دانشگاه مورسیا

در سال 1272 دانشگاه مورسیا تاسیس شد و هر چند که به طور مداوم عمل نکرد اما یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان می باشد. این دانشگاه در سال 1915 به شکل کنونی خود دوباره فعال شد و در سال 2015 صد سالگی و یکمین قرن تعلیم و تربیت خود را جشن گرفت. مورسیا ترکیبی از روش های یادگیری نظری و عملی را که به طور چشمگیری بر موفقیت آینده دانشجویان در نیروی کار جهانی موثر است، ارزش می گذارد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

تحصیل در دانشگاه مورسیا

دانشگاه مورسیا بیش از 50 رشته کارشناسی، 70 رشته کارشناسی ارشد و تقریبا 30 برنامه دکترا را ارائه می دهد. دانشکده های دانشگا مورسیا طیف وسیعی از موضوعات را از علوم پایه تا هنر با مدارس تخصصی در پرستاری، مطالعات و خدمات اجتماعی و گردشگری پوشش می دهد. دانشگاه مورسیا دارای پنج پردیس دانشگاهی است که هر کدام در مکان اختصاصی دارای امکانات ویژه ای هستند که سازگار با برنامه های آموزشی موجود در پردیس است. به عنوان مثال پردیس لا مرسد (La Merced)، پذیرای دانشجویان هنر در یک محیط تاریخی و الهام بخش است.

آموزش در دانشگاه مورسیا

اکثر دانشجویان در پردیس دانشگاه اسپیناردو که آزمایشگاه های علمی را اداره می کنند، آموزش می بینند. دانشجویان پیراپزشکی و پرستاری در شهرک لا آریخاکا (la Arrixaca) که بیمارستان محلی امکان آموزش عملی و ارتباط با بیماران را فراهم می کند، تحصیل می کنند. دانشجویان دانشکده پزشکی در جدیدترین پردیس دانشگاه واقع در شهر لورکا آموزش می بینند. محوطه دانشگاه علوم ورزشی و تربیت بدنی دارای یک ورزشگاه، دیوار صعود و استخر است. شناگران عادی نیز می توانند از شنا در دریای مدیترانه لذت ببرند.

آموزش در دانشگاه مورسیا

 

دوره های دانشگاه مورسیا

مورسیا در جنوب اسپانیا قرار دارد و یک گنجینه معماری کاستیایی است. غرفه های بازار خیابان ها را با سبد های تازه زردآلو، کنگر فرنگی و لیمو پر می کند. آب و هوای مساعد و خاک حاصلخیر این منطقه اسپانیا را به بزرگترین بازار میوه و سبزیجات تبدیل کرده است. دانشجویان بین المللی علاقه مند به درخواست و ادامه تحصیل در اسپانیا می توانند قبل از شروع آموزش خود، دوره ی فشرده 30 یا 60 ساعته اسپانیایی بگذرانند. برنامه دوستانه دانشجویان بین المللی و اسپانیایی برای کمک به  سازگاری دانشجویان جدید و ایجاد رابطه های دوستی سالانه برگزار می شود.

دوره کارآموزی در دانشگاه مورسیا

دانشگاه کاتولیک سنت آنتونیو دانشجویان را قادر می سازد تا مهارت های دنیای واقعی خود را توسعه دهند. زیربنای کلاس های دانشگاهی، آزمایشگاه ها و استودیو های آن همراه با اجزای یادگیری عملی، دانشجویان را آماده می سازد تا دانش خود را در عمل به کار گیرند. دانشجویان باید یک دوره کارآموزی را در یک مؤسسه دولتی یا خصوصی که در آن تجربه تخصص آینده خود را دریافت می کنند، باید تکمیل کنند. UCAM بیش از پنجاه گروه تحقیقاتی را در همکاری نزدیک با شرکت هایی مانند کوکا کولا، دانونه، وودافون و زیمنس تاسیس کرده است که برخی از دانشجویان فرصت های کارآموزی خود را در این زمینه ها فراهم سازند.

دانشجویان بین المللی در دانشگاه مورسیا

دانش آموزان UCAM با داشتن یک حرفه ی قوی بین المللی، از طریق برنامه های مشترک، همکاری ها و توافق نامه های مبادله ای با بیش از 150 دانشگاه در سراسر جهان، از جمله دانشگاه UC برکلی، دانشگاه استنفورد، دانشگاه بولونیا، دانشگاه دولتی سنگاپور و غیره فرصتی را برای ایجاد چشم انداز جهانی فراهم می آورند. دانشگاه پلی تکنیک نانیانگ و دانشگاه ریو دو سول به همراه مراکز UCAM در کوبا، جاکارتا، سنگاپور و بروکسل با هم تعاون دارند تا بیشتر به استراتژی دانشگاه بین المللی دست یابند.دانشجویان بین المللی در دانشگاه مورسیا

دانشگاه کاتولیک سان آنتونیو د مورسیا یک دانشگاه خصوصی است که در سال 1996 با هدف ماموریت مشخص تاسیس شده است. این هدف به صورت «ارائه دانش و مهارت های لازم به دانشجویان برای خدمت به جامعه، برای گسترش بیشتر دانش بشری از طریق تحقیق و توسعه، و شرکت در ماموریت انجیلی کلیسای کاتولیک در زمینه های آموزش و پرورش و فرهنگ» تعریف می شود.

زندگی در مورسیا

پردیس لوس خرونیموس (Los Jeronimos) در مرکز مورسیا – پایتخت منطقه جنوب شرقی اسپانیا واقع شده است. آب و هوای مدیترانه ای با زیبایی های طبیعی سواحل کاستا کالدای با کوه ها و حوزه های Huerta de Europa همراه است. میراث فرهنگ اسپانیایی، رقص فلامنکو، پیش غذای معروف به نام تاپاس و رسم فیستا، از جمله آداب و رسوم مردم مورسیا است که به واسطه استقبال، خونگرمی و اشتیاق خود مشهورند. به عنوان یک منطقه تراکم ​​متوسط (یک و نیم میلیون نفر جمعیت)، مورسیا سرشار از دینامیک های هنری و اجتماعی با هزینه های بسیار ارزان و قابل دسترسی، محیطی امن و زیرساخت های نوین است.

افرادی که متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه معتبر کشور اسپانیا هستند و از هزینه تحصیل در اسپانیا اطلاعی ندارند می توانند با مراجعه به موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) در کوتاه ترین زمان ویزای تحصیلی خود را دریافت نمایند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *