مهاجرت روسیه

قیمت خانه در روسیه

قیمت خانه در روسیه

در کشور روسیه در زمان هایی که بحران مالی پیش می آید میزان درآمد مردم به طور چشمگیری کاهش می یابد. بنابراین، پیشنهادات ویژه ای در جهت فروش املاک و مستغلات به اشخاص داده می شود و تخفیف هایی تحت عنوان یارانه و یا وام مسکن به آنان تعلق می گیرد. در نتیجه، قیمت خانه در روسیه کاهش یافته و در حال حاضر یک آپارتمان در منطقه مسکو را می توان با مبلغ 3 میلیون روبل (USD 47،000) یا حتی ارزان تر خریداری کرد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به روسیه با مشاوران موسسه توسعه گران مهر تماس حاصل فرمایید.

قیمت خانه در روسیه

هزینه و قیمت خانه در روسیه

در چند سال گذشته، اگر شما نمی توانستید 100000 دلار را صرف خرید ملک نمایید، این امر بدین دلیل بود که امکان اخذ مالکیت املاک در مسکو یا دیگر منطقه های آن وجود نداشت. در حال حاضر شما می توانید یک واحد را در یک ساختمان شیک و تازه ساخته شده؛ خریداری کنید که بسیار ارزان قیمت تر خواهد بود. درباره اقامت روسیه بیشتر بخوانید.

به یاد داشته باشید که حقوق و دستمزد متوسط ​​در این کشور معادل با 490 دلار در ماه و یا 5،900 دلار در سال خواهد بود.
با این حال، طبق آمار رسمی دولت و در اوت سال 2016 و در منطقه مسکو، ساکنان درآمد بیشتری خواهند داشت که معادل با 68،728 روبل (USD 1،044) و در یک ماه می باشد.

میزان قیمت ملک در روسیه

آپارتمان های کوچک یا به طور کلی “آپارتمان ها” همانطور که روس ها معمولا آنها را می نامند، نوعی از مسکن در این کشور می باشند. به طرز حیرت انگیزی تقاضا برای خرید ملک و در جهت رسیدن به اقامت نیز احساس می گردد.

اختیار کردن یک خانه مستقل و نزدیک به شهر برای اکثریت روس ها مقرون به صرفه است. با این حال، بسیاری از مردم محلی خانه کوچکی را در کشور اختیار خواهند کرد که صرف تعطیلات آخر هفته خواهد شد.

بخاطر داشته باشید که در چند سال گذشته اشخاص به سختی می توانستند یک اتاق را در یک آپارتمان چند خوابه و با در اختیار داشتن یک آشپزخانه مشترک (که هنوز در روسیه امکان پذیر است) و با هزینه ای معادل با 3 میلیون روبل و در شهر مسکو خریداری نمایند.

قیمت خرید یک آپارتمان در روسیه

اما امروزه یک واحد آپارتمان که اخیرا ساخته شده است و در منطقه “قدیمی مسکو” (حومه های قدیمی تر شهر) قرار دارد می تواند به ارزش 2.1 میلیون دلار (32،900 دلار آمریکا) نیز باشد.

تمامی این موارد شامل پیشنهادات ویژه مانند Zhemchuzhina Zelenograda (“مروارید مسکو”) در حومه، که مبلغ آن به اندازه کافی و برای خرید یک استودیو مقرون به صرفه می باشد و متراژ آن معادل با 22 متر مربع (236 متر مربع) می باشد و در حال حاضر در حال ساخت است خواهد بود. علاوه بر این؛ حومه Severny با حداقل بودجه 2.7 میلیون (42،300 دلار آمریکا) و یا یک واحد آپارتمان 25 متر مربعی (269 فوت مربع) در یک ساختمان که در “مرحله پایه” می باشد نیز امکان پذیر می باشد. با پیشرفت رخ داده درساخت و ساز و رسیدن به مرحله تکمیل، قیمت ها افزایش خواهد یافت.

اما شما تضمین نمی کنید که توسعه قصد ندارد به توقف و سازنده نمی افتد شکست، بنابراین خرید در مراحل اولیه همیشه خطر است. با این حال، اشیاء فوق ذکر شده در نزدیکی مترو (مترو) قرار دارند. ممکن است “قدیمی مسکو” باشد، اما هنوز مرکز شهر نیست. برای دریافت اطلاعات در زمینه تابعیت روسیه به موسسه توسعه گران مهر مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *