شرایط اقامت دائم ارمنستان

زندگی در کشور ارمنستان با هزینه بسیار پایین زندگی، اقلیم های گوناگون، مکان های بسیاری جهت بازدید همراه می باشد. جرم و جنایت در این کشور عملا صفر است و ارمنستان یکی از مهمان نواز ترین مردمان جهان را دارد. شرایط اقامت دائم ارمنستان برای هر فردی مناسب است و به عنوان بخشی از اتحاد جماهیر شوروی، ارمنستان یکی از بخشهای موفق و پیشرفته محسوب می شود.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

الزامات و شرایط اقامت دائم ارمنستان

هزینه زندگی در ارمنستان برای افراد معمولی، به مانند یک بهشت ​​است. به منظور حفظ یا حتی پیشه گرفتن از شیوه زندگی ای که میانگین آمریکاییان از آن لذت می برند، در گران ترین قسمت های پایتخت، هزینه ای بیش از 600 دلار در ماه خرج نمی شود اگر شما کمی صرفه جویی داشته باشید، هزینه های ماهانه حتی در مناطق گران قیمت به راحتی می تواند به 300 دلار محدود شود.

زندگی ارزان در خارج از پایتخت می تواند هزینه کمتر از 50 دلار در هر ماه باشد. این به این معنی است که جایی برای هرکسی  وجود دارد. اجاره برای یک اتاق خواب بسیار بزرگ و خاص در مرکز ایروان پایتخت ارمنستان حدود 200 دلار هزینه دارد. قیمت میوه ها و سبزیجات، هر کدام در فصل خودشان به ندرت از 10 سنت به ازای هر پوند بالا تر می رود، بنابراین برای کسانی که پرخوری ندارند، هزینه غذا واقعا ناچیز است.

اقامت در ارمنستان

زنجیره های متعدد کوهستانی و دهانه های رودخانه در ارمنستان تعداد بسیار زیادی از میکرو اقلیم های متنوع به ارمغان آورده است و برای کسانی که مایل به زندگی در یک شهر کوچک و یا روستایی هستند، انتخاب های زیادی ارائه می دهد از یک دریاچه کوهستانی بزرگ، تا جنگل های بارانی معتدل، و از مناطق حتی خشک و گرمتر تا شهر های گرم در زمستانی سرد، شما انتخاب های زیادی دارید. کل این منطقه به خاطر مهمان نوازی آن شناخته شده است و مردم اینجا می توانند شما را با دوستی و کنجکاوی شان شگفت زده کنند. اینجا همه اکثریت به زبان ارمنی و روسی صحبت می کنند و زبان انگلیسی هم درحال پیشترفت و رایج تر شدن است.

اقامت در ارمنستان

 

مهاجرت به ارمنستان

در ارمنستان تعداد بسیار کمی اقلیت وجود دارد. با توجه به مقدار زیاد کمک های خارجی ایالات متحده و تعداد زیادی از ارمنیان آمریکایی، شمار قابل توجهی از افرادی که جهت دریافت تابعیت و اقامت ارمنستان تلاش کرده اند وجود دارد. با قیمت های متنوع از یک نیکل تا 2 دلار، شما می توانید در هر جشنواره ای که دوست دارید حضور یابید. اپراها، سمفونی ها، گروه های رقص، نمایشگاه های تئاتر، نقاشی و مجسمه سازی، وجود دارد. هنرمندان و بازیگران ارمنی دور جهان سفر می کنند و به خاطر مهارت و استعدادشان شناخته شده اند.

ویزای توریستی ارمنستان

یک ویزای توریستی سه هفته ای به صورت معمول در هر سفارت ارمنستان به مبلغ 50 دلار صادر می شود و می تواند به طور خودکار به مدت 2 هفته افزایش یابد. سه ماه، یک سال و ویزای اقامت سه ساله در دسترس است، اما معمولا برای بازرگانان محفوظ است اگر شما به عنوان توریست به ارمنستان بروید، می توانید با ویزای خود اقامت خودتان را تا هر چند روز که بخواهید درمقابل روزی سه دلار افزایش بدهید این تعرفه را میتوان به عنوان برخی از هزینه های زندگی حساب کرد، و به عنوان یک جایگزین مناسب خیلی هم بد نیست.

اگر شما اطلاعی درباره ارمنستان ندارید و علاقه مند به داشتن خانه در ارمنستان هستید، می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *