین اساس مشاوران و وکیل مهاجرت به انگلستان موسسه حقوقی و مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی به منظور بررسی شرایط تحصیل تخصص دندانپزشکی در کشور انگلستان به تهیه این مقاله پرداختند تا سوالات بی شمار در مورد این موضوع را پاسخ دهند و ابهامات موجود را رفع کنند.

دلایل تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان

متقاضیان تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان بنا به دلایل فراوانی این کشور برتر اروپایی را برای تحصیل انتخاب می کنند. از مهم ترین دلایل این متقاضیان موارد زیر را می توان نام برد:

 • امکان اشتغال و کار پس از فارغ تحصیلی :اگر متقاضی قصد اخذ زندگی و اقامت کشور انگلستان پس از تمام شدن دوره تحصیلی خود را داشته باشد، این کشور یک گزینه مناسب برای کار و طبابت و زندگی می باشد. وجود فرصت های شغلی برای فارغ تحصیلان باتجربه و اعتبار مدرک دانشگاهی دانشگاه های این کشور فرصت بزرگی را برای فارغ تحصیلان در جهت اشتغال در این کشور فراهم می کند.
 • تحصیل به زبان انگلیسی :یکی از مهم ترین موارد انتخاب کشور مناسب برای تحصیل سهولت فراگیری زبان تحصیل و زبان مردم آن کشور می باشد. بر این اساس کشور انگلستان به عنوان یکی از برترین گزینه های تحصیلی برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی محسوب می شود.
 • دارا بودن رتبه دوم کشور انگلستان در حوزه تحقیق و پژوهش های دندانپزشکی :کشور انگلستان بر اساس پرتال رسمی Scimago Journal & Country Rank در حوزه تحقیقات دندانپزشکی دارای رتبه دوم می باشد. کشور انگلستان تا کنون دارای بیشترین جوایز نوبل پزشکی و دندانپزشکی در جهان است که این امر حاکی از سطح بالای تحقیقات پزشکی و دندانپزشکی این کشور می باشد.
 • امکان آموزش عملی در حین تحصیل دندانپزشکی :دانشجویان دوره های دندانپزشکی در دانشگاه های انگلستان از این مزیت ویژه برخوردار می باشند که پس از گذراندن سال اول به طور عملی دروس را با حضور در کلینیک ها و ارتباط با بیماران فرا می گیرند. این دانشجویان از سال سوم دندانپزشکی به طور مستقل بیماران را در دوره کلینیکال ویزیت می کنند.
 • دارا بودن رتبه های جهانی QS دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان :متقاضیان تحصیل دندانپزشکی عمومی و تخصصی در انگلستان از مزیت ویژه تحصیل در دانشگاه های برتر جهانی برخوردار می باشند. در واقع بیش از ۷۰ دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی انگلستان در رتبه بندی ها و رنکینگ های جهانی برترین دانشگاه های جهان QS دارای رتبه های برتر می باشند که متقاضی با تحصیل در این دانشگاه ها به برترین سیستم آموزشی دسترسی خواهد داشت.

شرایط تحصیل دندانپزشکی عمومی انگلستان

متقاضی تحصیل در دوره های دندانپزشکی انگلستان باید با اخذ ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 مقدمات تحصیل در این کشور را فراهم کنند. متقاضی برای تحصیل در دوره دندانپزشکی عمومی انگلستان باید ابتدا در دوره ALevel و یا پیشدندانپزشکی شرکت کند. متقاضیان در این دوره دروس زیست شناسی، شیمی و دروس دیگر را فرامی گیرند. مدت زمان این دوره ۲ سال و حداقل سن برای شرکت در این دوره ها بالاتر از ۱۵ سال می باشد. پس از آن متقاضیان باید در آزمون UKCAT شرکت کنند. این آزمون در ۵ بخش به ارزیابی توانایی ها و استدلال و تفکر انتقادی متقاضی می پردازد.به طور کلی شرایط پذیرش و تحصیل در دوره دندانپزشکی انگلستان سخت است اما بر اساس اعتبار دانشگاه ها و مدرک دانشگاهی ارزش این دشواری و سختی را دارد. متقاضیان برای اخذ پذیرش دوره دندانپزشکی انگلستان در مصاحبه ای شرکت می کنند و رزومه تحصیلی و کاری و انگیزه تحصیلی و سطح علمی متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد.به طور کلی هزینه تحصیل دندانپزشکی انگلستان در حدود۲۰.۰۰۰ پوند تا ۵۰.۰۰۰ پوند می باشد. دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۷، دارا بودن گواهی سلامت پزشکی، دارا بودن مدرک کارشناسی مرتبط با دندانپزشکی و دارا بودن نمره لازم از دوره ALevel به منظور پذیرش در دوره دندانپزشکی انگلستان الزای می باشد.

شرایط تحصیل دندانپزشکی عمومی انگلستان

شرایط تحصیل دندانپزشکی عمومی انگلستان

شرایط تحصیل دندانپزشکی تخصصی انگلستان

متقاضیان به منظور تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان باید دارای مدرک دندانپزشکی عمومی باشند. توصیه می شود که بلافاصله پس از اخذ مدرک تحصیلی دندانپزشکی عمومی برای تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی اقدام نشود. بیشتر دانشگاه ها ترجیح می دهند متقاضیانی را برای تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی انتخاب کنند که دارای حداقل ۲ سال سابقه کار کلینیکی باشند. در واقع یکی از مهم ترین شرایط اخذ پذیرش دوره دندانپزشکی تخصصی دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه کار دندانپزشکی می باشد.دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان بر پایه تحقیق و پژوهش می باشد و دانشجویان باید به فراگیری روش های کلینیکی و غیرکلینیکی بپردازند. دانشجویان در حین تحصیل مجاز به کار تا ۲۰ ساعت در هفته می باشند. ذکر این نکته ضروری است که کار ضمن تحصیل به معنای کار به عنوان یک دندانپزشک نمی باشد و دانشجویان باید دوره های تخصص خود را به پایان برسانند.به طور کلی هزینه تحصیل در دوره های کلینیکال بیشتر از دوره های غیر کلینیکال است. متقاضیان بین المللی برای آگاهی از هزینه های تحصیل در انگلستان در دوره های تخصصی دندانپزشکی این کشور باید به وب سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند زیرا هزینه های تحصیل در هر دانشگاه با دانشگاه های دیگر متفاوت است. شرکت در دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان بسیار رقابتی می باشد.هنگامی که دانشجو درخواست خود مبنی بر اخذ پذیرش در دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان را ارائه می دهد، باید چند مورد را مد نظر قرار دهد زیرا پاسخ به آن ها از لحاظ مسولان پذیرش حائز اهمیت فراوانی است.

 • انگیزه و هدف متقاضی از تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی در انگلستان
 • کشور مورد نظر برای کار و طبابت پس از فارغ تحصیلی
 • برنامه کار و زندگی پس از فارغ تحصیلی
 • گذراندن دوره های عملی تحصیلی برای کار و طبابت پس از فارغ تحصیلی

مدت تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان

مدت تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان بستگی به رشته تخصصی انتخابی دارد اما از یک تا ۲ سال و در برخی تخصص ها تا ۵ سال متفاوت می باشد. متقاضیان بین المللی به منظور آگاهی از مدت تحصیل و شرایط و هزینه های تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان باید به سایت دانشگاه های مورد نظر مراجعه کنند.یکی از مهم ترین موارد و شرایط در تحصیل در انگلستان دارا بودن تمکن مالی کافی و اثبات آن با مدارک و اسناد مالی می باشد. هزینه های زندگی در انگلستان و  هزینه تحصیل و دوره های عملی تخصص دندانپزشکی در انگلستان نیاز به تمکن مالی بالای متقاضی دارد که بهتر است قبل از ارائه درخواست همه این موارد در نظر گرفته شود.

تخصص های دندانپزشکی انگلستان

دانشجویان دوره های تخصصی دندانپزشکی در انگلستان می توانند بر اساس علاقمندی و سطح علمی خود در دوره های تخصصی گوناگون دندانپزشکی این کشور تحصیل کنند. از مهم ترین دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان دوره های زیر را می توان ذکر کرد:

 • تخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت، تخصص درمان ریشه، تخصص ارتودنسی، تخصص جراحی لثه، تخصص دندانپزشکی اطفال، تخصص جراحی فک و صورت، تخصص بهداشت دهان و دندان، تخصص درمانگر دندانپزشکی، دندانپزشکی دامپزشکی، تکنسین آزمایشگاه دندانپزشکی و نمایندگی فروش لوازم دندانپزشکی
 • تخصص سلامت عمومی دندان، تخصص درمان ریشه و بیماری های مغز دندان، تخصص بیماری های فک و دندان، تخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، تخصص ایمپلنت و جراحی صورت، پریودنتیکس، دندان مصنوعی و تخصص پریودنتولوژی
تخصص های دندانپزشکی انگلستان

تخصص های دندانپزشکی انگلستان

معتبرترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان

یکی از نگرانی های متقاضیان ایرانی برای تحصیل در کشورهای خارجی مورد تائید بودن آن دانشگاه از نظر وزارت علوم و وزارت بهداشت می باشد. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که دانشجو با تمام شدن دوره پزشکی خود اگر قصد بازگشت به کشور خود را داشته باشد، با مورد تائید بودن دانشگاه و مدارک دانشگاهی صادر شده در آن کشور با خیال راحت به کشور خود بازمی گردد و به اشتغال و طبابت می پردازد و یا به تحصیل خود ادامه می دهد. خبر خوب این که بسیاری از دانشگاه های معتبر پزشکی و دندانپزشکی انگلستان مورد تائید وزارت بهداشت ایران می باشد. از جمله معتبرترین و برترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان دانشگاه های زیر را می توان نام برد:

دانشگاه داندیدانشگاه آبردیندانشگاه پلیموثدانشگاه کینکز کالج لندندانشگاه کوئین بلفاستدانشگاه مرکزی لانکاشیردانشگاه لیورپولدانشگاه گلاسکودانشگاه نیوکاسلدانشگاه کاردیف

اقامت انگلستان پس از تحصیل دندانپزشکی

در میان روش های اخذ اقامت و تابعیت انگلستان، بهترین و راحت ترین روش تحصیل در این کشور است. گرچه خود تحصیل موجب اخذ اقامت این کشور نمی شود اما می تواند زمینه لازم برای اخذ اقامت و تابعیت در آینده را فراهم کند.دندانپزشکان پس از فارغ تحصیلی از ۶ ماه تا یک سال فرصت جستجوی کار در این کشور را دارند. این افراد در این مدت می توانند با جست و جو و یافتن کار مرتبط با رشته تحصیلی خود ویزای کار این کشور را اخذ کنند. پس از ۵ سال کار در این کشور دندانپزشکان می توانند برای اخذ اقامت دائم انگلستان اقدام کنند. متقاضی اخذ تابعیت و شهروندی انگلستان باید واجد شرایط باشد و مواردی را رعایت کند.از جمله مهم ترین شرایط اخذ اقامت انگلستان این است که متقاضی در مدت ۱۰ سال زندگی در کشور انگلستان مرتکب جرم و جنایتی نشده باشد و وجود وی در این کشور تهدیدی برای این کشور محسوب نشود. علاوه بر این متقاضی باید قبل از ارائه درخواست تابعیت انگلستان به مدت ۵ سال در این کشور زندگی کرده باشد.

کار پس از تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان

دندانپزشکان عمومی با تحصیل در دوره ۵ ساله دندانپزشکی انگلستان می توانند مدارک تحصیلی لیسانس جراحی دندانپزشکیBDS، کارشناسی جراحی دندانپزشکی Bchd و لیسانس جراحی دندان LDS را دریافت کنند.دندانپزشکان فارغ تحصیل در انگلستان می توانند با ثبت نام در شورای عمومی دندانپزشکان GDC مدارک تحصیلی معتبر خود را تائید کنند و به عنوان یک دندانپزشک معتبر در این کشور به کار و طبابت بپردازند. دندانپزشکان می توانند پس از تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی در فرصت های شغلی زیر در انگلستان مشغول طبابت و کار و اشتغال شوند:

کار پس از تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان

کار پس از تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان

ارتودنسی کودکان، نمایندگی فروش لوازم دندانپزشکی، متخصص جراحی فک و صورت، دندانپزشکی اطفال، آندودنتسیت و متخصص دندانپزشکی نظامی و …

مزایای تحصیل دندانپزشکی و زندگی در انگلستان

دانشجویانی که در حال تحصیل دندانپزشکی عمومی و تخصصی و زندگی در انگلستان می باشند، از مزایای شگفت تحصیل و اقامت انگلستان بهره مند می شوند. یکی از مهم ترین این مزیت ها زندگی در یکی از برترین کشورهای جهان و اروپا می باشد. به طور کلی برخی از مهم ترین مزایای تحصیل و اقامت در انگلستان عبارت است از:

 1. تحصیل در دانشگاه های برتر جهان با رتبه بندی و رنکینگ های بالا
 2. دریافت مدرک دندانپزشکی در ۵ سال
 3. امکان تحصیل در برترین دانشگاه های پزشکی جهان
 4. امکان تحصیل دندانپزشکی به زبان انگلیسی
 5. بالا بودن استانداردهای زندگی در انگلستان
 6. امکان اخذ اقامت دائم پس از تمام شدن دوره تحصیلی
 7. قرابت و نزدیکی جغرافیایی به ایران در مقایسه با کشورهای کانادا و آمریکا و استرالیا
 8. برخورداری از بیمه دانشجویی ۶ ماه پس از شروع تحصیل
 9. معتبر بودن مدارک دانشگاهی دانشگاه های انگلستان
 10. تنوع فرهنگی موجود در انگلستان و آشنایی با فرهنگ ها و آداب و رسوم مختلف
 11. امکان زندگی در هر شهر و محل این کشور با اخذ اقامت دائم پس از فارغ تحصیلی و اشتغال
 12. امکان تحصیل رایگان فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی
 13. امکان برخورداری از بیمه و خدمات پزشکی رایگان
 14. بالا بودن کیفیت آموزشی و بالا بودن سطح امکانات رفاهی
 15. قدرتمند بودن اقتصاد و رونق و ثبات اقتصادی
 16. زندگی در یک کشور ایده آل و پیشرفته و امنیت اجتماعی و سیاسی
 17. حمایت دولت انگلستان از مهاجران
 18. وجود فرصت های شغلی مختلف برای مهاجران
 19. وجود جاذبه های تاریخی و تلفیق سنت و مدرنیته در انگلستان
 20. وجود فستیوال ها و مراسم و جشن های هنری گوناگون در انگلستان
 21. زندگی در یک کشور پیشگام در زمینه علمی و صنعتی
 22. ثبات مالی و اقتصادی انگلستان علی رغم بحران های مالی در کشورهای اروپایی
 23. رشد و توسعه سرمایه گذاری خارجی
 24. وجود ۵ دانشگاه انگلستان در میان ۲۰ دانشگاه برتر جهان
 25. پایین بودن نرخ بیکاری ( کمتر از ۹.۳ در سال ۲۰۱۹) و وجود فرصت های شغلی مناسب
مزایای تحصیل دندانپزشکی و زندگی در انگلستان

مزایای تحصیل دندانپزشکی و زندگی در انگلستان

سخن آخر

در این مقاله همه موارد درباره تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان مورد بررسی دقیق و علمی قرار گرفت. از مجموع موارد شرح داده شده می توان نتیجه گیری کرد که متقاضی می تواند به زبان انگلیسی در کشور انگلستان تحصیل کند و از مزیت های فراوان تحصیل تخصص دندانپزشکی در این کشور برخوردار شود. معتبر بودن دانشگاه های دندانپزشکی و مطرح بودن این دانشگاه ها در سطح جهان و بالا بودن کیفیت و استانداردهای زندگی در این کشور باثبات و امن اروپایی را می توان از مهم ترین مزایای تحصیل در این کشور دانست. دانشجو با تحصیل پزشکی در انگلستان فرصت بزرگ زندگی در با کیفیت ترین و با ثبات ترین کشور اروپا از لحاظ اقتصادی و اجتماعی و سیاسی را خواهد داشت. علی رغم بالابودن هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور، بنا به دلایل فراوانی این کشور در زمره برترین مقاصد مهاجرتی متقاضیان ایرانی محسوب می شوند.

اگر با همه مزیت ها و موارد مثبت شرح داده شده در مورد تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان مردد هستید، می توانید از خدمات مشاوره مهاجرتی موسسه حقوقی و مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی بهره مند شوید. مشاوران برجسته و مجرب موسسه ما در شعبه های تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و مشهد با سابقه صدها پرونده مهاجرت تحصیلی و شغلی بهترین گزینه مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می دهند.

این مقاله به توضیح موارد مهم تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان پرداخت. یکی از مهم ترین و بزرگترین مزیت های تحصیل در انگلستان اعتبار و ارزش علمی مدرک دندانپزشکی این کشور می باشد. اگر قصد تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه های مطرح و برتر در سطح جهان را دارید، اگر می خواهید مدرک تخصص دندانپزشکی معتبر خود را دریافت کنید، اگر قصدتحصیل دندانپزشکی به زبان انگلیسی را دارید، تحصیل دندانپزشکی در انگلستان را به شما پیشنهاد می کنیم. تحصیل در دوره های تخصصی دندانپزشکی انگلستان یکی از محبوب ترین گزینه های تحصیلی دندانپزشکان عمومی ایرانی است. از مزیت های مهم تحصیل در انگلستان بالا بودن استانداردهای زندگی، امکان اخذ اقامت دائم پس از تمام شدن دوره تحصیلی، قرابت و نزدیکی جغرافیایی به ایران و اعتبار مدرک دندانپزشکی در همه کشورهای جهان را می توان ذکر کرد. اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کشورهای اروپایی را دارید، مقاله های موسسه حقوقی و مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی را دنبال کنید و بدون پرداخت هزینه از خدمات مشاوره ای این موسسه برتر برخوردار شوید.

سوالات متداول در مورد تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان

1- مهم ترین دلایل تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان چیست؟

امکان اشتغال و کار پس از فارغ تحصیلیتحصیل به زبان انگلیسیدارا بودن رتبه دوم کشور انگلستان در حوزه تحقیق و پژوهش های دندانپزشکی

2- شرایط تحصیل دندانپزشکی عمومی انگلستان چیست؟

دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۷، گواهی سلامت پزشکی، مدرک کارشناسی مرتبط با دندانپزشکی و دارا بودن نمره لازم از دوره ALevel به منظور پذیرش در دوره دندانپزشکی انگلستان الزامی می باشد.

3- مهم ترین شرط تحصیل دندانپزشکی تخصصی انگلستان چیست؟

دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه کار دندانپزشکی

4- مدت تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان چقدر است؟

بستگی به رشته تخصصی انتخابی دارد اما از یک تا ۲ سال و در برخی تخصص ها تا ۵ سال متفاوت می باشد.

5- معتبرترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان کدامند؟

دانشگاه داندیدانشگاه آبردیندانشگاه پلیموثدانشگاه کینکز کالج لندندانشگاه کوئین بلفاستدانشگاه مرکزی لانکاشیردانشگاه لیورپولدانشگاه گلاسکودانشگاه نیوکاسلدانشگاه کاردیف

6- آیا اقامت انگلستان پس از تحصیل دندانپزشکی امکان پذیر است؟

بله در صورتی که ۵ سال از کار و اشتغال وی در این کشور گذشته باشد.

7- تخصص های دندانپزشکی انگلستان کدامند؟

تخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت، تخصص درمان ریشه، تخصص ارتودنسی، تخصص جراحی لثه، تخصص دندانپزشکی اطفال، تخصص جراحی فک و صورت، تخصص بهداشت دهان و دندان

8- یکی از مهم ترین موارد در تحصیل دندانپزشکی در انگلستان چیست؟

دارا بودن تمکن مالی کافی و اثبات آن با مدارک و اسناد مالی می باشد. هزینه های زندگی و تحصیل و دوره های عملی تخصص دندانپزشکی در انگلستان نیاز به تمکن مالی بالای متقاضی دارد.

9- مهم ترین مزایای تحصیل دندانپزشکی در انگلستان کدامند؟

دریافت مدرک دندانپزشکی در ۵ سالتحصیل در برترین دانشگاه های پزشکی جهانتحصیل به زبان انگلیسی برخورداری از بورسیه دندانپزشکی و یا کمک هزینه ها

10- آیا امکان اخذ اقامت پس از فارغ تحصیلی دندانپزشکی در انگلستان وجود دارد؟

اگر متقاضی قصد اخذ اقامت و زندگی در کشور انگلستان پس از تمام شدن دوره تحصیلی خود را داشته باشد، این کشور یک گزینه مناسب برای کار و طبابت و زندگی می باشد.

11- هزینه تحصیل تخصص دندانپزشکی انگلستان چقدر است؟

باید به وب سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کرد زیرا هزینه های تحصیل در هر دانشگاه با دانشگاه های دیگر متفاوت است.

4/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *