شهر دبرسن مجارستان

اقتصاد شهر دبرسن مجارستان توسط کشاورزی پیش می رود. یکی از پیشرفته ترین شهرهای کشور است که چندین شرکت بین المللی دارای دفتر مرکزی خود در این شهر هستند. دبرسن یکی از مهمترین شهرهای فرهنگی مجارستان است و توسط سیستم شبکه حمل و نقل مدرن،  از جمله فرودگاه، ایستگاه های راه آهن و شبکه جاده ای تامین می شود. نزدیکی آن به کشورهایی مانند اوکراین و رومانی آن را به یک مرکز تجاری مهم و مرکز حمل و نقل تبدیل کرده است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

زندگی در شهر دبرسن مجارستان

مجارستان یک کشور عضو شهروندی اتحادیه اروپا در اروپای مرکزی است. شهرهای بزرگ مجارستان با پیشرفت و امکانات مدرن مشخص شده اند، که همچنان جذب کننده جمعیت بیشتری هستند. شهر دبرسن (Debrecen)، دومین شهر بزرگ در مجارستان با جمعیتی بالغ بر 216.888 نفر، نزدیک مرز شرقی و در 230 کیلومتری بوداپست قرار گرفته است. غنای فرهنگی دبرسن در نوع خود منحصر به فرد است. خیابان های شهر و ساختمان های آن، نشان دهنده اختلاطی از سبک های معماری است و یک فضای دلپذیر را ایجاد می کنند. اوقات فراغت در موزه ها و گالری ها به مواجه شدن با گنجینه های هنری گذشته و حال منجر می شود.

جاذبه های دبرسن مجارستان

 

جاذبه های دبرسن مجارستان

  • میدان  و کلیسای بزرگ مرمت شدهKossuth: میدان و کلیسا اغلب اوقات مرکز رویدادهای مهم تاریخی مردم بوده است. کلیسا مرکز اصلاحات در مجارستان می باشد.
  • کالج تعمیر شده: ” مدرسه کشور” بیش از 450 سال است که نظم و انضباط را ایجاد کرده است. بزرگترین شخصیت های مجارستان از این کالج آمده اند و به شدت به توسعه فرهنگ مدنی کمک کرده است. خاطرات آنها در Oratorium، کتابخانه بزرگ و نمایشگاه مدرسه تاریخ و هنر مذهبی نمایش داده می شود.
  • موزه Déri: این موزه به خاطر نقاشی های جاودان سه گانه مسیح شناخته شده است.  اما با عبور از گذرگاه های زمان و دوره های تاریخی، می توانید بینش های قومی و مذهبی منطقه را نیز دریافت کنید.

دانشگاه دبرسن مجارستان

ساختمان دانشگاه علوم پزشکی دبرسن مجارستان با افتخار 100 سال سابقه دارد. ساختمان داخلی خیره کننده و چیزی نزدیک به 60،000 دانشجو را در خود جای داده است. شما هم می توانید جزئی از این جمعیت باشید، با گذراندن دوره های تابستانی زبان که توسط دانشگاه دبرسن ارائه می شود. فراموش نکنید؛ تماشای باغ گیاه شناسی دانشگاه را از دست ندهید.  

دبرسن یک شهر سرزنده است که دسترسی آسان برای خلوت، طبیعت را فراهم می کند. Nagyerdő، اولین ذخیره طبیعی کشور که با آب معدنی 65 درجه از چشمه ای در مرکز زمین می جوشد و عامل حیاتی فضای پارک آبی است. شما می توانید در اینجا استراحت کنید و از هر لحظه تان لذت ببرید. با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)همراه باشید،تا شما را از شرایط مهاجرت به مجارستان به صورت کامل آشنا کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *