مهاجرت کاری به کانادا

مهندسی مکانیک در کانادا

مهندسی مکانیک در کانادا

تقاضای شدید برای مهندسی مکانیک در کانادا به ویژه در استان های غربی وجود دارد و حقوق و دستمزد مهندس مکانیک در ونکوور و کالگری بسیار بالاتر از شهرهای شرقی مانند تورنتو و مونترال است. افزایش هزینه های حقوق و دستمزد مهندسی مکانیک در غرب به طور مستقیم به تقاضا در بخش های نفت، گاز و صنعتی وابسته است.

دوره مهندسی مکانیک در کانادا

اگر شما در حال کار حرفه ای در مهندسی مکانیک باشید، حرکت به غرب کانادا در حال حاضر به نفع شماست. این جایی است که شما مهارت های خود را بیشتر پیدا می کنید. شما می توانید از بازار کار مهندسی مکانیک در کانادا حقوق و دستمزد بسیار بالایی را کسب کنید، حتی اگر در زمینه جدید کاری هستید. مهندسان مکانیک تحقیق، طراحی و توسعه ماشین آلات و سیستم های گرمایش، تهویه مطبوع، تولید برق، حمل و نقل، پردازش و تولید را بر عهده دارند. آنها همچنین وظایف مربوط به ارزیابی و نصب را انجام می دهند.

بهترین مشاغل مهندسی کانادا

درخواست کار در کانادا جهت مهندسی در سال 2018 تقاضای بالایی دارد. با یک گواهینامه حرفه ای (P.Eng)، چشم انداز اشتغال شما بسیار عالی می شود. تقریبا تمام تخصص های مهندسی در کانادا کمبود کار را تجربه کرده اند اما مهندسی مکانیک به عنوان بهترین کار در کانادا به حساب می آید. عناوین شغلی و وظایف دقیق در این شغل متفاوت است، نمونه هایی از مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2018 مهندس مکانیک، مهندس خودرو، مهندس تبرید و مهندس مکانیک مایع می باشند. بر اساس آخرین ارقام، بالاترین میانگین ساعت (متوسط) دستمزد در آلبرتا به مبلغ 53.53 دلار در ساعت به دست می آید و کمترین میانگین دستمزد (متوسط) در هالیفاکس، نوا اسکوشیا، با 32،30 دلار در هر ساعت می باشد.

بهترین مشاغل مهندسی کانادا

کار در کانادا

حقوق و دستمزد سالانه برای این مشاغل 65000 تا 85000 دلار است. داده های دولت نشان می دهد که برای این حرفه برای آینده نزدیک به اندازه کافی شغلی خواهد بود. درآمد مهندسان مکانیک در بخش های دیگر احتمالا به طور قابل توجهی کمتر از همتایان صنعت نفت خود خواهند داشت. شغل های پر درآمد کانادا به قرار زیر می باشد:

  • صنعت نفت و گاز، انرژی، برق، زیرساخت
  • نرم افزار IT، برنامه نویسی، تعمیر و نگهداری
  • مدیریت
  • مهندس تعمیر و نگهداری
  • شغل دائمی

اگر می خواهید از نحوه گرفتن ویزای کار کانادا و همچنین بازار کار این کشور باخبر شوید، بهتر است قبل از اقدام با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) گفت و گو کنید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *