هزینه های ثبت شرکت در ایتالیا

خلاقیت، ابتکار و تمایل به درگیر شدن، ویژگی های مورد نیاز برای کارآفرینانی است که مایل به ایجاد کسب و کار در ایتالیا هستند. با این حال، برای تبدیل ایده ها به یک شرکت، یک کارآفرین نیاز به ارزیابی ریسک این کار دارد، باید نحوه طراحی تجارت را بداند،فرم حقوقی کسب و کار که متناسب با نیازها است را انتخاب کند و همچنین باید از هزینه های ثبت شرکت در ایتالیا آگاه باشد و اینکه باید مالیات بیشتری را پرداخت کند.

[html_block id="83173"]

شرایط و هزینه های ثبت شرکت در ایتالیا

هنگامی  که یک سرمایه گذار خارجی تصمیم به باز کردن یک شرکت در ایتالیا می گیرد، باید از هزینه کلی این عملیات آگاه باشد، که شامل یک بخش ثابت حداقل سهم سرمایه، هزینه های مقامات ایتالیایی، هزینه های بانکی و بخش متغیر، پرداخت دستمزد وکیل یا متخصص در شکل گیری شرکت که به او در روند ثبت شرکت کمک خواهد کرد، است. اولا، کارآفرین باید نوع شرکتی که می خواهد در ایتالیا راه اندازی کند را انتخاب کند و سپس حداقل سهم سرمایه برای ایجاد شخصیت حقوقی شرکت و مقدار لازم برای تهیه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت را تهیه کند. برای اساسنامه شرکت جدید نیاز به خدمات یک دفتر اسناد رسمی را دارد که شامل هزینه است. کارآفرین نیز باید برای ثبت نام شرکت جدید و برای باز کردن یک حساب بانکی هزینه پرداخت کند.

سرمایه گذاری در ایتالیا

 

سرمایه گذاری در ایتالیا

حداقل سهم سرمایه در ایتالیا مطابق با نهاد قانونی است که توسط سرمایه گذار انتخاب می شود. کارآفرینانی که یک شرکت با مسئولیت محدود برای ثبت را انتخاب می کنند، به حداقل سهم سرمایه 10،000 یورو نیاز دارند و باید یک چهارم از مبلغ را در طول پروسه ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت، سپرده گذاری کنند. مهم است بدانیم که کارآفرینان جوان می توانند تنها EUR 1 برای ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت شان به عنوان یک سیاست محلی که مدیران جوان را در سرمایه گذاری در یک کسب و کار ایتالیایی تشویق می کند واریز کنند.

شرکت هایی که حداقل سهم سرمایه آنها کمتر از 10،000 یورو است، با قوانینی متفاوت مواجه می شوند. سرمایه گذاران که می خواهند شرکت های سهامی تضامنی را باز کنند لازم است حداقل سهم سرمایه از 50،000 یورو را داشته باشند و یک چهارم این مبلغ برای ایجاد شخصیت حقوقی شرکت سپرده می شود. این نوع شرکت همچنین می تواند توسط افرادی که قصد مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری دارند نیز ثبت شود.

ثبت شرکت در ایتالیا

قبل از باز کردن یک شرکت در ایتالیا، به کارآفرینان توصیه می شود که با یک شرکت حقوقی معتبر در ایتالیا تماس بگیرند. آنها می توانند با مراجعه به قسمت خدمات ثبت شرکت، یک بسته کامل از خدمات را دریافت کنند،  ایجاد یک دفتر مجازی، خدمات حسابداری و سایر خدمات قانونی که ممکن است در مسائل شرکت مورد نیاز باشد. در شرایطی که سرمایه گذاران قادر به ورود به ایتالیا برای این پروسه های قانونی نیستند، می توانند قدرت وکالت را به شخصی منصوب اعطا کنند تا در اقدامات قانونی نماینده آنها باشند. همچنین هنگام ثبت یک شرکت در ایتالیا، سرمایه گذار باید انتظار متحمل شدن دیگر مخارج، مانند ثبت از طریق مقامات محلی را داشته باشد. دیگر مخارج شروع یک تجارت در ایتالیا شامل:

  • هزینه های شرکت به ثبت رسیده و دفاتر حسابداری
  • مالیات اعطایی پرداخت شده در اداره پست
  • مالیات برای ثبت نام در ثبت تجارت
  • مالیات برای ثبت در اتاق بازرگانی محلی
  • مالیات حقوق و غیره

ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)آماده ارائه بهترین راه کارها جهت ثبت شرکت در ایتالیا و همچنین اقامت ایتالیا دیگر کشورها به شما عزیزان هستیم پس با ما در ارتباط باشید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم.

[html_block id="82738"]
[html_block id="82905"]

نظرات کاربران