Uncategorized

ویزای مالتیپل چیست

ویزای مالتیپل چیست

شرایط ویزای مالتیپل چیست این ویزا به ویزاهای دو ورودی تک ورودی و کمتر گفته می شود. هر دو ویزا تک ورودی و دو ورودی معمولا برای مسافرینی صادر می شود که قصد دارند یک سفر به مقصد خاصی انجام دهند. هدف متقاضیان ویزای چندگانه معمولا برنامه ریزی برای بازدید از یک کشور برای چند بار در طول یک دوره خاص از زمانی مشخص است.

شرایط ویزای مالتیپل چیست

ویزای ورود چندگانه برای گردشگری، کسب و کار و اعضای خدمه صادر می شود. هر کشور شرایطی را برای صدور ویزا فراهم می کند که باید توسط متقاضیانی که درخواست ویزای چندگانه می دهند، رعایت شود. به عنوان مثال، ویزا چندگانه چین با اعتبار 6 ماه، 12 ماه یا 24 ماه ارائه می شود. با این حال، مسافرانی که مایل به گرفتن ویزای چندگانه با یک اعتبار 24 ماهه هستند، باید مدرک بیشتری از نیاز یا مدرکی که قبلا چندین ویزا مجاز دریافت کرده اند، در دو مورد قبلی ارائه دهند.

اعتبار ویزای مالتیپل

اعتبار ویزای مالتیپل

اعتبار ویزای مالتیپل

مثال دیگر یک ویزای متعدد ورود به هند برای گردشگران است. با تغییرات اخیر به وسیله سفارت هند این ویزا نیاز به یک فاصله دو ماهه بین بازدیدها دارد. هر کس که مایل به بازگشت به هند قبل از اتمام این دو ماه باشد، باید اجازه خاصی از طرف مامورین دریافت کند. مهم است که درک کنیم که اعتبار یک ویزای چند ورودی از تاریخ صدور آغاز می شود. بنابراین، ویزای شش ماهه معتبر برای 180 روز از تاریخ صدور آن است. این به این معنی است که مسافر باید قبل از پایان دوره 180 روز به مقصد وارد شود. مدت اعتبار این ویزا در کشورهای مختلف فرق دارد، چین اجازه می دهد حداکثر 30 روز در حالی که برزیل اجازه می دهد تا بازدید کنندگان تا حداکثر 90 روز در هر زمان در این کشور بمانند. بعضی از کشورها اجازه می دهند که این برنامه توسعه یابد.

ویزا ورودی چندگانه

تمام اشخاص حقوقی از جمله شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان های مستقر در آذربایجان، باید دعوت نامه های خود را از طریق اداره کنسولگری وزارت امور خارجه مهاجرت به آذربایجان ارائه دهند. سفر به آذربایجان نیاز به ویزای ورودی دارد مگر اینکه توافق در مورد سفر بدون روادید به کشور شهروندی وجود داشته باشد. برای دریافت ویزای چندگانه برای سفر به آذربایجان، اسناد زیر باید به بخش کنسولگری ارسال شود:

  • فرم درخواست ویزا تکمیل کنید.
  • فرم درخواست را ارسال کنید.
  • فرم درخواست ویزا را به صورت آنلاین پر کنید و کپی را همراه با سایر اسناد مورد نیاز ارائه دهید.
  • گذرنامه معتبر(فتوکپی ها پذیرفته نخواهند شد)، که باید حداقل یک صفحه روشن برای ویزا داشته باشد.
  • گذرنامه باید حداقل کمتر از یک ماه پس از تاریخ عزیمت برنامه ریزی شده شما از آذربایجان اعتبار داشته باشد.

اگر فکر می کنید که در مورد این ویزا و یا ویزای مولتی کانادا اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در گفت و گو باشید تا اطلاعاتی بروز در اختیار شما بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *