10 مکان برتر برای تحصیل در خارج از کشور در سال 2020

برای این که بتوانید تحصیلات با کیفیتی را در خارج از کشور تجربه کنید لازم است که انتخاب مناسبی داشته باشید. انتخاب مناسب شامل کشور، شهر و دانشگاه محل تحصیل می باشد. در سال جدید میلادی یعنی سال دو هزار و بیست میلادی به دلیل شیوع بیماری کرونا شرایط تحصیل متفاوت شده است. اما باز هم برخی از کشور ها برای تحصیل شرایط بسیار خاصی را ارائه داده اند. این شرایط تحصیلی برای دانشجویان مختلف بسیار مناسب می باشند. در این مقاله نیز ما به بررسی دقیقی ۱۰ مکان برتر برای تحصیل در خارج از کشور در سال ۲۰۲۰ میلادی می پردازیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

برای تحصیل در هر مکان شرایط خاصی وجود دارد. شما لازم است تا تمامی شرایط را به دقت مورد بررسی قرار دهید. به طور مثال می توانید برای تحصیل در آمریکا شرایط را با تحصیل در فرانسه بسنجید. هر کدام از روند های مهاجرتی برای تحصیل گزینه ای بسیار مناسب را می تواند برای شما ارائه دهند. تحصیل در هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. البته برای تحصیل در رشته های مختلف نیز شرایط متفاوتی وجود دارد. به طور مثال تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان متفاوت از تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند می باشد. برای تحصیل لازم است تا به مشاوران معتبر مراجعه نمایید. از این رو بهترین راه مراجعه به مشاوران موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی می باشد. موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی دارای نمایندگی های معتبر در شهر های شیراز، تهران، اصفهان، مشهد و تبریز می باشد.

۱۰ مکان برتر برای تحصیل در خارج از کشور در سال 2023

برای تحصیل در خارج از کشور لازم است تا مولفه های بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید. لازم است تا شما به موارد مختلفی رسیدگی نمایید. روند تحصیل در هر کشور شرایط خاصی دارد. به طور مثال تحصیل در کانادا متفاوت با تحصیل در آلمان می باشد. البته دقت داشته باشید که به جز روند تحصیلی می توانید از روش های دیگری هم مانند کار مثلا کار در فنلاند یا سرمایه گذاری در آمریکا اقدام نمایید.

یافتن برنامه ای که به شما امکان می دهد برای مدرک خود در مسیر باشید ، مهارت های ارزشمندی را بیاموزید و تجربیات و فرصت هایی را فراهم آورید به مولفه های بسیار زیادی بستگی دارد. کشور هایی که به عنوان مکان های برتر برای تحصیل در سال دو هزار و بیست میلادی شناخته شده اند عبارتند از: اسپانیا، آلمان، ژاپن، ایتالیا، فرانسه، استرالیا، ایرلند، انگلیس، نیوزلند و سوئد. با بررسی این گزینه های هیجان انگیز ، شرایط لازم برای تحصیل در خارج از کشور را پیدا کنید تا تحصیلات خود را به سطح بالاتری برسانید.

تحصیل در اسپانیا در سال 2023

اسپانیا پس از گذشت چند سال به مقصد شماره یک برای دانشجویان تحصیل در خارج رسیده است. از تنوع جغرافیایی گرفته تا دوره های گسترده، اسپانیا گزینه های بسیار زیادی را برای تحصیل دارد. به همین دلیل است که دانشجویان از سراسر جهان ترجیح می دهند کورس های دانشگاهی و دوره های کارآموزی را در شهر های مختلف بارسلونا، مادرید، سویل و سایر مراکز شهری که مقرون به صرفه تر از بسیاری دیگر از کشور های اروپایی است، دنبال کنند.

تحصیل در اسپانیا در سال ۲۰۲۰

تحصیل در اسپانیا در سال ۲۰۲۰

خواه در رشته های تاریخ، علوم سیاسی، تجارت یا هنر تحصیل کنید، می توانید ضمن کاوش در معماری و تاریخ باستان که قدمت آن به هزاران سال می رسد، از تجربه زندگی در شهر های پر رونق و مدرن لذت ببرید. در میان موزه ها ، قلعه ها و کلیسا های معروف جهان در اسپانیا، شما در جذابیت دنیای قدیمی و غنی این کشور زیبا غرق خواهید شد. برنامه های بسیار زیادی برای تحصیل در اسپانیا وجود دارد. از این برنامه ها می توان به تحصیل در CEA در گرانادا، مطالعات بین المللی و مطالعات اسپانیایی بیلبائو و گتسکو، مطالعه ISA در سویا و غیره اشاره نمود. 

تحصیل در آلمان در سال 2023

آلمان دارای رتبه دوم بهترین گزینه های تحصیلی در کل دنیا می باشد. این کشور علاوه بر فرهنگ چذاب، میزبان مراکز تجاری پررونق و مارک های بین المللی مانند BMW ، بوش و آدیداس است. موسسات بین المللی و دانشگاه های مختلف در آلمان شرایط و دوره های بسیاری را برای تحصیل ارائه می دهند. در حالی که شهرت آن در زمینه نوآوری و موقعیت آن به عنوان یک قدرت اقتصادی پیشرو ، آن را به یکی از بهترین مکان ها در جهان برای تحصیل علم و همچنین تجارت تبدیل کرده است، آلمان دارای مبانی محکمی در علوم انسانی است.

بتهوون ، گوته ، هایزنبرگ و کانت فقط نام چند نفر است که سهم شان در هنر، موسیقی و فلسفه تا به امروز پابرجا مانده است. موقعیت مرکزی آلمان این کشور را به قلب تاریخ فکری اروپا در قرن نوزدهم تبدیل کرد و جایگاه خود را در تاریخ جهان تثبیت کرد. برنامه های بسیار زیادی برای تحصیل در خارج از کشور و در آلمان وجود دارد. به طور مثال از جمله این برنامه ها می توان به مطالعات زبان آلمانی، تحصیلات BCA در ماربورگ و غیره اشاره نمود. 

تحصیل در ژاپن در سال 2023

ژاپن همچنان برای دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور گزینه ای برتر است. ترکیب منحصر به فرد این کشور در زمینه نوآوری و هزاران سال سابقه، آن را به مقصدی جذاب برای هر دانشجو ، بدون توجه به رشته، تبدیل کرده است. ژاپن در صف مقدم مدرنیزاسیون علمی و فناوری و سنت دیرینه فلسفه و فرهنگ بهره می برد. مردم در ژاپن از دانشجویان بسیار استقبال می کنند. در کشور ژاپن شما این فرصت را خواهید داشت که مهارت ها را بیاموزید و در یک منطقه واقعا منحصر به فرد از جهان تجربه کسب کنید. برنامه های تحصیلی بسیاری برای تحصیل در ژاپن وجود دارد. دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در ژاپن دارای شرایط بسیار مناسبی می باشد. از این رو تحصیل در ژاپن گزینه های بسیار مناسب است. 

تحصیل در ایتالیا در سال 2023

یک انتخاب ثابت برای تحصیل در خارج از کشور، تحصیل در ایتالیا با فرهنگ غنی و مهمان نوازی عالی می باشد. ایتالیا که محل حضور برخی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان است ، تحصیلات را با کیفیت بسیار مناسبی ارائه می دهند و به دانشجویان این فرصت را می دهد تا تجربه عملی در مرکز مد و تجارت میلان ، گنجینه تاریخی رم و ثروت کشاورزی سیه نا را کسب کنند.

ایتالیا یکی از بهترین کشور ها با آب و هوایی عالی در اروپا است و شما را قادر می سازد تا در کنار تحصیل از شرایط تفریحی هم استفاده ببرند. برنامه های بسیار زیادی برای تحصیل در ایتالیا وجود دارد. برخی از برنامه های مهم برای تحصیل در ایتالیا عبارتند از: تحصیلات CEA در فلورانس، مطالعه ISA در رم ایتالیا، تحصیلات SAI در سورنتو و غیره. این برنامه های تحصیلی در ایتالیا با شرایط بسیار مناسبی برای دانشجویان ارائه می شود. 

تحصیل در فرانسه در سال 2023

فرانسه سالیان سال است که به عنوان یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل دانشجویان شناخته می شود. هنگامی که تحصیلات خود را در زمینه زیست شناسی ، تجارت ، موسیقی یا حتی مدیریت در یکی از شهر های مشهور فرانسه دنبال می کنید، در واقع با تاریخ زنده ای روبرو می شوید. این تاریخ زنده در شهر هایی مانند تور ، لیون ، ایکس آن پرووانس ، و پاریس بیشتر از قبل دیده می شود.

آشپزی نقش زیادی در جامعه فرانسه دارد و شما فرصت کافی برای تجربه های پیشرفته خواهید داشت. دانشجویان همچنین می توانند از تخفیف های ویژه ای که به آنها امکان می دهد با نرخ پایین به گالری ها و سایر جاذبه ها دسترسی پیدا کنند ، استفاده کنند. فرانسه با شش کشور مرز مشترک دارد و موقعیت آن در میانه اروپا این گزینه را برای دانشجویانی که می خواهند در طول تحصیل به سفر بروند بهبود می بخشند. 

تحصیل در استرالیا در سال 2023

حیوانات عجیب و غریب نادر و ویژگی های خیره کننده زمین شناسی استرالیا را به یکی از بهترین مکان ها برای دانشجویان و دانش آموزانی تبدیل کرده است که علاقه بسیار زیادی به طبیعت گردی دارند. مطالعات بیولوژیکی بسیار زیادی در استرالیا صورت می گیرد و به شما امکان می دهد تا از نزدیک با کوالا ها و بزرگ ترین ساختار صخره های مرجانی در حهان آنا شوید.

اگر در رشته های مختلف زیست شناسی و شاخه های گوناگون آن تحصیل می کنید، حضور در استرالیا مزیتی باور نکردنی برای شما خواهد بود. استرالیا میزبان افراد زیادی در جهان است و دانشجویان بین المللی در بریزبن ، پرت یا ملبورن می توانند از دوره های مختلف تاریخ ، انگلیسی ، ریاضیات و ارتباطات بهره مند شوند. ورزش و تربیت بدنی دو برنامه بسیار مهم دیگر در استرالیا هستند و دوره های بسیار زیادی را به دانشجویان ارائه می دهند. 

تحصیل در ایرلند در سال 2023

ایرلند در سال دو هزار و بیست میلادی در بین بهترین کشور های جهان برای آموزش و تحصیل قرار گرفته است. تحصیل و حضور در این کشور برای دانشجویان ترکیبی منحصر به فرد از ماجراجویی ، تاریخ و سرگرمی را ارائه می دهد. زیبایی و ثروت طبیعی ایرلند آن را برای دانشجویانی که در مورد هنرمندان و نویسندگان الهام گرفته از آنها تحصیل می کنند ، ایده آل می کند.

از زادگاه نویسندگان مشهوری مانند ویلیام باتلر ییتس و ایوان بولاند دیدن کرده و در خیابان هایی قدم بزنید که هنر آنها را شکل داده است. علاوه بر علوم انسانی ، ایرلند به قطب تحقیقات بین المللی تبدیل شده است و شهرت خوبی در زمینه داروسازی ، شیمی و فناوری کسب نموده است. در این کشور علاوه بر تحصیل موقعیت های کاری بسیار زیادی هم برای دانشجویان فراهم می کند. در واقع شما می توانید برای کار در ایرلند و یا کار دانشجویی در این کشور نیز اقدام کنید. 

تحصیل در انگلیس در سال 2023

انگلیس یکی از کشور هایی است که از سالیان دور مورد علاقه دانشجویان کشور های مختلف بودخ است. البته این امر با توجه به سنت آکادمیک طولانی و تنوع فرهنگی گسترده ، جای تعجبی باقی نگذاشته است. فراتر از شهرت علمی و شناخته شده دانشگاهی آکسفورد و کمبریج، انگلستان تحصیلات معتبر جهانی را برای دانشجویان ارائه می دهد. ورود رایگان به اکثر موزه ها ، کتابخانه ها و گالری ها به این معنی است که شما می توانید ادبیات ، هنر و تاریخ غنی این کشور را نیز در کنار تحصیل در انگلیس تجربه کنبد. تاریخ غنی کشور انگلیس همراه به نوآوری های علمی جدید و زبان رسمی معتبر در کل دنیا با انعطاف پذیری بالا در سیستم پذیرش دانشگاهی، به یک انتخاب عالی برای تحصیل تبدیل شده است. 

تحصیل در نیوزلند در سال 2023

زندگی در میان خیره کننده ترین مناظر طبیعی که در هر مکان یافت می شود، نیوزلند را به محلی جذاب در کنار تحصیل تبدیل کرده است. طبق مطالعات صورت گرفته در سال های اخیر نیوزلند یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل دانشجویان است که دوره ها را نیز به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این کشور زیبا، کوچک و جذاب همراه با دانشگاه های معتبر و سیستم آموزشی عالی توانسته خود را در میان دانشجویان به شهرت برساند. برنامه های تحصیلی بسیار زیادی برای حضور در نیوزلند وجود دارد که موقعیت های جذابی در مقاطع مختلف تحصیلی خواهد بود. 

تحصیل در نیوزلند در سال ۲۰۲۰

تحصیل در نیوزلند در سال ۲۰۲۰

تحصیل در سوئد در سال 2023

سوئد در میان ده کشور برتر دنیا برای تحصیل کشوری تازه وارد است. با این وجود، این کشور برای دانشگاههای خود مرتباً در بهترین رتبه جهان قرار دارد و ترکیب خلاقانه ساختار و انعطاف پذیری آن منجر به ایجاد تعادل بین زندگی و تحصیل می شود که در هیچ جای دیگری پیدا نمی شود. سوئد به عنوان یکی از نوآورانه ترین کشورهای کره زمین، سطح زندگی بالایی دارد. موضوعات زیست محیطی و پایداری به عنوان موضوعاتی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند در این کشور مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. دوره های تحصیلی در سوئد در مقاطع مختلفی ارائه می شوند و دانشجویان می توانند بهترین دوره های تحصیلی را در این کشور داشته باشند. 

سوالات متداول در ارتباط با 10 مکان برتر برای تحصیل در خارج از کشور در سال 2023

 1. آيا تحصیل در خارج از کشور مناسب است؟

  بله تحصیل در خارج از کشور مزایای بسیار زیادی برای دانشجویان دارد.

 2. آیا فرایند تحصیلی در خارج از کشور برای کشور های مختلف متفاوت است؟

  بله شرایط تحصیلی در هر کشور و حتی هر دانشگاه با دیگری متفاوت است.

 3. چه کشور هایی برای تحصیل در سال 2023 میلادی مناسب تر هستند؟

  کشور هایی که برای تحصیل در سال ۲۰۲۰ مناسبند عبارتند از: اسپانیا، آلمان، ژاپن، ایتالیا، فرانسه، استرالیا، ایرلند، انگلیس، نیوزلند و سوئد.

 4. بهترین کشور برای تحصیل در سال 2023 میلادی چه کشوری است؟

  بهترین گزینه برای تحصیل در این سال کشور اسپانیا می باشد.

 5. آیا در سال 2023 میلادی سوئد به عنوان کشوری مناسب برای تحصیل شناخته شده است؟

  بله سوئد یکی از ده کشور برتر دنیا برای تحصیل می باشد.

 6. چرا فرانسه در سال 2023 میلادی کشوی مناسب برای تحصیل شده است؟

  فرانسه به دلیل ارائه دوره های عالی تحصیلی و سیستم آموزشی مناسب در این سال برای تحصیل مناسب است.

 7. آیا استرالیا در سال 2023 به عنوان یکی از کشور های پر طرفدار تحصیلی شناخته شده است؟

  بله استرالیا یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل است.

 8. چرا تحصیل در ژاپن در سال جدید میلادی مناسب است؟

  ژاپن یکی از کشور های فعال علمی و با پیشینه قوی است که در سال ۲۰۲۰ جزو ده کشور برتر تحصیلی قرار گرفته.

 9. آیا آلمان برای تحصیل در سال 2023 میلادی گزینه ای مناسب است؟

  بله آلمان یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل است.

 10. چرا در ایرلند شرایط تحصیلی مناسب است؟

  زیرا تحصیل و حضور در این کشور برای دانشجویان ترکیبی منحصر به فرد از ماجراجویی ، تاریخ و سرگرمی را ارائه می دهد.

 11. آیا تحصیل در انگلیس شرایط مناسبی برای دانشجویان دارد؟

  بله دانشگاه های انگلیس و دوره های تحصیلی در این کشور شرایط فوق العاده ای دارند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *