مهاجرت کاری به کانادا

۲۱۱ دعوتنامه کاری پرنس ادوارد کانادا

۲۱۱ دعوتنامه کاری جزیره پرنس ادوارد کانادا

همان طور که می دانید مهاجرت به کانادا دارای شرایط و راه های مختلفی است. مهاجرت کاری به کانادا نیز شرایط خاصی دارد. اما مهم ترین نکته در ارتباط با کار در کانادا این است که برای هر ایالت این کشور شرایط مهاجرتی و کاری می تواند متفاوت باشد. دولت ایالتی پرنس ادوارد کانادا نیز به تازگی ۲۱۱ دعوتنامه برای مهارت های کاری در این جزیره را صادر کرده است. اما این خبر همراه با جزئیات خاصی می باشد که به واسطه شیوع ویروس کرونا می تواند نشان دهنده شرایط خاص مهاجرتی به این کشور باشد. در ادامه برررسی این اخبار را ارائه می دهیم.

۲۱۱ دعوتنامه کاری جزیره پرنس ادوارد کانادا

همانطور که اشاره کردیم برای مهاجرت کاری به کانادا شرایط خاصی فراهم است. بر مبنای این شرایط هر فرد متقاضی باید اقداماتی را صورت دهد. در اخباری اعلام شده است که جزیره پرنس ادوارد کانادا ۲۱۱ دعوت نامه برای کارگران ماهر و کارآفرینان ماهر صادر کرده است. جزیره پرنس ادوارد در یک قرعه کشی استانی جدید دعوتنامه هایی را برای افراد مختلف صادر کرده است. این مسئله نشان می دهد که کار در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق کار در این کشور در دوران کرونا نیز کماکان ادامه دارد و بر مبنای برنامه های مختلف می توان در این کشور حضور داشت.

دقت داشته باشید که قرعه کشی ۱۵ اکتبر برای داوطلبان از طریق جریان تأثیر تجاری برنامه نامزدهای استانی جزیره پرنس ادوارد (PEI PNP) به حداقل ۹۷ امتیاز نیاز داشت. از این رو اگر تمایل به این روش مهاجرتی دارید باید بتوانید امتیازات مورد نیاز را اخذ نمایید. برای دوره بعدی قرعه کشی شما می توانید با مراجعه به جدول امتیازات شرایط خود را برای حضور در این کشور بسنجید. در این قرعه کشی ۱۸۴ دعوت نامه برای نامزد های کارگری و اکسپرس اینتری کانادا نیز مشاهده شد. 

مهاجرت کاری به جزیره پرنس ادوارد کانادا ۲۰۲۱

همان طور که اشاره کردیم شرایط مهاجرتی به کانادا با مدل های مختلفی امکان پذیر است و هر ایالت نیز اقداماتی را صورت می دهد. قرعه کشی بعدی در جزیره پرنس ادوارد کانادا نیز برای ۱۹ نوامبر برنامه ریزی شده است. مجوز های مختلفی قرار است برای کار در این ایالت از کانادا ارائه شود. به طور مثال افراد متقاضی تحت P.E.I. Work Permit Stream باید مجوز کار کانادایی را دریافت کند و برای P.E.I کار کند. برای مدت زمان مشخصی که در یک توافقنامه عملکرد تعیین شده است اجازه کار برای افراد متقاضی موجود می باشد. علاوه بر این روش جزیره پرنس ادوارد کانادا شرایط را برای برنامه اکسپرس اینتری هم مهیا کرده است.

برای مهاجرت به کانادا و جزیره پرنس ادوارد با روش اکسپرس اینتری لازم است تا شخص دارای ۶۰۰ امتیاز در این زمینه باشد. گروه PEI Express Entry دارای دو مسیر اقامت دائم کانادا است ، یکی برای داوطلبانی که دارای پیشنهاد شغلی هستند و دیگری برای افرادی که فاقد کار هستند. برای افرادی که کار در کانادا را ندارند، یک پیشنهاد اشتغال تمام وقت از مشاغل جزیره پرنس ادوارد در مشاغلی که به عنوان سطح مهارت “0” ، “A” یا “B” طبقه بندی شغلی ملی (NOC) طبقه بندی شده باشد. کافی خواهد بود. البته شرایط دیگری هم موجود است. 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *