جذب نیروی متخصص منیتوبا کانادا

از روش های اخذ اقامت کانادا برنامه های جدید مهاجرتی استانی این کشور پهناور می باشد. بر این اساس در این مقاله به بررسی شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه استانی منیتوبا می پردازیم. در این مقاله می خوانید:

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
 • برنامه های مهاجرتی منیتوبا کانادا
 • شرایط برنامه نیروی متخصص منیتوبا کانادا
 • جدیدترین برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا۲۰۲۰۲۰۲۱
 • جدیدترین شرایط برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱
 • معیارهای سیستم امتیازبندی در برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱
 • چگونگی امتیازبندی در برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱
 • چگونگی افزایش امتیاز در برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱
 • برنامه جذب کارگران ماهر و متخصصSkilled Worker منیتوبا
 • برنامه تجربه کاریManitoba Work Experience Pathway منیتوبا
 • برنامه استخدام مستقیم از طریق کارفرمای کاناداییEmployer Direct Recruitment
 • برنامه سرمایه انسانی Human Capital منیتوبا
 • برنامه آموزش بین المللی International Education منیتوبا
 • جدیدترین برنامه کارآفرینی منیتوبا کانادا
 • معیارهای اخذ امتیاز لازم برای جذب نیروی متخصص منیتوبا
 • سخن آخر
 • سوال های متداول در مورد جذب نیروی متخصص منیتوبا کانادا

برنامه های مهاجرتی منیتوبا کانادا

استان منیتوبا کانادا که در میان استان های انتاریو و ساسکاچوان قرار دارد، یکی از مراکز اقتصادی کانادا محسوب می شود. هر سال در حدود ۱۵.۰۰۰ متقاضی به این استان مهاجرت می کنند که بیشتر این متقاضیان در پایان ۵ سال اول ورود به این استان اقامت دائم این کشور را دریافت می کنند.استان منیتوبا از طریق ۲ برنامه جذب نیروی متخصص کاری و جذب نیروی متخصص خارجی اقدام به انتخاب متقاضیان کار و اشتغال در این استان می کند. دولت این استان با ارائه برنامه های جدید مهاجرت استانی موجب جذب مهاجران متخصص و حرفه ای و رونق کسب و کار و رشد اقتصادی این استان شده اند.

این مقاله به بررسی چگونگی جذب نیروی متخصص منیتوبا کانادا می پردازد. در این مقاله مشاوران و متخصصان مهاجرت موسسه حقوقی و مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی به سوال های رایج متقاضیان پاسخ می دهند و به ذکر جزئیات بیشتر در مورد برنامه مهاجرتی جذب نیروی متخصص منیتوبا کانادا می پردازند.

شرایط برنامه نیروی متخصص منیتوبا کانادا

برنامه نیروی جذب متخصص تحت پوشش برنامه سیستم اکسپرس اینتری کانادا قرار دارد. متقاضیانی که که با اخذ مجوز موقت کار در این استان مشغول کار می باشند و یا متقاضیانی که دارای مجوز کار در این استان می باشند، می توانند برای این برنامه اقدام کنند.متقاضیانی که قصد کار در استان منیتوبا کانادا بر اساس برنامه نیروی متخصص را دارند، باید واجد شرایط باشند. از جمله شرایط لازم در استخدام در این برنامه می توان موارد زیر را نام برد:

 • دارا بودن حداقل ۲۱ سال تا ۴۵ سال
 • دارا بودن حداقل ۲ سال سوابق کاری در ۵ سال گذشته، این سوابق کاری باید با تخصص کاری و حرفه ای متقاضی مرتبط باشد.
 • وجود فرصت شغلی مرتبط با کار حرفه ای متقاضی در استان منیتوبا کانادا
 • دارا بودن سوابق کاری و کسب و کار کارفرمای کانادایی حداقل به مدت ۳ سال در استان منیتوبا
 • دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی گذراندن دوره آموزشی مرتبط با حرفه و یا کار مورد درخواست کارفرمای کانادایی
 • دارا بودن نمره آزمون و شرکت در آزمون های شغلی و یا دارا بودن گواهی تائید شغلی
 • دارا بودن مدرک مهارت زبان مرتبط با نوع شغل
شرایط برنامه نیروی متخصص منیتوبا کانادا

شرایط برنامه نیروی متخصص منیتوبا کانادا

جدیدترین برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا۲۰۲۰۲۰۲۱

برنامه اکسپری اینتری Express Entry منیتوبا مختص نیروهای متخصص و حرفه ای است که دارای شرایط خاص برنامه ایالتی مهاجرتی منیتوبا می باشند. دولت کانادا برنامه پذیرش نیروی متخصص خود را بر اساس برنامه اکسپرس اینتری با قوانین جدید اجرا می کند.بر اساس جدیدترین برنامه اکسپرس اینتری، متقاضیانی که دارای خویشاوند نزدیک در این استان می باشند، در اولویت استخدام و به کارگیری قرار دارند. دارا بودن ارتباط قوی متقاضی از طریق خویشاوند نزدیک، اعضا خانواده و یا دوست نزدیک در این استان حائز اهمیت فراوانی است.علاوه بر این موارد دارا بودن سوابق تحصیلی در استان منیتوبا نیز می تواند در این برنامه نقش مثبت داشته باشد. متقاضیان باید برای این برنامه دارای شرایط مشخصی باشند. علاوه بر این پروفایل فعالی داشته باشند.دارا بودن سوابق و تجربه کاری در استان منیتوبا و وجود خانواده و یا بستگان در این استان اهمیت فراوانی دارد.

جدیدترین شرایط برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱

متقاضی برای مهاجرت به منیتوبا کانادا از طریق برنامه جذب متخصص باید از معیارهای مشخص این برنامه امتیازهای لازم را کسب کند. بر این اساس معیارهای لازم دارا بودن مدرک مهارت زبان، دارا بودن سوابق کاری، دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و شرایط سازگاری و انطباق پذیری را می توان نام برد.متقاضی برای کسب امتیازهای لازم باید حداقل ۶۰۰ امتیاز کسب کند. قبلا در برنامه جذب نیروی متخصص فدرال FSW متقاضی باید حداقل امتیاز ۶۷۰ را کسب می کرد.

معیارهای سیستم امتیازبندی در برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱

سیستم امتیازدهی اکسپرس اینتری جذب نیروی متخصص منیتوبا بر اساس معیارهای سن، تحصیلات، سوابق کاری و حرفه ای و مدرک زبان انگلیسی یا زبان فرانسه می باشد.اداره مهاجرت استان منیتوبا کانادا بر اساس معیارهای امتیازبندی پرونده های متقاضیانی را که دارای بیشترین امتیاز می باشند مورد بررسی قرار می دهند. متقاضیان باید دارای پروفایل در سیستم امتیازدهی باشند تا بر اساس این پروفایل مورد ارزیابی قرار گیرند.

چگونگی امتیازبندی در برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱

متقاضیان برای مهاجرت به منیتوبا کانادا و کار در این استان باید حداقل ۱۲۰۰ امتیاز بر اساس معیارهای مشخص این برنامه کسب کنند. معیارهای کسب امتیاز بر اساس این برنامه شامل موارد زیر می باشند:

 • عوامل انسانی :عواملی مانند سن، تحصیلات، سوابق و تجربه کاری و دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه در مجموع دارای امتیاز ۵۰۰ امتیاز می باشد.
 • عوامل مهارتی :دارا بودن مهارت های حرفه ای و شغلی در کار مورد نظر و تخصص کاری در رشته تحصیلی دارای ۱۰۰ امتیاز می باشد.
 • عوامل افزایش امتیاز :عوانل و معیارهای ویژه ای مانند انتخاب و گزینش ایالتی، دارا بودن پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی، دارا بودن تحصیلات دانشگاهی در دانشگاه های کانادا، دارا بودن مدرک مهارت زبان فرانسه و یا دارا بودن خویشاوند نزدیک در کانادا از جمله عوامل و معیارهای می باشند که گرچه در این برنامه چندان نیازی به آن ها نمی باشد، اما دارا بودن آن ها می تواند تا حد زیادی موجب افزایش امتیاز متقاضیان برنامه جذب نیروی متخصص شود.متقاضی با دارا بودن گزینش و انتخاب ایالتی و استانی می تواند تا ۶۰۰ امتیاز را کسب کند.
 • سن متقاضی :یکی از موارد مهم در کسب امتیاز مناسب بودن سن متقاضی می باشد. متقاضیان با محدوده سنی ۲۰ تا ۲۹ سال بالاترین امتیاز را کسب می کنند. بالاترین امتیاز برای متقاضیان مجرد در حدود ۱۱۰ امتیاز و برای متقاضیان متاهل در حدود ۱۰۰ امتیاز می باشد. متقاضیانی که بالاتر از ۴۵ سال دارند، امتیازی دریافت نمی کنند و گرچه می توانند برای برنامه اکسپرس اینتری اقدام کنند، اما پذیرش آن ها در این برنامه دشوار است.
چگونگی امتیازبندی برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا

چگونگی امتیازبندی برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا

چگونگی افزایش امتیاز در برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱

برنامه اکسپرس اینتری در جذب نیروی متخصص یکی از برنامه های به روز و فعال و قابل انعطاف استان منیتوبا کانادا می باشد. در واقع متقاضیان می توانند با افزایش امتیازهای خود در طی بررسی و پیگیری پرونده احتمال پذیرش را افزایش دهند.
از مهم ترین روش های افزایش امتیاز موارد زیر را می توان نام برد:

 • ارتقا مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس از نمره ۶ به ۷
 • دریافت پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی
 • ارائه مدارک مستند و کامل و علمی
 • پیگری برنامه های استانی و ایالتی منیتوبا
 • ارتقا سوابق کاری و حرفه ای

برنامه جذب کارگران ماهر و متخصصSkilled Worker منیتوبا

متقاضیانی که دارای مهارت کاری و حرفه ای می باشند، می توانند از طریق برنامه کارگران ماهر مقدمات لازم در جهت اخذ اقامت این استان غربی کانادا را فراهم کنند. این برنامه از طریق سیستم علاقمندی متقاضیان انجام می شود. متقاضیان به طور آنلاین به سوال ها پاسخ می دهند.در این روش متقاضیان بر اساس پاسخ های ارائه شده امتیازهای لازم را کسب می کنند. معیارها و شاخص های اخذ امتیاز متفاوت می باشند. در این برنامه متقاضیان نیاز به ارائه مدارک لازم تا قبل از ارائه پروفایل خود در بانک اطلاعاتی ندارند.از مزیت های این برنامه عدم محدودیت در تعداد و زمان درخواست برای اخذ ویزای کار استان منیتوبا می باشد. مقامات اجرای برنامه نیرو و کارگر متخصص و ماهر برای استان منیتوبا از طریق این برنامه به شناسایی افرادمتخصص حرفه ای در خارج از کشور کانادا می پردازد. متقاضیان برای اقدام از طریق این برنامه باید امتیازهای لازم را کسب کنند.شاخص ها و ملاک های لازم برای کسب امتیازهای لازم دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس، دارا بودن سوابق کاری و رزومه حرفه ای، سن و آموزش می باشد. متقاضیان می توانند برای این برنامه از طریق دوستان، خانواده، سابقه کار در استان منیتوبا و برنامه مهاجرت استانی معرفی شوند تا امتیازهای لازم را کسب کنند.برنامه مهاجرتی کارگران ماهر و متخصص در خارج از کشور شامل برنامه سرمایه انسانی منیتوبا کانادا می باشد.متقاضیانی که واجد شرایط ارائه درخواست برنامه استانی برای کار متخصصان حرفه ای می باشند، عبارت است از:

 • متقاضیانی که از دانشگاه های کانادا فارغ تحصیل شده اند و در این استان مشغول کار می باشند.
 • متقاضیانی که به صورت موقت و با دارا بودن همه شرایط در این استان مشغول کار می باشند.
 • متقاضیانی که از طرف کارفرمایان استان منیتوبا پیشنهاد شغلی کار دائم و تمام وقت دریافت کرده اند.

بر این اساس برنامه مهاجرتی کارگران و نیروهای ماهر و متخصص در استان منیتوبا شامل دو برنامه، برنامه تجربه کاری و استخدام کارفرما می باشد:

برنامه تجربه کاریManitoba Work Experience Pathway منیتوبا

بر اساس این برنامه متقاضیانی که از کالج ها و دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور کانادا فارغ تحصیل شده اند و در با اخذ مجوز کار موقت در استان منیتوبا مشغول کار و فعالیت می باشند، می توانند بر اساس دارا بودن تجربه و مهارت کاری و طبق برنامه تجربه کاری در منیتوبا مجوز کار دائم و اقامت کانادا را دریافت کنند.

برنامه تجربه کاریManitoba Work Experience Pathway منیتوبا

برنامه تجربه کاریManitoba Work Experience Pathway منیتوبا

برنامه استخدام مستقیم از طریق کارفرمای کاناداییEmployer Direct Recruitment

متقاضیانی که قصد کار و اشتغال در استان منیتوبا کانادا بر اساس قرارداد کاری با کارفرمای کانادایی را دارند، می توانند از طریق برنامه استخدام مستقیم از طریق کارفرمای کانادایی اقدام کنند.بر این اساس متقاضیان باید در مصاحبه های کاری که توسط مقامات برنامه استانی منیتوبا و کارفرمایان انجام می شود، امتیازهای لازم را کسب کند. متقاضیان باید قبل از ارائه درخواست مهاجرت کاری به کانادا از برنامه مهاجرت استانی منیتوبا دعوتنامه کاری دریافت کنند.

برنامه سرمایه انسانی Human Capital منیتوبا

این برنامه که از زیر مجموعه برنامه کارگران ماهر در خارج از کشور کانادا می باشد، مختص متقاضیانی است که دارای تجربه و مهارت کاری و تخصص حرفه ای در مشاغل مورد نیاز استان منیتوبا می باشند. متقاضیان باید توانایی های خود در رونق بازار کسب و کار استان منیتوبا از طریق تخصص حرفه ای و کاری را اثبات کنند.

برنامه سرمایه انسانی Human Capital منیتوبا

برنامه سرمایه انسانی Human Capital منیتوبا

برنامه آموزش بین المللی International Education منیتوبا

متقاضیانی که از در دانشگاه های استان منیتوبا تحصیل کرده اند و از این دانشگاه ها فارغ تحصیل شده اند، می توانند با توجه به نیازهای شغلی استان به کار و فعالیت بپردازند. برنامه مهاجرت از طریق آموزش بین المللی شامل ۳ برنامه می باشد:

 • برنامه کارورزی و کارآموزی برای فارغ تحصیلان مقطع کارشناسی ارشد
 • برنامه کارآفرینی و اشتغال زایی در دوره دانشجویی
 • برنامه اشتغال حرفه ای و کاری

جدیدترین برنامه کارآفرینی منیتوبا کانادا

برنامه های مهاجرتی استان منیتوبا ویژه کارآفرینان از کم هزینه ترین و مناسب ترین برنامه های مهاجرت و اخذ اقامت کانادا برای کارآفرینان می باشد. اداره مهاجرت استان منیتوبا برنامه جدیدی را مختص کارآفرینان اجرا کرده است که در مقایسه با برنامه پیشین موارد مثبت بسیاری را دارا می باشد.در این برنامه متقاضیان ویزای کار ۲ ساله دریافت می کنند و علاوه بر این محدودیت سنی نیز ندارند. از جمله تقاوت های برنامه جدید مهاجرتی این استان در مقایسه با برنامه پیشین موارد زیر را می توان نام برد:

 • دارا بودن تمکن مالی ۵۰۰.۰۰۰ دلار کانادا
 • عدم نیاز به سپرده گذاری ۱۰۰.۰۰۰ دلاری کانادا
 • دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۵
 • سرمایه گذاری حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار کانادا در استان منیتوبا یا شهر وینی پگ و یا حداقل ۱۵۰.۰۰۰ دلار کانادا در خارج از شهر وینی پگ
 • عدم نیاز به کسب امتیازهای بالا

معیارهای اخذ امتیاز لازم برای جذب نیروی متخصص منیتوبا

برنامه های مهاجرتی استان منیتوبا کانادا بر اساس معیارها و شاخص های خاصی امتیاز لازم را به متقاضیان ارائه می دهد. متقاضیان به طور کلی باید از مجموع ۱۰۰ امتیاز در حدود ۶۰ امتیاز را کسب کنند.یکی از مهم ترین موارد در برنامه مهاجرتی منیتوبا وجود بستگان و خانواده نزدیک متقاضی در این استان می باشد. معیارهای لازم برای اخذ امتیاز مهاجرت به استان منیتوبا شامل موارد زیر می باشد:

 • دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی تا ۲۰ امتیاز
 • دارا بودن سن مناسب تا ۱۰ امتیاز
 • دارا بودن سوابق کاری حرفه ای تا ۱۵ امتیاز
 • دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی تا ۲۵ امتیاز
 • دارا بودن فاکتورهای سازگاری و انطباق پذیری( دارا بودن خویشاوند نزدیک در استان منیتوبا، دارا بودن سوابق کاری در استان منیتوبا، تحصیل در کانادا در استان منیتوبا، دریافت دعوتنامه کاری از استان منیتوبا، دارا بودن دوست یا خویشاوند دور در مانیتوبا و سابقه بازدید از استان مانیتوبا) تا ۲۰ امتیاز
 • محل اقامت و زندگی در استان منیتوبا تا ۵ امتیاز

سخن آخر

در این مقاله اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه استانی منیتوبا مورد بررسی مستند و علمی قرار گرفت. از مجموع موارد شرح داده شده می توان نتیجه گیری کرد که متقاضی با دارا بودن سابقه کاری و حرفه ای و امتیازهایی چون دارا بودن مهارت زبان انگلیسی، سوابق کاری حرفه ای، دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و سن مناسب و یا حتی وجود خویشاوندان نزدیک در استان منیتوبا می تواند از طریق برنامه جذب نیروی متخصص در منیتوبا کانادا مشغول کار شود.

اگر قصد اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه مهاجرتی جذب نیروی متخصص به استان منیتوبا کشور کانادا را دارید، می توانید از خدمات مشاوره مهاجرتی موسسه حقوقی و مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی بهره مند شوید.مشاوران برجسته و مجرب موسسه ما در شعبه های تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و مشهد با سابقه صدها پرونده مهاجرت تحصیلی و شغلی همه تلاش خود را به کار می بندند تا بهترین گزینه مهاجرت را به متقاضیان ارائه دهند. با مشاوره با مشاوران برجسته موسسه ما در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.در این مقاله به چگونگی جذب نیروی متخصص منیتوبا کانادا پرداختیم. بر اساس آخرین قوانین برنامه جذب نیروی متخصص در منیتوبا کانادا متقاضیانی که دارای خویشاوند نزدیک در این استان می باشند، در اولویت استخدام و به کارگیری قرار دارند. دارا بودن ارتباط قوی متقاضی از طریق خویشاوند نزدیک، اعضا خانواده و یا دوست نزدیک در این استان حائز اهمیت فراوانی است. علاوه بر این موارد دارا بودن سوابق تحصیلی در استان منیتوبا نیز می تواند در این برنامه نقش مثبت داشته باشد. دارا بودن پروفایل فعال، برخورداری از خدمات درمانی رایگان، بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی، معتبر بودن پاسپورت کانادا در میان برترین کشورهای جهان و برخورداری از آزادی های فردی و اجتماعی را می توان از مهم ترین دلایل مهاجرت به استان های مختلف کانادا ذکر کرد.اگر برای مهاجرت به کانادا نیاز به مشاوره با متخصصان مهاجرت دارید، می توانید از خدمات مشاوره ای موسسه حقوقی و مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی برخوردار شوید.

سوالات متداول در مورد جذب نیروی متخصص منیتوبا کانادا

1- مهم ترین شرایط برنامه نیروی متخصص منیتوبا کانادا چیست؟

دارا بودن حداقل ۲۱ سال تا ۴۵ سال دارا بودن حداقل ۲ سال سوابق کاری در ۵ سال گذشته، وجود فرصت شغلی مرتبط با کار حرفه ای متقاضی در استان منیتوبا کانادا

2- جدیدترین برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا۲۰۲۰۲۰۲۱ چیست؟

دارا بودن ارتباط قوی از طریق خویشاوند نزدیک، اعضا خانواده و یا دوست نزدیک در این استان دارا بودن سوابق تحصیلی در استان منیتوبا نیز می تواند در این برنامه نقش مثبت داشته باشد.

3- معیارهای سیستم امتیازبندی در برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱ چیست؟

سیستم امتیازدهی اکسپرس اینتری جذب نیروی متخصص منیتوبا بر اساس معیارهای سن، تحصیلات، سوابق کاری و حرفه ای و مدرک زبان انگلیسی یا زبان فرانسه می باشد.

4- برنامه تجربه کاری در منیتوبا مختص چه متقاضیانی است؟

مختص متقاضیانی که از کالج ها و دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور کانادا فارغ تحصیل شده اند و در با اخذ مجوز کار موقت در استان منیتوبا مشغول کار و فعالیت می باشند.

5- جدیدترین شرایط برنامه جذب نیروی متخصص منیتوبا ۲۰۲۰۲۰۲۱ چیست؟

دارا بودن مدرک مهارت زبان، دارا بودن سوابق کاری، دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و شرایط سازگاری و انطباق پذیری

6- اهمیت استان منیتوبا کانادا از چه لحاظ است؟

استان منیتوبا یکی از مراکز اقتصادی کانادا محسوب می شود. این استان که به عنوان پلی به غرب کشور کانادا به شمار می آید، منبع اصلی اقتصاد و ثروت مردم کانادا می باشد.

7- شاخص های برنامه مهاجرت کارگران ماهر به کشورکانادا چیست؟

شاخص ها و ملاک های لازم برای کسب امتیازهای لازم دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس، دارا بودن سوابق کاری و رزومه حرفه ای، سن و آموزش می باشد.

8- برنامه اکسپرس اینتری منیتوبا مختص چه متقاضیانی است؟

مختص نیروهای متخصص است که دارای شرایط خاص برنامه استانی مهاجرتی باشند. دارا بودن سوابق و تجربه کاری در استان منیتوبا و وجود خانواده و یا بستگان در این استان اهمیت دارد.

9- برنامه سرمایه انسانی منیتوبا مختص چه متقاضیانی است؟

مختص متقاضیانی است که دارای تجربه و مهارت کاری و تخصص در مشاغل مورد نیاز استان منیتوبا می باشند. متقاضیان باید توانایی های خود در رونق بازار کسب و کار را اثبات کنند.

10- برنامه کارآفرینی منیتوبا مختص چه متقاضیانی است؟

متقاضیانی که قصد اخذ اقامت کانادا را دارند و دارای تمکن مالی کافی می باشند، می توانند بر اساس برنامه کارآفرینی در استان منیتوبا کسب و کار تجاری خود را راه اندازی کنند.

11- مهم ترین مزایای مهاجرت به کشور کانادا چیست؟

برخورداری از خدمات درمانی رایگان بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی معتبر بودن پاسپورت کانادا در میان برترین کشورهای جهانبرخورداری از آزادی های فردی و اجتماعی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *