دوره های دانشگاه کراسنویارسکی
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

دانشگاه ایالتی کراسنویارسکی در سال 1963 در کراسنویارسکی سیبری، روسیه تاسیس شد. در نوامبر 2006 دانشگاه كراسنويارسكي با 3 دانشگاه دیگر ادغام شد و به عنوان موسسه هنر و علوم در دانشگاه تازه تاسیس فدرال سیبری (SibFU) معرفی شد. کراسنویارسکی بزرگترین مرکز صنعتی و فرهنگی سیبری شرقی است.

تحصیل در دانشگاه کراسنویارسکی

جهت تحصیل در روسیه شما به سختی می توانید منطقه ای مانند کراسنویارسکی را پیدا کنید که تعداد قابل توجهی از پروژه های ملی در آن اجرا شده است. بیشترین تمرکز “نقاط توسعه” در صنعت، مهندسی قدرت و انرژی، تحقیق و آموزش و پرورش تعیین شده است. دانشگاه فدرال سیبری به عنوان پاسخ به چالش های توسعه منطقه ای در سال 2006 برای آموزش متخصصان بسیار متخصص و کارآمد در هر منطقه از کشور، از جمله شرایط شدید مناطق شمالی تاسیس شد.

دوره های دانشگاه کراسنویارسکی

دوره های دانشگاه کراسنویارسکی

دوره های دانشگاه کراسنویارسکی

جهت تحصیل در روسیه امروزه دانشگاه فدرال سیبری (SibFU) بیش از 31000 دانشجو در 151 برنامه آموزشی در رشته های مختلف حرفه ای ثبت نام کرده است. این یکی از بزرگترین دانشگاه های سیبری و یکی از دانشگاه های فعال در حال توسعه در روسیه است. SibFU در سال 2006 با تلفیق چهار موسسه اصلی آموزش عالی کراسنویارسکی تاسیس شد:

  • دانشگاه ایالتی کراسنویارسک بر اساس ابتکار فیزیکدان معروف شوروی Leonid V. Kirensky
  • آکادمی معماری و ساخت و ساز کشوری کراسنویارسکی
  • دانشگاه ایالتی کراسنویارسکی، فلزات غیر آهنی و طلا
  • قدیمی ترین دانشگاه فنی کراسنویارسکی موجود از سال 1956

آموزش در دانشگاه کراسنویارسکی

فرایند آموزشی در SibFU مبتنی بر استانداردهای بین المللی است. برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد با توجه به سیستم بولونیا اجرا شده است. دارنده مدارک معتبر از مدرک کارشناسی ارشد می تواند تحصیلات خود را برای دریافت دکترا در SibFU ادامه دهد. همه برنامه های تحصیلی دانشگاه فدرال سیبری معتبر هستند، بسیاری از آنها دارای مجوز رسمی بین المللی می باشند.

SibFU با شرکت های مختلف صنعتی و سازمان های علمی مشارکت می کند و برای دانشجویان، فرصت خوبی برای انجام کارآموزی و ادامه کار هدفمند را فراهم می کند. به طور کلی زندگی در کراسنویارسکی بسیار مقرون به صرفه است و شما می توانید با حدود 250 دلار از خود نگهداری کنید (مواد غذایی، لجستیک، سرگرمی و غیره).

امکانات دانشگاه کراسنویارسکی

SibFU دانشگاهی چند رشته ای است که تحقیقات کاربردی و بنیادی در زمینه های مختلف را توسعه می دهد. دانشگاه دارای:

  • یک ابر رایانه، یکی از “50 کامپیوتر با عملکرد برتر” در روسیه
  • مرکز دریافت داده فضایی و مرکز لرزه نگاری
  • یک رصدخانه کاملا مجهز با ایستگاه آب و هوا و یک دوربین سیاره ای قمری
  • مجموعه ای از تجهیزات برای تحقیقات فیزیکی و شیمیایی
  • آزمایشگاه های بیوتکنولوژی، بالینی و بیولوژیکی، نانوتکنولوژی و الکترونیکی. SibFU برنده پروژه های تحقیقاتی Mega-grants روسیه تحت هدایت دانش پژوهان سطح بالا از روسیه و سراسر جهان است.

دانشگاه فدرال سیبری در رتبه 1001 برترین دانشگاه های دنیا قرار گرفته است. تحصیل در دانشگاه SibFU در رتبه بندی خوب وزارت علوم قرار گرفته است. اگر نگران اسکان خود هستید مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) به صورت کامل از شرایط خوابگاه های روسیه مطلع هستند، با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *