شرایط تحصیل و کار رشته اقتصاد

اگر شما مشتاق دنبال کردن اخبار ملی و بین المللی هستید یا شور و اشتیاق بسیاری در خصوص کار کردن در بخش تجارت و بخش های مالی دارید، اخذ رشته اقتصاد بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. اگر چه در وحله اول نگاه به اقتصاد به عنوان یک مبحث پولی شناخته می شود اما به طور بنیادین موضوعیست که بر فعالیت های اشخاص متمرکز است. این موضوع بسیار متنوع می باشد تا جایی که اخذ مدرک کارشناسی با عنوان کارشناسی هنر BA  یا کارشناسی علوم BSc به افراد پیشنهاد می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیل و کار رشته اقتصاد ساختار دوره ها و شرایط ورود، کسب تخصص و اخذ مشاغل مرتبط با گرایش های مختلف رشته اقتصاد در از خارج کشور این مقاله را مطالعه بفرمایید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شیراز میتوانند به شما در اخذ پذیرش کارشناسی اقتصاد  از دانشگاه های خارج از کشور و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران برای افرادی که تمایل به تحصیل و کار رشته اقتصاد  کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو کارشناسی اقتصاد  به خارج از کشور به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

وضعیت و شرایط تحصیل و کار رشته اقتصاد

بسیاری افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور معمولااز طریق مهاجرت از طریق کارشناسی اقتصاد  اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و کار کارشناسی اقتصاد  و اخذ پذیرش کارشناسی اقتصاد  از دانشگاه های خارج از کشور در نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی اقدام می کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت از طریق کارشناسی اقتصاد  می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار کارشناسی اقتصاد  و اخذ اقامت سرمایه گذاری با کارشناسی اقتصاد  نیز وجود دارند. این مقاله به بررسی شرایط تحصیل و کار رشته اقتصاد می پردازد.

بورسیه تحصیل و کار رشته اقتصاد  در صورت داشتن رزومه قوی تحصیلی و کاری در این کشور امکان پذیر است. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط بورسیه کارشناسی اقتصاد  در خارج از کشور با موسسه های مهاجرتی معتبر یا سفارت کشور مورد نظر تماس حاصل فرمایید. در صورت اخذ بورسیه تحصیل و کار رشته اقتصاد شما میتوانید از تحصیل رایگان کارشناسی اقتصاد  بهره مند گردید. بایستی برای اطلاعات در مورد شرایط تحصیل رایگان کارشناسی اقتصاد  تحقیقات بیشتری در رابطه با کشور مورد نظر خود انجام دهید. زبان تحصیل رشته اقتصاد   در کشور های مختلف متفاوت است اما اغلب زبان تحصیل به انگلیسی می باشد. تحصیل در رشته اقتصاد  بدون مدرک زبان بسته به دانشگاه محل تحصیل شما می باشد.

شرایط تحصیل رشته در مقطع کارشناسی یا لیسانس  و همچنین شرایط تحصیل در رشته اقتصاد  در مقطع دکترا یا PhD نیز باید از دانشگاه های مربوطه مورد سوال قرار گیرد. زبان تحصیل رشته اقتصاد  در کشور های مختلف متفاوت است اما اغلب زبان تحصیل به انگلیسی می باشد. تحصیل در رشته اقتصاد  بدون مدرک زبان بسته به دانشگاه محل تحصیل شما می باشد.

اقتصاد چیست ؟

در ابتدا پرسیده می شود که اقتصاد چیست ؟ اقتصاد بخشی از زیر مجموعه علوم اجتماعی، اکتشافات اقتصادی می باشد که تحث تاثیر عناوینی مانند موقعیت مالی و اخذ تصمیمات در این خصوص قرار می گیرد. با توجه به موضوع مصرف کنندگان، اقتصاد به چگونگی منابع جهانی که توسط سازمان ها یا به صورت فردی استفاده می شوند اشاره دارد. این موضوع به مطالعه مواردی مانند : سیاست، اجتماع، حقوق، روانشناسی، زیست شناسی و تاریخ در سطح بومی و جهانی مربوط می شود. ناگفته نماند که دو اصل مهم در مبحث اقتصاد، اقتصاد ریز و اقتصاد کلان می باشند. اقتصاد ریز که به نوع رفتار و رابطه افراد با یکدیگر و به صورت کلی عوامل فردی مانند : امور خانه، شرکت، خریدار و فروشنده مربوط می شود در حالی که اقتصاد کلان به تجزیه و تحلیل کل اقتصاد در مقیاس ملی و جهانی می پردازد. لذا عناوینی مانند : بیکاری، تورم، رشد اقتصادی، مباحث پول و انواع سیاست های مالی از عناوین بسیار مهم در بحث اقتصاد کلان می باشند.

انتظارات موجود از رشته اقتصاد

رشته اقتصاد معمولا در صورت شرکت در سخنرانی ها و سمینارها در اختیار افراد قرار می گیرد که معمولا نوشته های قانونی ضمیمه این سمینارها می گردد. با توجه به موسسه انتخابی، نمره شما با شرکت در آزمون، از طریق ارائه تکالیف درسی یا گزارش کار در خصوص کار بر روی یک پروژه خاص مورد ارزیابی قرار می گیرد.

با توجه به موارد ذکر شده در فوق، رشته اقتصاد به شکل BA و BSc در اختیار افراد قرار می گیرد. در آخر این مدرک بیشتر بر مواردی مانند : ریاضیات، نظریه های آماری و فناوری های موجود در بحث اقتصاد متمرکز می شود. البته ناگفته نماند که مدرک BA اقتصاد مواردی مانند : ریاضیات همراه با ادغام با مواردی دیگر نظیر کیفیت فعالیت های اقتصادی، عناوین مرتبط با علوم اجتماعی مانند جامعه شناسی و روانشناسی را در بر می گیرد.

با توجه به طبقه بندی های انجام گرفته در مباحث BA , BSc، رشته اقتصاد به دانشجویانی که قادر به ادغام نظریه های اقتصادی و استفاده از تکنیک های آماری برای پاسخ به سوالات سیاسی و عناوینی مانند تجارت / مباحث مالی می باشند تعلق می گیرد. ناگفته نماند که متقاضیان بایستی نگرش کلی در موضوع IT در کنار توانایی تجزیه و تحلیل مسائل، اشتیاق برای درک امور فعلی و امور اطراف داشته باشند.

رشته اقتصاد معمولا به عنوان یک پاداش در اختیار افراد قرار می گیرد، مدرکی که با موضوعاتی مانند : علوم رایانه ای، مهندسی، تاریخ، حقوق، علوم اجتماعی، مدیریت، ریاضیات، زبان های مدرن و سیاست در آمیخته است.

شهریه دانشگاه های این رشته و هزینه و شهریه تحصیل رشته از کشوری به کشور دیگر و بسته به نوع دانشگاه (خصوصی یا دولتی) متفاوت است. در آمد رشته اقتصاد  در خارج از کشور نیز متغیر است و بستگی دارد در کدام کشور قصد داشته باشید با این رشته مشغول به کار شوید.

عناوین اقتصادی

رشته اقتصاد معمولا با معرفی هسته عناوین اقتصادی مانند : تئوری اقتصاد ریز، تئوری اقتصاد کلان و استفاده از روش های آماری در بحث اقتصاد ( مباحث اقتصادی مانند : ریاضیات، روش های آماری، علوم رایانه ای، داده های اقتصادی ) آغاز می شود. از دیگر هسته های اقتصادی مواردی مانند : ریاضیات، آمار، تاریخ اقتصاد نظری و اقتصاد کاربردی را شامل می شود.

به علاوه، به دانشجویان فرصت کسب مهارت های تخصصی در بخش اقتصاد داده می شود. ناگفته نماند که گزینه های انتخابی متعدد می باشد که باز هم بستگی به موسسه انتخابی شما دارد، لذا برخی عناوین اقتصادی موارد ذکر شده در ذیل را در بر می گیرند :

توسعه اقتصادی

مطالعه اقتصاد توسعه یافته ملی یا ( توسعه اقتصادی )، برای کاربرد مواردی مانند : رشد اقتصادی، افزایش کارمندان، درک نابرابری ها و افزایش توزیع ثروت به کار گرفته می شود. تحقیق در این گرایش به نگریستن بر مواردی مانند : ساختار بازارها، مداخلات بین المللی، عادات بومی و سیاست مربوط می شود. مبحث فقر چند بعدی و نظریه های داده شده در مورد میزان و توسعه اقتصادی از جمله مباحث ایده آل برای علاقه مندان مطالعه فقر جهانی می باشد. ناگفته نماند که نگرانی های مداوم در خصوص فقر جهانی، چالش های مرتبط با این موضوع و ابزار های به کار گرفته شده جهت رویارویی با این چالش ها، از جمله موارد مورد بحث در سازمان های بین المللی می باشند. لذا شما قادر به تمرکز بر مبحث توسعه اقتصادی در منطقه ای خاص از جهان خواهید بود.

رفتار سازمانی

از مباحث بسیار مهم برای تحقیق، مبحث رفتار سازمانی می باشد. چرا که این مبحث به مطالعه چگونگی رفتار اشخاص در سازمان و چگونگی رفتارهای تاثیر گذار در محیط کاری با هدف توسعه برقراری ارتباط، حل مشکلات و تصمیم گیری ها می پردازد.

در مبحث علوم اجتماعی، رفتار سازمانی با توجه به دیدگاه های متفاوت در مورد مدیریت، روانشناسی اجتماعی، جامعه شناسی، علم انسان شناسی و مطالعه ارتباطات مورد مباحثه قرار می گیرد. دانشجویان متخصص در موضوع رفتار سازمانی ممکن است با توجه به نظریه های مختلف و عنوان مورد مطالعه مورد ارزیابی قرار گیرند. لذا تجزیه و تحلیل انگیزه افراد، ساختار سازمان و نظریه های مختلف در محیط کاری از جمله مواردی هستند که مورد ارزیابی قرار می گیرند.

کار اقتصادی

با توجه به موضوع کار اقتصادی، این مبحث مواردی مانند : تجزیه و تحلیل هر دو اقتصاد ریز و کلان، رفتار افراد در بازار اقتصادی، حل مسائلی نظیری بیکاری یا کمبود مهارت های کاربردی را در بر می گیرد. لذا هسته این بخش ها به همراه کار اقتصادی مواردی مانند : نرخ بیکاری، میزان حقوق، حداقل دستمزد، میزان بازدهی کار، میزان عرضه و تقاضا کالا و خدمات، سطح تحصیل، تجارت های بین المللی، جهانی سازی، فعالیت های سازمان و قوانین مرتبط با آن را در بر می گیرد.

علم اقتصاد

علم اقتصاد یا علوم اقتصادی، به مطالعه علوم، بخش فناوری و ارتباطات با توجه به تنوع در مبحث اقتصادی مربوط می شود. کسب تخصص در علم اقتصاد به معنای آشنایی با نظریه های اقتصادی، انجام تحقیقات و آشنایی با سازمان های دخیل در مبحث امور مالی، تسهیل تحقیقات که مواردی مانند : تحقیقات شخصی، تحقیق در بخش دولتی و تحقیق در خصوص کاکرد موسسه های ملی و بین المللی را در بر می گیرد می باشد. ناگفته نماند که این گرایش مواردی مانند : اهمیت آموزش، تحقیق اقتصادی و شخصی را نیز در بر می گیرد.

اقتصاد شهری

کسب تخصص در گرایش اقتصاد شهری، به کابرد مدل های اقتصادی در خصوص مطالعه شهر ها و چگونگی توسعه آنان مربوط می شود. این موضوع مواردی مانند : روش های بکار گرفته شده در جهت توسعه اقتصاد کاربردی و سیاست های مرتبط و به کار گرفته شده با این موضوع مانند : خانه، استفاده از زمین، میزان پراکندگی، افتراق، جرایم و آموزش ها را در بر می گیرد. همچنین این گرایش بر مواردی نظیر حل مسائل و شرح مدل های اقتصادی، درک چگونگی دسترسی به این مدل ها و چگونگی دسترسی به اقتصاد به عنوان یک کل متمرکز است.

 اقتصاد اطلاعاتی

اقتصاد اطلاعاتی که به کشف عدم تقارن اطلاعاتی یافت شده در توافق های دو جانبه ما بین نمایندگان اقتصادی می پردازد. برای مثال یک نماینده اطلاعات بی نظیری در خصوص شخصیت های دخیل در توافق نامه نسبت به دیگر نمایندگان دارد. لذا شما بایستی شناخت کافی نسبت به نماینده ای که با تقارن اطلاعاتی، انگیزه افراد و بکارگیری آن در عقد قراردارد سر و کار دارد داشته باشید همچنین شما بایستی به مطالعه تاثیر این تقارن بر تعادل بازارهای غالب بپردازید. موارد به کار رفته شده در این نظریه دیگر شاخه های اقتصادی نظیر بیمه، کار اقتصادی، صنایع اقتصادی و محیط اقتصادی به کار رفته می باشند. دیگر عناوین اقتصادی که قابلیت کسب تخصص را دارند موارد ذکر شده در ذیل را در بر می گیرند :

اقتصاد آموزشی، در این نوع اقتصاد شما با چگونگی تجزیه و تحلیل سیاست های آموزشی در مبحث اقتصاد آشنایی خواهید یافت.

رشد اقتصادی، در این نوع اقتصاد شما قادر به مطالعه میزان رشد اقتصادی و تلاش برای آگاهی از اختلافات موجود در مبحث میزان درآمد در میان دیگر کشور ها خواهید بود.

اقتصاد تجربی، این نوع اقتصاد به عنوان جزئی از تحقیقات شناخته می شود که مبحث فناوری تجربی را همانند کاربرد تحقیقات اقتصادی تحت پوشش قرار می دهد.

اقتصاد قاعده مند، این نوع اقتصاد که بر موضوعاتی مانند : پیشرفت سیاست های دولتی، تجزیه و تحلیل مداخلات دولتی در صنعت و بخش بازرگانی اقتصادی متمرکز است.

اقتصاد سیاست های مالیاتی

این نوع اقتصاد به موضوعاتی مانند: سیستم و روش های به کار شده در رابطه با مبحث مالیات که مواردی نظیر رفتار موثر در بخش های مالیاتی نظیر هزینه های مصرف کننده، عرضه نیروی کار، پس انداز و سرمایه گذاری را در بر می گیرد مربوط می شود.

نظریه بازی، از اهداف این نظریه آگاهی و چگونگی تجزیه و تحلیل رفتار اقتصادی نمایندگان و میزان انگیزه آنان با توجه به استراتژی های در نظر گرفته شده می باشد.

با توجه به موارد ذکر شده در فوق و با توجه به میزان علایق شما، گزینه های انتخابی دیگری نظیر : اقتصاد کشاورزی، عناوین اقتصادی موقتی، اقتصاد جرایم، اقتصاد های پیش بینی شده، اقتصاد سلامت، اقتصاد صنعتی، اقتصاد بین المللی، اقتصاد مدیریتی، اقتصاد منابع طبیعی و دیگر تخصص های ممکن و ترکیبی از آنان برای شما وجود خواهد داشت.

وضعیت شغل و مشاغل و بازار کار رشته اقتصاد در خارج از کشور

گرایش اقتصاد موضوعی بسیار گسترده می باشد. لذا امکان انتقال مجموعه ای از مهارت ها که منجر به دنبال کردن مشاغل اقتصادی یا آگاهی از نظریه های گسترده می شود برای فارغ التحصیلان این گرایش وجود خواهد داشت. زمانی که شما یک اقتصاد دان حرفه ای شدید، امکان اخذ گزینه های انتخابی بسیاری با توجه به میزان علایق برای شما وجود خواهد داشت همچنین امکان انتخاب چندین گرایش و مشاغل اقتصادی برای افراد وجود خواهد داشت.

متخصص اقتصاد

متخصص اقتصاد کسی است که علاقه بسیاری به تحقیق، تجزیه و تحلیل مباحث، عناوین، اطلاعات، پیش بینی وضعیت تولید و گزارش فعالیت ها در بحث اقتصاد دارد. پس از گذشت مدتی، آنان این اطلاعات را در خصوص مشتریان شرکت ها، موسسات مالی و ساختارهای دولتی برای شکل گیری سیاست اقتصادی و استراتژی ها به کار می گیرند. شما به عنوان یک اقتصاد دان اوقات خود را در اختصاص به موضوعاتی از قبیل جمع آوری و شرح داده ها، پیش بینی و ایجاد گزارشات برای نمایش دادن داده ها خواهید گذراند. شما ممکن است از نرم افزار های ویژه و روش های پیشرفته برای تجزیه و تحلیل های آماری استفاده نمایید. ناگفته نماند که کسب مشاغل اقتصادی حرفه ای ملزم به در دست داشتن مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد می باشد.

مشاغل مشاوره ای در بخش اقتصاد

 مشاغل مشاوره ای در بخش اقتصاد به صورت ارائه پیشنهاداتی به بخش ها و سازمان های تجاری می باشد. لذا تمامی مشاوران برای تجزیه و تحلیل فعالیت های اقتصادی سازمان ها و برنامه ریزی در جهت توسعه و اعمال تغییرات در برنامه های موجود تک به تک مورد ارزیابی قرار می گیرند.

شما به عنوان یک مشاور اقتصادی قادر به عضویت در شورای شرکت، کار کردن به صورت مستقل یا خود اشتغالی خواهید بود و فرصت استخدام کارشناسانی در سازمان خود برای شما وجود خواهد داشت. ممکن است شما در سازمان های بین المللی نظیر ایالت متحده، دفاتر نمایندگی، سازمان های غیر دولتی و موسسات سیاسی مشغول به کار شوید. لذا بسیاری از مدیران و مشاوران بخش تحقیقات به دنبال استخدام مشاورین توانا در بخش تجزیه و تحلیل مباحث اقتصادی هستند.

مشاغل اقتصادی ( تحلیل گر مالی )

موارد بسیاری برای ایفای نقش در گروه مشاغل اقتصادی ( تحلیل گر مالی ) برای افراد در نظر گرفته شده است. بر اساس این مشاغل موجود افراد قادر به تجزیه و تحلیل داده های مالی و ارائه این اطلاعات برای کمک به مشتریان و اخذ تصمیم مدیران خواهند بود.

تحلیل گران بخش سرمایه گذاری کمک بسیاری به مدیران سرمایه گذاری خواهند کرد، در حالی که تحلیل گران مالی به جمع آوری اطلاعاتی در خصوص موسسات مالی مانند بانک ها و شرکت های بیمه ای خواهند پرداخت. در ضمن تحلیل گران مالی با ریسک هایی مانند شناخت و تجزیه و تحلیل مناطق بالقوه که مورد تهدید قرار می گیرند، دسترسی به سرمایه های اولیه یا میزان موفقیت سازمان ها که ریسک مدیریتی، تکنیکی یا زمینه ای خوانده می شود مواجه خواهند بود.

ایفای هر کدام از این نقش ها به وقت گذاری بر روی پروژه های مالی، استفاده از منابع آنلاین، طراحی صفحات گسترده بر اساس مدل های موجود، ارتباط با مشتریان و مدیریت پروژه های تحقیقی با توجه به مفاهیم مختلف منجر می شود.

مشاغل حسابداری

اطلاعات حاصل از رشته اقتصاد قابل انتقال به دامنه گسترده ای از مشاغل حسابداری خواهند بود. فلوچارت حسابرسی اطلاعات ارزشمندی در مورد سوابق مالی، ارائه پیشنهاد در خصوص اخذ مشاغل و در نهایت چگونگی سود بخشی به مشتریان را در اختیار افراد قرار می دهد. این فلوچارت میزان اعتبار حسابداران را با تمرکز بر دیدگاه های مالی و استراتژی های در نظر گرفته شده برای مشتریان مشخص می نماید.

این فلوچارت برای تمامی حسابداران یکسان می باشد و تنها تفاوت آنان در نوع مشتری سازمان ها و مراکز دولتی می باشد. از اهداف این حرفه، ارائه خدمات کارآمد به مشتریان با توجه به تمامی محدودیت های ممکن می باشد. ایفای این نقش بسیار گسترده می باشد که مواردی مانند : مدیریت کلی امور مالی و یا مدیریت بخش مشاوره را در بر می گیرد.

مشاغل گرایش حسابداری، مواردی مانند : گزارش امور مالی، مالیات، بازرسی، حسابداری مالی، شرکت های مالی، میزان پیشرفت، پرداخت بدهی ها در بخش تجارت، آگاهی از عملکرد سیستم و فرایند های حسابداری را در بر می گیرد.

مشاغل اقتصادی ( آمارگر )

اگر شما از مطالعه مبحث ریاضیات لذت می برید، حرفه آمارگیری بهترین گرایش رشته اقتصاد در خارج از کشور از بین گزینه های انتخابی برای شما خواهد بود. در این گرایش شما قادر به استفاده از تکنیک های ریاضی و استفاده از نرم افزار های گوناگون، تجزیه و تحلیل، تفسیر اطلاعات و در نتیجه برقراری ارتباط با مشتریان خواهید بود. شما بایستی مطمئن شوید که تمام مفاهیم پیچیده آماری برای درک مشتریان و هدایت آنان در مسیری مناسب مفید خواهند بود.

ناگفته نماند که امکان کارکردن به عنوان یک آمارگر در بخش های سلامت، بخش آموزشی، مراکز دولتی، موسسات مالی، مراکز مربوط به محیط زیست، مراکز مربوط به بخش تحقیقات و بازاریابی برای شما وجود خواهد داشت. همچنین شما قادر به همکاری در گروه ها با توجه به توانایی تجزیه و تحلیل بسیار قوی، IT و مهارت بسیار عالی برای برقراری ارتباط فردی خواهید بود.

دیگر مشاغل اقتصادی

دیگر مشاغل اقتصادی که افراد قادر به فعالیت در آن می باشند مواردی مانند کار کردن در بخش های مرتبط با مبحث اقتصاد مانند : مامور آمارگیری ( حرفه ای تجاری که افراد در آن با ریسک های موجود و سیستم امنیت مالی سر و کار دارند )، دلال سهام شرکت ها ( که از سهام مشتریان برای سرمایه گذاری، خرید و فروش سهام و مبادلات سهام محافظت می نمایند)، بانکدار( که کمک بسیاری به نیازهای مالی افراد و انجام فعالیت های تجاری می کنند و خدمات و پیشنهادات مالی لازم را در اختیار افراد قرار می دهند ) را در بر می گیرد. دیگر مشاغل در این گرایش مواردی مانند : بازرسی، گزارش از کسب و کار، برنامه ریزی های اقتصادی، کار در بخش بیمه، توسعه بین المللی، مدیریت، تحقیق در خصوص بازارها، فعالیت هایی برای کاهش فقر، تاجر خرده فروشی، آمارگیری، تحقیقات اجتماعی، کار در اداره مالیات، مدیریت منابع انسانی، بخش IT، روزنامه نگاری، مراکز حقوقی، PR، بخش سیاسی، مراکز فروش محصولات و کارآموزی را در بر می گیرد.

سطح علمی دانشگاه ها برای کارشناسی اقتصاد

1.    دانشگاه هاروارد – آمریکا

2.    موسسه فناوری ماساچوست – آمریکا

3.    مدرسه علوم اقتصادی و سیاسی لندن – انگلستان

4.   دانشگاه استنفورد – آمریکا

5.    دانشگاه کالیفرنیا – برکلی

6.    دانشگاه شیکاگو

7.    دانشگاه پرینکتون

8.    دانشگاه یل – آمریکا

9.    دانشگاه پنسیلوانیا – آمریکا

10- دانشگاه تگزاس

شرایط تحصیل و کار رشته اقتصاد  کشورهای مختلف اروپا مثل فرانسه اتریش  آلمان لهستان سوئد هلند بلژیک نروژ دانمارک ایتالیا روسیه بلاروس لیتوانی مجارستان سوئیس فنلاند پرتغال اسپانیا  انگلستان و همچنین کشورهایی مثل آمریکا نیوزلند و استرالیا کانادا کشورهای آمریکای جنوبی مثل برزیل اکوادور اروگوئه آرژانتین و غیره یا کشورهای آسیایی مثل کره جنوبی ژاپن ارمنستان گرجستان قطر امارات و غیره متفاوت است و هر کشوری معمولاً در رشته ای خاص دارای مزایای و رتبه علمی بالاتر است، مثلاً رشته حقوق فرانسه، معماری ایتالیا، هوافضا روسیه و غیره از موارد مشابه هستند.

در نهایت موسسه حقوقی اعزام دانشجو به اروپا توسعه گران مهر از بهترین موسسات حقوقی کشور آماده پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا و اقامت با گارانتی و تضمین کامل می باشد.

علاقه مندان به تحصیل و کار رشته اقتصاد  برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط مهاجرت و شرایط اعزام دانشجو کارشناسی اقتصاد  به خارج از کشور کشور و اخذ ویزای تحصیل و کار رشته اقتصاد  به صورت تضمینی می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکلای مجرب ما، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در شهرهای تهران و شیراز از موسسات اعزام دانشجو به راحتی و در کمترین زمان ویزای تحصیل و کار رشته اقتصاد  را دریافت کرده و به ادامه تحصیل و کار رشته اقتصاد  بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *