تحصیل در ایتالیا

بورسیه ارگو ایتالیا

بورسیه ارگو ایتالیا

مطالعه در خارج از کشور در شهر رم شما را در پایتخت پر جنب و جوش ایتالیا و لیستی از آثار تاریخی قرار می دهد. تحصیل در خارج از کشور در رم به شما امکان می دهد تا از آثار تاریخی و موزه های معروف و مشهور دنیا دیدن کنید و کلاس های خود را در محدوده فرهنگی و سیاسی پویا قرار دهید و از جذابیت های عمومی نیز لذت ببرید. در ادامه مقاله به صورت مختصر به بورسیه ارگو ایتالیا اشاره شده است.

شرایط بورسیه ارگو ایتالیا

دولت ایتالیا برای دانشجویان خارجی و شهروندان ایتالیایی جهت تحصیل در ایتالیا برای سال تحصیلی 2017-2018 بورسیه اعطا می کند. بورس تحصیلی برای انجام پروژه های تحصیلی و پژوهشی در موسسات آموزش عالی ایتالیا (موسسات دولتی یا موسسات قانونی که توسط مقامات دولتی مربوطه شناخته شده است) ارائه می شود. بورس تحصیلی برای دوره های زیر ارائه می شود:

  • دوره های دانشگاهی سطح دوم (دوره پنج ساله / کارشناسی ارشد) (Laurea specialistica / Laurea Magistrale 2 ° ciclo)
  • دوره های کارشناسی ارشد (سطح اول و دوم)
  • دوره های Ph.D.
  • مدارس تخصصی
  • پژوهش تحت نظارت دانشگاهی
  • دوره های تحصیلات عالی در هنر، موسیقی و رقصی
  • دوره های زبان و فرهنگ ایتالیایی
  • دوره های آموزشی / بازآموزی برای معلمان زبان ایتالیایی

هزینه تحصیل در ارگو ایتالیا

هزینه تحصیل در ارگو ایتالیا

به طور معمول، متقاضیان بورس تحصیلی از پرداخت هزینه تحصیل در ایتالیا صرف نظر از مقررات موجود معاف هستند. با این حال دانشگاه ها، به عنوان بخشی از استقلال خود، ممکن است چنین معافیتی را اجازه ندهند. بنابراین توصیه می شود، کاندیداها با توجه به موسسات انتخاب شده برای دریافت اطلاعات در مورد مالیات و هزینه تحصیل در ایتالیا با موسسه(توسعه گران مهر) تماس بگیرند. برای دوره زمانی ضمن کمک هزینه تحصیلی توسط دولت ایتالیا، متقاضیان بورس تحصیلی تحت پوشش یک سیاست بیمه ای در برابر بیماری و یا تصادف قرار می گیرند. دانش آموزان خارجی اگر دارای شرایط تحصیلی برای ثبت نام در موسسه انتخاب شده باشند ممکن است بتوانند درخواست کنند.

مهارت های زبان در ارگو ایتالیا

دانشجویان ممکن است برای دوره های آموزش / بازآموزی برای معلمان زبان ایتالیایی درخواست دهند. کاندیدان باید گواهینامه ای را که دانش و مهارت آنها در زبان ایتالیایی را نشان می دهد را ارائه دهند و سطح B2 از چارچوب اروپایی مرجع زبان های اروپایی (CEFR) ارائه دهند. دانش زبان ایتالیایی برای ثبت نام در دوره های تحصیلی که به طور کامل در زبان انگلیسی ارائه می شود لازم نیست. تحصیل و زندگی در ایتالیا چگونه است؟برای دریافت جواب این سوال می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)به گفت و گو بنشینید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *