کار در کانادا

شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید و می خواهید شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا را دنبال کنید، نیاز به اجازه کار خواهید داشت. تجربه کاری می تواند به شما آشنایی با محیط کار در کانادا، کسب درآمد اضافی و ایجاد ارتباط نزدیک با جامعه محلی در آماده سازی برای حرفه خود کمک کند.

الزامات و شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، کارهای مختلفی می توانید در کانادا انجام دهید، برخی از آنها نیاز به درخواست مجوز کار خاصی دارند. اگر کار خود را در زمینه های مرتبط با کشاورزی و یا بهداشت عمومی یا علوم بهداشتی (به عنوان مثال کارکنان مراقبت های بهداشتی، کارگران آزمایشگاهی بالینی، دانشجویان پزشکی، معلمان ابتدایی و متوسطه) شروع می کنید و شما در تماس نزدیک با بیماران، کودکان، سالمندان و غیره هستید، باید امتحان پزشکی را کامل کنید. یک آزمون پزشکی لازم است تا اطمینان حاصل شود که شرایط درستی که در مجوز تحصیلی یا مجوز کار شما قرار داده شده است و به شما اجازه می دهد تا قبل از شروع کار به این مشاغل روی آورید.

کار در کانادا

هیچ تغییری در قوانین مربوط به کار در کانادا در محوطه دانشگاه وجود ندارد. اگر شما یک دانشجو هستید و دارای مجوز تحصیلی معتبر هستید، شما واجد شرایط کار در پردیس خواهید بود. تا زمانی که کار کردن بر نمره آکادمیک شما تاثیر بد نداشته باشد، می توانید درخواست کنید و شغل های موجود در محوطه را دریافت کنید.

کار در کانادا

مشاغل معمولا شامل هر کسب و کار محلی در داخل محوطه دانشگاه یا مشاغل تحقیقاتی / کمک درسی می شود. بسیاری از دانشگاه ها در کانادا یک مأمور تعیین شده در محوطه دانشگاه دارند که می توانند به شما در پیدا کردن یک شغل مناسب کمک کنند.

کار خارج از محوطه دانشگاه در کانادا

دانشجویانی که پس از تاریخ 1 ژوئن 2014 برای اجازه تحصیل در کانادا درخواست داده اند، نیاز به درخواست برای اجازه کار جداگانه ندارند، با توجه به قوانین جدیدی که از تاریخ 1 ژوئن 2014 اعمال می شود، اگر شما دارای اجازه تحصیلی معتبر هستید، شما به طور خودکار واجد شرایط کار خارج از محوطه دانشگاه بدون اجازه کار می باشید. دانشجویان تمام وقت برای پیگیری یک برنامه آموزشی آکادمیک یا حرفه ای در یک موسسه آموزشی تعیین شده شامل:

  • واجد شرایط کار کردن خارج از محوطه دانشگاه بدون داشتن مجوز کار
  • مجاز به کار کردن خارج از محوطه دانشگاه تا حداکثر 20 ساعت در هفته در طول جلسات معمولی آکادمیک و تمام وقت در طول دوره های به طور منظم برنامه ریزی شده
  • امکان کار خارج از محوطه دانشگاه بلافاصله پس از رسیدن به کانادا به جای شش ماه انتظار در قوانین پیشین

ارزیابی کار در کانادا

شما مجاز به کار در خارج از دانشگاه نیستید، اگر زبان انگلیسی یا فرانسوی را به عنوان زبان دوم تحصیل می کنید و یا در هر یک از دوره های آمادگی ثبت نام کرده اید. در این سناریو، شما باید برای ارزیابی از استخدام و توسعه اجتماعی کانادا ظاهر شوید. هنگامی که یک ارزیابی مثبت دریافت می کنید، می توانید برای اجازه و درخواست کار در خارج از محوطه دانشگاه درخواست بدهید. یک برنامه همکاری به عنوان یک برنامه آموزشی با یکپارچه در آموزش شغلی تعریف شده است.

برنامه های کارآموزی نیاز به تکمیل یک ترم یا دو دوره از تجربه کاری پس از اتمام دوره یا در طول تفکیک های تعیین شده بین ترم است. شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا را مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در اختیار شما قرار خواهند داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *