پاتفک

پاتفک را بسیاری از مدارس دوره های تعیین سطح پیشرفته و یا تحصیلات در سطح بین المللی را به دانش آموزان ارائه می دهند تا آن ها را برای دوره کالج آماده کنند. بعلاوه، کالج های کشورها و گروه های سوم شخص اغلب کلاس هایی را برای آماده سازی دانشجویان برای کالج که توسط جنیفر بروزاک برگزار می شود، ارائه می دهد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

پاتفک

شرایط پاتفک

دوره های پیش نیاز کالج برای آماده سازی دانش آموزان دبیرستانی برای ورود به کالج های آکادمیک تعبیه شده است. آن ها عمدتا تکالیف بسیار زیادی دارند و کلاس هایشان نسبت به کلاس های عمومی، آکادمیک تر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پاتفک برای تحصیل در روسیه به موسسه توسعه گران مهر مراجعه فرمایید.

دوره پاتفک

در حالیکه دوره های “پیش نیاز کالج” از مدرسه به مدرسه فرق دارد، بیشتر دوره های پیش نیاز کالج شامل انتظارات بالا و سطح بسیار دشواری است. این کلاس ها ممکن است بعنوان “دوره های پیش نیاز کالج” و یا سطحی پیشرفته باشد. دوره های پیش نیاز کالج به دانش آموزان این شانس را می دهد  تا کارهایی در سطح کالج انجام دهند در  حالیکه هنوز در دبیرستان هستند، و حتی برخی از آن ها واحد های کالج شان را سپری می کنند. در برخی از مدارس، این دوره ها ممکن است ارزش بیشتری در نمره میانگین شود و اثباتی شود بر کالج های بالقوه که می خواهید برای گرفتن نمرات خوب در یک سیستم تحصیلی چالش برانگیز تلاش کنید. درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه بیشتر بخوانید .

ACT شرکتی در پشت آموزش استاندارد آمادگی کالج است و پیشنهاد می دهد که دانشجویان کالح چهار سال زبان انگلیسی آکادمیک، سه سال ریاضی محض، سه سال علوم و سه سال علوم اجتماعی را در دوره پیش نیاز کالج گذرانده اند، بهمراه دوره هایی در زبان های خارجی، هنر، و علوم کامپیوتر.

مزایای پاتفک

طرح برنامه تحصیلی دوره پیش نیاز کالج به این معنی نیست که باید دوره های را در هر درسی بگذرانید. گرچه، اگر مدرسه دوره هایی را که مدرسه شما ارائه می دهد، در آن ماهر باشید، خود را وادار کنید که رده بالاتری از آن رشته و یا درس را بردارید- مخصوصا اگر می خواهید در آن رشته تحصیل کنید. طبق راهنمای تحصیلی آنلاین Petersons، پذیرش های دانشگاه خواهان اعطای جایزه به آن دسته از دانش آموزانی هستند که در دوره های سطح بالا تر نمره ب کسب کرده اند تا دانش آموزانی که در دروس آسان تر نمره الف گرفته اند، بخصوص بخاطر حجم کار مضاعفی که در دروس دیگر نیز هست.

مثال های دوره های پیش نیاز کالج

دوره های پیش نیاز کالج به دانش آموزان دبیرستانی و یا دانش آموختگان کمک می کند تا برای حجم درسی رو به فزاینده کالج آماده شوند. این مقاله دوره های پیش نیاز کالج را توضیح می دهد و برخی از مثال ها را نیز از کلاس های آن می آورد. همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به روسیه به موسسه توسعه گران مهر مراجعه فرمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *