دانشگاه کاسینو

جهت پذیرش و تحصیل در دانشگاه کاسینو پس از تکمیل درخواست، کمیته انتخابی درخواست شما را بررسی خواهد کرد و چند هفته بعد شما مطلع خواهید شد که آیا درخواست شما پذیرفته شده است یا خیر، اگر شما پذیرفته اید ما یک ایمیل با تمام اطلاعات در مورد مراحل بعدی مورد نیاز برای درخواست VISA در کنسولگری محلی ایتالیا خواهیم فرستاد و با موفقیت در برنامه ما ثبت نام خواهید شد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

تحصیل در دانشگاه کاسینو

جهت تحصیل در ایتالیا دانشگاه کاسینو در سال 1979 تاسیس شده است. از آنجایی که موقعیت جغرافیایی خوبی دارد، دانشگاه در حال حاضر محل دیدار برای مناطق جنوبی لاتزیو، کامپانیا و مولیس است. این دانشگاه دارای پنج دانشکده اقتصاد، مهندسی، هنر و فلسفه، حقوق و علوم ورزشی می باشد. دانشگاه کاسینو دارای 12000 دانشجو، 336 عضو هیات علمی، 13 بخش و 47 آزمایشگاه است. همچنین تعداد 345 کارمند دارد که بین Cassino و مدارس شاخه ای از سوره، آتنا، فریزیونون و تراسیینا پخش می شوند. دانش آموزان می توانند از 18 برنامه درجه اول دوره، 14 برنامه درجه دوم، یک برنامه تک دوره، 10 برنامه کارشناسی ارشد و 8 برنامه دکترا را انتخاب کنند. جهت گیری بین المللی دانشگاه، تمرکز بر فعالیت های پژوهشی و آموزشی است.

آموزش در دانشگاه کاسینو

دانشکده اقتصاد اخیرا یک برنامه درجه اول در اقتصاد و تجارت جهانی که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، راه اندازی کرده است. دانشگاه کاسینو نقش مهمی در قلمرو دارد و به عنوان یک لایحه اجتماعی عمل می کند. در واقع، 34 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه از خانواده های کشاورزان و کارگران هستند و در این دانشگاه راهی برای رشد اجتماعی پیدا می کنند. در زیر نرخ اشتغال دانشجویان یک سال پس از فارغ التحصیلی در سال 2009 نشان داده شده است. اقتصاد، 63.66٪ دانش آموزان مهندسی، 72.70٪ دانشجویان هنر و فلسفه، 16.70٪ دانشجویان علوم ورزشی، 64.70٪ از دانش آموزان قانون، 20٪ دانش آموزان.

آموزش در دانشگاه کاسینو

 

پذیرش در دانشگاه کاسینو

دانش آموزان خارجی بر اساس سوابق تحصیلی، نامه های انگیزشی، CV و مهارت در زبان انگلیسی انتخاب می شوند. معیارهای انتخاب به آن کشوری که در آن دانش آموزان مدرک لیسانس خود را به پایان رسانده اند بستگی دارد، برای متقاضیان از همه کشورها، تنها کسانی که در پنج سال گذشته فارغ التحصیل شده اند می توانند پذیرفته شوند. برای متقاضیان کشورهای اروپایی مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد یا آمار، ریاضیات با درجه حداقل C به طور متوسط یا درجه لیسانس با درجه حداقل B- به طور متوسط ​​در هر یک از موارد زیر: بازرگانی، علوم کامپیوتر، مهندسی و یا هر یک از موضوعات علوم اجتماعی را باید ارائه دهند. درخواست کنندگان ITALIAN باید از روش استاندارد برای ثبت نام یک مدرک تحصیلی Laurea magistrale پیروی کنند.

دانشجویان بین المللی در دانشگاه کاسینو

برای ساکنان اتحادیه اروپا و کشورهای غیر شهروندی اتحادیه اروپا که در ایتالیا با یک دوره کار یا دوره تحصیلی به طور منظم زندگی می کنند 31 اوت است، هر یک از اعضا باید یک دوره ابتدایی مثل کالج را بگذرانند. (مثلا یک لیسانس هنر، مربوط به درجه “Laurea Triennale” ایتالیایی). برای کشورهایی که جزو شهروندی اتحادیه اروپا نیستند، روند پذیرش و مهلت مقرر در قوانین مهاجرت موجود است. در نظر بگیرید که برنامه های این دانشگاه در اقتصاد جهانی و کسب و کار و کارآفرینی در درجه دوم هستند. به طور کلی، مهلت تحویل برنامه های پیش ثبت نام به مقامات دیپلماتیک ایتالیا در کشور اصلی 30 ژوئن است.

مهاجرت تحصیلی در دانشگاه کاسینو

شرایط مهاجرت به ایتالیا نیاز به تعداد محدودی از دانشجویان غیر اتحادیه اروپا دارند که در برنامه سالانه جهت تحصیل در کاسینو ثبت نام می کنند. اگر علاقه مند به برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه کاسینو برای سپتامبر 2018 هستید، لطفا به موسسه(توسعه گران مهر)مراجعه کنید تا ثبت نام کنید و اسناد زیر را ارائه دهید:

  • رونوشت های دانشگاه
  • CV + سند هویت
  • نامه تشویق
  • گواهی انگلیسی یا گواهینامه اینکه شما در کلاسهای زبان شرکت کرده و آموزش دیده اید.

تحصیل و زندگی در ایتالیا چگونه است؟برای دریافت جواب این سوال بهتر است که با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)به گفت و گو بنشینید.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *