تحصیل در کانادا

رشته طراحی صنعتی در کانادا

رشته طراحی صنعتی در کانادا

مدرک کارشناسی رشته طراحی صنعتی در کانادا (BID) دانشجویان را در جهت پیش بینی عوامل روانشناختی، فیزیولوژیکی و جامعه شناختی در هنگام تصمیم گیری طراحی آماده خواهد کرد.

کارشناسی رشته طراحی صنعتی در کانادا

در واقع طراحان صنعتی افرادی هستند که به شناخت و درک مواد تولیدی و همچنین شناخت اصول فیزیکی برای ایجاد محصولات و سیستم های جدید اشراف دارند. بنابراین ترکیب صلاحیت های علمی خلاق، فنی و اجتماعی بسیار مهم خواهد بود. برنامه کارشناسی ارشد (MDes) تحصیل در کانادا بر تعهد قوی طراحی، تحقیق، شیوه های طراحی بین رشته ای و توسعه پیشرفته در زمینه طراحی صنعتی استوار می باشد. برای تکمیل برنامه MDes، انتظار می رود که دانشجویان دوره های کارشناسی را تکمیل نمایند و یک پایان نامه را در حوزه مشخص شده ارائه دهند. در نظر داشته باشید که این امر با مشاوره دو ناظر نظری در داخل و خارج از مدرسه امکان پذیر می باشد.

کارشناسی رشته طراحی صنعتی در کانادا

برنامه تحصیل رشته طراحی در کانادا

نیازهای جامعه به گونه ایست که طراحان را به سمت نوآوری سوق می دهد. این در حالیست که طراحان نیازهای جامعه را تجزیه و تحلیل می کنند و راه هایی را ایجاد می نمایند که چگونگی ظاهر و عملکرد ما در جهان را به نمایش می گذارد. برنامه طراحی صنعتی به گونه ای است که شما را در جهت ارتقای سلامت و رفاه مردم، اطلاع رسانی، تفریح، آموزش و کار، یاری می نماید.

در برنامه چهار ساله کارشناسی طراحی (BDes) شما با مواردی نظیر: طرح ها، مدل ها و تصاویر با استفاده از روش های استراتژیک و پیچیده آشنا خواهید شد. برای برقراری ارتباط، به کارگیری ایده ها و اطلاعات الکترونیکی، مبلمان، محصولات پزشکی، محصولات بصری / تصویری، نشان ها، برنامه ها، نمایشگاه های تجاری و نمایشگاه های موزه ای نیز آشنا خواهید شد.

لذا اگر تصمیم براین است که تجارت خود را در آفریقا راه اندازی کنید، می توانید شرایط  مهاجرت به کانادا را بصورت دقیق را از مشاورین ارشد موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید، چرا که آنها با تجربه خود به بهترین شکل می توانند شما را راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *