اوکلند نیوزلند

استقرار در یک کشور جدید یک تجربه هیجان انگیز و محرک است. همچنین می تواند تنها در ابتدا پیچیده و گیج کننده باشد. در این مقاله خلاصه راهنمای زندگی روزانه در اوکلند نیوزلند را خواهید یافت. چیزهایی که کمک می کنند اولین روزها و هفته های خود را رضایت بخش بگذرانید. اگر مجوز رانندگی بین المللی دارید، می توانید با استفاده از آن برای حداکثر 12 ماه از زمان ورود و اقامت نیوزیلند رانندگی کنید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

زندگی در اوکلند نیوزلند

اوکلند در جزیره شمالی نیوزلند واقع شده است و دارای بیش از 1.2 میلیون نفر جمعیت می باشد که یک سوم جمعیت کل نیوزلند را تشکیل می دهد و سریع ترین منطقه رو به رشد در کشور است. شهر ساحلی، در میان حوض های زیبا قرار گرفته است، اوکلند ترکیبی کامل از زندگی شهر پیچیده و زیبایی در فضای باز است که آن را یکی از مطلوب ترین مقصد در جهان کرده است. این اجازه می دهد تا شما به زندگی ای که انتخاب کرده اید در نزدیکی به یک ساحل زیبا و یا سواحل شرقی بپردازید. اوکلند بزرگترین شهرستان در نیوزیلند و بزرگترین مرکز پلینزی جهان است. اوکلند ترکیبی متنوع از زندگی معاصر، میراث فرهنگی، دستاوردهای ورزشی، طراوت و چالاکی اقتصادی و رنگارنگی منحصر به فرد چند فرهنگی و مجموعه ای در محیط دریایی بکر است.

اقامت در اوکلند نیوزلند

 

اقامت در اوکلند نیوزلند

اوکلند واقع در 11 کیلومتری تنگه گسترده احاطه شده توسط اقیانوس آرام و دریای تاسمان است و شهرستان خفیف گرمسیری با آب و هوا و چشم انداز متنوع اعم از سواحل طلایی، تپه بوش چادری، جنگل های بومی است که از 50 جزیره زیبای خلیج Hauraki برخوردار می باشد. در این شهر به صورت آزادانه آتشفشان های خاموش پراکنده شده است و اگر شما صعود به بالای هر یک از آنها را داشته باشید، احتمالا می توانید حداقل چندین چشم اندازه جدید از شهر را تماشا کنید. درخت هیل یکی از معروف ترین گیاهان آن منطقه است. رانگیتوتو، از ورود به بندر محافظت می کند که بزرگترین سد با ورودی بسیار دشوار است.

خانه در اوکلند کشور نیوزلند

بیش از نیمی از نیوزیلندی ها  Aucklanders هستند. نزدیک به ده درصد مردم زمین، در برخی از کشورها به عنوان بومی نامیده می شوند، ده درصد دیگر نیز در اقیانوس آرام و جزایر پلینزی و بیشتر از 14 درصد در آسیا با منشاء شرقی تعداد زیادی از گروه های قومی کوچکتر به انواع اقوام چند فرهنگی منطقه اضافه می شوند. برخی از مزایای ساخت خانه در اوکلند عبارتند از:

  • نزدیکی به سواحل، بیابان، پیست اسکی، آتشفشان ها، حومه های شهر ، جزایر و کوه ها
  • آب و هوای تازه و عاری از آلودگی
  • هاربرها که از بهترین زمین های بازی دریایی در جهان هستند.
  • گالری های متعدد و موزه ها
  • بوتیک های خرید افسانه ای
  • هزینه زندگی در اوکلند نیوزلند در مقایسه با شهرهای بزرگ در سراسر جهان نسبتا ارزان است.

مهاجرت به اوکلند نیوزلند

اوکلند یک شهر است که بر خلاف دیگر شهر ها با شگفتی های طبیعی باور نکردنی در آستانه شهرک جهانی شدن و مقصد قطعی تعطیلات کوتاه مدت است. فقط یک پرواز کوتاه 3 ساعته از ساحل شرقی استرالیا به اوکلند به شما اجازه می دهد تا از طریق یک جنگل بارانی در روز به مقصد خود برسید و بهترین شب زنده داری را تجربه کنید، شما می توانید از طریق خرید انگور رنگارنگ در بعد از ظهرها اوقات بگذرانید. فقط در اوکلند می توانید صبحانه را در حالی بخورید که شاهد آتشفشان باشید و از آن لذت ببرید. اوکلند قطعا یک مقصد دلچسب است.

با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) به گفت و گو بنشینید تا شما را از شرایط زندگی در نیوزلند آشنا کنند.

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *