دانشگاه شانگهای

دانشگاه شانگهای (SHU) در مرکز چین واقع شده است و در میراث برجسته و پیشگام در یک شهر پیشرو جهانی قرار دارد. دانشگاه شانگهای عضو مجمع دانشگاهی از پروژه ملی 211 و یک دانشگاه جامع تحقیقاتی است. این دانشگاه شاهد پیشرفت مداوم و پیشرفت با اهداف دور و نزدیک است تا استعدادها را با توسعه همه جانبه، چشم انداز جهانی و آگاهی خلاقانه پرورش دهد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

تحصیل در دانشگاه شانگهای

جهت تحصیل در چین دانشگاه SHU برای تبادل و همکاری قوی بین المللی خود شناخته شده است، این ارتباطات دانشگاهی و همکاری با ده ها تن از دانشگاه های خارجی را ایجاد کرده است. بیش از 3000 دانشجوی بین المللی در حال ادامه تحصیل در چین در دانشگاه SHU می باشند. SHU یک برنامه استراتژیک میان مدت و بلند مدت ایفا کرده است، که هدف آن ساخت یک محوطه سبز، امن و اطلاعاتی و پرورش فرهنگ دانشگاهی است که مشخصه خود مراقبتی پایدار، نوآوری و همه جانبه برای ایجاد فضای هماهنگ و فعال دانشگاه می باشد.

آموزش در دانشگاه شانگهای

هدف دانشگاه شانگهای ایجاد یک محوطه جهانی است تا بتواند نیازهای همه دانش آموزان برای رشد آنها در علوم، فرهنگ، ورزش و هنر را تامین کند. SHU در حال تلاش برای توسعه یک دانشگاه جامع درجه یک در چین با یک سیستم آموزش عالی استعداد و یک سیستم نوآوری دانش و همچنین نسبت به موقعیت شهر به عنوان یک کلان شهر مدرن بین المللی است.

آموزش در دانشگاه شانگهای چین

بالاترین دانشگاه های جهان در جدول لیگ ARWU دانشگاه شانگهای جیانگ تانگ قرار دارد. دانشگاه شانگهای دارای 28 مدرسه و 2 واحد مستقل، با 71 برنامه کارشناسی، 221 برنامه کارشناسی ارشد، 17 برنامه کارشناسی ارشد مهندسی، 117 برنامه دکتری، 17 برنامه پس از دکتری و 2 برنامه MBA می باشد.

دوره های دانشگاه شانگهای

طیف دانشگاهی دانشگاه شانگهای غنی از هنر، قوانین، علوم اجتماعی، ریاضیات، فیزیک، شیمی، علوم انسانی، علوم رایانه، علوم مواد، مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک و مهندسی الکترونیک است. دانشگاه شانگهای دارای 72 موسسه تحقیقاتی و پیشرفته تایید شده توسط کمیسیون علوم دولتی است. تحت استراتژی مشارکت فعال در گسترش اقتصادی چین با تحقیقات تکنولوژیکی و علمی، دانشگاه تاثیر زیادی را در تحقیقات علمی کاربردی و تحقیقات بنیادین به دست آورد. در سال های اخیر، این دانشگاه از نظر منابع تحقیق علمی، جوایز دستاورد و تعداد پایان نامه های علمی پیشرفت کرده است.

فارغ التحصیلان دانشگاه شانگهای چین

دانشگاه شانگهای به طور دقیق با جامعه محلی ارتباط دارد. دانشکده علوم زندگی با موسسه تحقیقاتی محلی آکادمی علوم چینی (CAS) تأسیس شده است و دانشکده فیلم و فناوری های تلویزیونی از سوی صنایع فیلم، تلویزیون و رادیو حمایت می شود. دانشگاه همچنین دارای برنامه های فارغ التحصیلی مشترک در ادبیات، اقتصاد و قانون با شاخه شانگهای آکادمی علوم اجتماعی چین است. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) با همکاری مشاورین برجسته می تواند به شما در راستای تحصیل و اعزام دانشجو به چین راهنمایی و مشاوره دهند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *