بررسی پر درآمدترین شغل در روسیه

عموما افرادی که برای مهاجرت کاری کشور خود را ترک کرده و مقصد دیگری را برای اشتغال و زندگی انتخاب می‌کنند، در وهله اول به دنبال انتخاب کشوری هستند که درآمد خوبی در اختیار آن‌ها قرار داده و مزیت‌های متعددی را در قبال کار به آن‌ها ارائه دهد. از آنجا که مهاجرت شغلی به کشور روسیه با روند صعودی مواجه بوده و این شیوه مهاجرتی به روسیه به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین روش‌های حال حاضر شناخته می‌شود این مقاله قصد داریم تا پر درآمدترین شغل در روسیه را به شما عزیزان معرفی کنیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

بدون شک کسب آگاهی از پر در امد‌ترین شغل‌های روسیه دید وسیع‌تری به شما می‌دهد و باعث می‌شود تا انتخاب هوشمندانه و صحیح‌تری در این مسیر داشته باشید.

کشور روسیه

کشور روسیه به دلیل مساحت جغرافیایی وسیع خود به عنوان بزرگترین کشور جهان شناخته می‌شود و این مسئله باعث شده تا فرصت‌های ایجاد شغل و کار آفرینی در کشور روسیه به میزان بسیار بالایی وجود داشته باشد. تنوع آب و هوایی، وجود مناطق گردشگری، تفاوت فرهنگی، منابع طبیعی و موارد دیگر موجب شده تا شغل‌های متعددی در این کشور به وجود بیاید. کار در روسیه برای ایرانیان یکی از عوامل مهم برای مهاجرت ایرانیان محسوب می شود.

بررسی پر درآمدترین شغل در روسیه

چگونه احتمال اشتغال ما در روسیه افزایش پیدا می‌کند؟

سه مورد از عواملی که در صورت داشتن آن امکان فعالیت و اشتغال شما در روسیه بیشتر می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

  1. مهم‌ترین موردی که در پاسخ به این سوال باید مطرح کرد میزان تسلط و سابقه کاری شما در خصوص شغلی ست که قصد فعالیت در آن را دارید. هر چه که مدارک ارائه شده و اسناد معتبر حمل بر سابقه کاری شما بیشتر باشد، امکان پذیرش شما از جانب کار فرمایی روسی نیز بیشتر خواهد بود.
  2. مورد بعد خلاقیت و ویژگی‌های فردی شما است. چنانچه بتوانید به طور خلاقانه نظر کارفرما روسی را به خود جلب کنید، امکان پذیرش شما بیشتر خواهد بود.
  3. تسلط بر دو زبان روسی و انگلیسی یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند امکان اشتغال شما در این کشور را افزایش دهد.
  4. با مهاجرت از طریق کارافرینی در روسیه می توانید ثروت خود را چندین برابر کنید.

معرفی انواع ویزای کار در کشور روسیه

در این قسمت سه نوع ویزای کاری کشور روسیه به شما معرفی خواهد شد که می توانید برای پیدا کردن پر درآمدترین شغل در روسیه از آن استفاده کنید. کار در روسیه با دریات حقوق بالایی همراه می باشد.

ویزای یک بار ورود

این نوع ویزا اعتباری ۹۰ روزه دارد و یکی از شروط اساسی برای صدور آن داشتن دعوتنامه از جانب کارفرما روسی می‌باشد. جالب است بدانید که ویزای یک بار ورود می‌تواند به مدت یک سال نیز تمدید شود.

ویزای چند بار ورود

تفاوت این نوع ویزا با نوع قبل، در این است که می‌‌توان آن را پس از یک سال نیز دوباره تمدید کرد.

ویزای مربوط به متخصصان و افراد بسیار توانمند

این نوع ویزا که صدور آن از سال ۲۰۱۰ عملیاتی شده، دارای ۳ سال اعتبار بوده و یکی از شروط اساسی برای صدور آن داشتن درآمد سالانه بیش از ۲ میلیون روبل می‌باشد.

انواع قرارداد کاری در روسیه

سه نوع قرارداد کاری در کشور روسیه وجود دارد که به اختصار در مورد هر کدام از آن‌ها صحبت شده است.

قرارداد کاری بدون قید زمان

در این نوع از قرارداد تمام شرایط کاری به غیر از مدت زمان قید خواهد شد. به عبارت دیگر شما با امضای این قرارداد تا مدت زمانی نا معین اجازه فعالیت در شغل پذیرفته شده را خواهید داشت.

قرارداد کاری با قید زمان

این نوع از قرارداد کاری زمانی بسته می‌شود که یک کارمند موقت بخواهد به طور دائم در محل کار خود استخدام شود. عموما قرارداد کاری با قید زمان در بیشترین حالت حدود ۵ سال اعتبار خواهد داشت.

قرارداد کاری فصلی

در این قرارداد شرایط کاری و نوع آن ثبت خواهد شد و عموما اعتباری دو ماهه خواهد داشت.

دو شهری که امکان اشتغال شما در آن دو چندان است

در اسامی بهترین شهرهای روسیه برای مهاجرت نام این دو شهر به عنوان برترین شهرهای کشور روسیه شناخته می‌شوند. جالب است بدانید که در مسکو و سن پترزبورگ بیشترین تعداد نیروی کار خارجی وجود دارد و چندین شرکت موفق بین‌المللی در آن مشغول به فعالیت هستند. پر درآمدترین شغل در روسیه در این دو شهر وجود دارند.

مسکو

شهر مسکو به عنوان پایتخت کشور روسیه شناخته می‌شود. این شهر از نظر مالی و اقتصادی در شمار یکی از موفق‌ترین شهرهای جهان قرار دارد. جالب است بدانید که یک چهارم نیروی کار تمام کشور روسیه در این شهر مشغول به فعالیت هستند. مسکو با داشتن کمترین میزان نرخ بیکاری و داشتن شهروندان مسلط به زبان انگلیسی، یکی از بهترین مناطق برای فعالیت در کشور روسیه به شمار می‌رود.

سن پترزبورگ

یکی از شهرهای محبوب توریستی کشور روسیه، سن پترزبورگ است. در این شهر فرصت‌های متعددی جهت اشتغال الخصوص در حوزه خدمات توریستی به گردشگران وجود دارد. آمار اعلام شده از میزان نیروی کار خارجی در این شهر بیش از یک و نیم میلیون نفر می‌باشد و پیش‌بینی می‌شود که این عدد تا سال ۲۰۲۲ بسیار افزایش پیدا کند.

بررسی پر درآمدترین شغل در روسیه

۵ شغل پر درآمد روسیه

در این قسمت از مقاله پنج شغل پر طرفدار با درآمد ماهانه، سالانه، حداقل و حداکثری به نشان داده خواهد شد.

مدیریت بحران

حقوق ماهانهحقوق سالانهکم ترین حقوقبیشترین حقوق
104.0002.320.0001.070.0003.700.000

مدیر بازاریابی

حقوق ماهیانهحقوق سالانهکم ترین حقوقبیشترین حقوق
176.0002.110.000933.0003.340.000

مدیر ساخت و ساز

حقوق ماهانهحقوق سالانهکم ترین حقوقبیشترین حقوق
162.0001.194.000893.0003.090.000

فناوری اطلاعات

حقوق ماهانهحقوق سالانهکم ترین حقوقبیشترین حقوق
104.0001.250.000648.0002.040.000

حسابداری

حقوق ماهانهحقوق سالانهکم ترین حقوقبیشترین حقوق
107.0001.280.000519.0002.570.000

معرفی دیگر مشاغل پر درآمد کشور روسیه

نام شغلمتوسط درآمد
مهندس کامپیوتر۱۹۰ هزار روبل در ماه
مهندس برق۱۹۵ هزار روبل در ماه
مهندس ساخت و ساز۲۵۰ هزار روبل در ماه
خلبان۱۸۰ هزار روبل در ماه
کاپیتان کشتی۵۰۰ هزار روبل در ماه
مدیر عامل شرکت۲۳۰ هزار روبل در ماه
استاد دانشگاه۱۸۵ هزار روبل در ماه
مدیر فروش۱۳۹ هزار روبل در ماه
مدیر امور مالی۲۱۶ هزار روبل در ماه
مدیر بانک۲۵۰ هزار روبل در ماه
قاضی۳.080.000 در سال
مهندس حفاری۱.070.000 در سال
کارشناس علم داده۱.۹۴۰.000 در سال
وکیل۲.290.000 در سال
برنامه نویس۱.140.000 در سال
ارتودنتیست۲۱۰ هزار روبل در ماه
پزشک جراح۳۹۰ هزار روبل در ماه
دندان پزشک۲۲۰ هزار روبل در ماه

برای بررسی درآمد دندانپزشکی در روسیه می توانید روی لینک کیلیک کنید.

 جمع بندی

کشور روسیه یکی از امن ترین کشورهای جهان به شمار می رود و این مسئله یک نکته حائز اهمیت و دلگرم‌ کننده برای کسانی است که قصد مهاجرت به این کشور را داشته و علاوه بر آن می‌ خواهند خانواده خود را در این مسیر با خود همراه کند. مطالب ارائه شده در این مقاله حول محور بالاترین درآمد شغلی در روسیه و معرفی پر درآمدترین شغل در روسیه نگاشته شده است. اگر قصد مهاجرت شغلی به کشور روسیه را دارید سعی کنید در کاری اشتغال پیدا کنید که حقوق و مزایای متعددی به شما ارائه دهد و یا به عبارت دیگر شغلی را انتخاب کنید که حقوق ان با هزینه های زندگی در این کشور همخوانی لازم را داشته باشد.
برای طی کردن مراحل قانونی مهاجرت شغلی به کشور روسیه، با موسسه مهاجرتی اصطهباناتی تماس حاصل کنید. متخصصان این مجموعه حرفه ای با بررسی استعداد و مهارت منحصر به فرد شما شغل مناسب در روسیه را پیشنهاد داده و روند مهاجرت شما را با سرعت هرچه تمام تر پیگیری می کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *