دانشگاه مالاگا اسپانیا

تحصیل در اسپانیا و دانشگاه مالاگا با جامعه دانشگاهی بیش از 40،000 نفر و 6000 دانشجوی خارجیدر دهه گذشته، روش تدریس و تحقیق بین المللی و پویایی برای دانشجویان و مدرسان فراهم آورده است. دانشگاه مالاگا اسپانیا همچنین فهرست گسترده ای از آموزش تخصصی و تحصیلات تکمیلی دکترا، مدارک ارشد رسمی، مطالعات داخلی، دوره های تخصصی، زبان اسپانیایی برای افراد خارجی، دوره های تابستانی و انواع فعالیت های علمی و فرهنگی برای آموزش بهتر را ارائه می دهد که در ادامه این مقاله از موسسه حقوقی توسعه گران مهر به آن می پردازیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

درباره دانشگاه مالاگا

این شهر نقش حیاتی در تاسیس UMA ایفا کرده است: همه ی جوانب استان ( شهروندان، چهره های سرشناس، و رسانه های جمعی ) محرک های کلیدی برای تاسیس دانشگاه ما بوده اند. همه ی این ها در سال 1968 با توسعه ی” انجمن دوستان دانشگاه مالاگا ” آغاز شد، که یک سازمان برای حمایت از دانشگاه در استان با بالا بردن آگاهی در مورد این موضوع و بسیج شهروندان بود که در نهایت به ایجاد آن کمک کرد.

در 18 آگوست 1972 تاسیس دانشگاه مالاگا به تصویب رسید. دانشکده ی اقتصاد و تجارت و دانشکده ی پزشکی اولین بخش از موسسه ای هستند که امروزه به عنوان دانشگاه مالاگا می شناسیم. علاوه بر گسترش فضاهای خود، UMA از نظر کیفی نیز رشد کرده است ؛ از اواخر دهه ی 90، تعهد قوی نسبت به تحقیق و فن آوری های جدید در فعالیت های خود را ایجاد نموده است.

به این معنا که، دانشگاه مالاگا یک استراتژی برای تبدیل شدن به نمونه ای برای نوآوری و توسعه ی علمی در جنوب اسپانیا را اتخاذ کرد. بنابراین، چارچوب مشارکت گسترده ای را با پارک فناوری اندلس ارائه داد، تعداد پروژه های تحقیقاتی ملی و بین المللی را افزایش داد و در سال 2007 به Supercomputing Spanish Network ( ابر محاسبات شبکه ای اسپانیایی ) پیوست.

پیشرفت تحصیلی و علمی و همچنین تلاش های محققان، دانش جویان، کارکنان آموزشی و کارکنان اداری باعث شد دانشگاه مالاگا ( و دانشگاه سویل ) به عنوان پردیس تعالی بین المللی در سال 2012 با نام Andalucia Tech شناخته شود. در حال حاضر، دانشگاه مالاگا به شدت به توسعه ی علمی و نوآوری در زمینه هایی که پیشرفت اجتماعی بر آن متکی است، متعهد می باشد. تلاش های انجام شده برای ترویج تحرک و جذب استعداد های بین المللی در سال های اخیر، منجر به یک دانشگاه آزاد و بین المللی در پروژه های تحقیقاتی در سطح بالا شده است.

40 سال پس از تاسیس دانشگاه، UMA بیش از 35000 دانشجو، 58 برنامه ی کارشناسی، 53 برنامه ی کارشناسی ارشد، 287 گروه تحقیقاتی، و 45 ثبت اختراع در سال 2011 را دارا می باشد. نوآوری، پویایی و بین المللی بودن اصولی است که تاریخ UMA بر اساس آن است، و همچنین مبنای آن برای غلبه بر مشکلات کنونی و تقویت وظیفه ی خود در زمینه ی دانش، جامعه و آینده استوار می باشد.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه مالاگا

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه مالاگا

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه مالاگا

خدمات دسترسی دانشگاه مالاگا مسئول مدیریت پذیرش و پذیرش اعضای جدید در دانشگاه و مراحل مختلف ثبت نام در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. همچنین مسئول روند اعطای پویایی ملی ( SICUE )، پیروی از دستورالعمل CRUE در فراخوانی سالانه آن و ثبت و مدیریت گواهی نامه های دانشگاهی دانشجویان ورودی در UMA از سایر دانشگاه های اسپانیا تحت برنامه ی پویایی ملی می باشد.

علاوه بر این، سایر خدمات اختصاص داده شده، پردازش صدور گواهی صلاحیت به دست آمده در آزمون های ورودی مختلف و انتقال پرونده دانشجویانی است که ورود و انجام آزمون های پذیرش در دانشگاه مالاگا را انجام داده اند، خواستار ان هستند که تحصیلات خود را در یک دانشگاه دیگر آغاز کنند.

دانشگاه مالاگا در حال حاضر درخواست پذیرش در برنامه های دکترای خود برای سال تحصیلی را آغاز کرده است. درخواست ها را می توان، بر اساس روش انلاین که توسط دبیرخانه ی عمومی تعیین شده است، بین تاریخ 25 سپتامبر تا 10 اکتبر ارسال نمود. برای یک درخواست مناسب، مراحل زیر را توصیه می نماییم:

 1. بررسی فهرست برنامه ی دکترا، که لیستی از تمام برنامه های دکترای ارائه شده در دانشگاه مالاگا برای سال تحصیلی را فراهم می کند. برای دسترسی به سایت با اطلاعات بیشتر در مورد برنامه، بر روی عنوان برنامه کلیک راست کنید.
 2. پس از وارد شدن به سایت برنامه دکترا، مهم است که بخش های زیر را با دقت مطالعه کنید: ” ورود ” ( منوی ابی سمت راست ). در اینجا اطلاعات مربوط به پیش نیازهای عمومی ورود برای تحصیلات دکترا را خواهید یافت – ” پیش نیاز ها و مقیاس گذاری ” ( منوی خاکستری سمت چپ ). در اینجا می توانید در مورد پیش نیازهای خاص برنامه، مدارک مورد نیاز برای ضمیمه کردن به درخواست و یا امکان تماس گرفتن برای مصاحبه یاد بگیرید.
 3. پر کردن و ارسال درخواست آنلاین برای پذیرش، با اسناد حمایتی مربوطه. اگر می خواهید بیش از یک برنامه دکترا درخواست دهید، باید درخواستی را برای هر یک از آن ها ارسال کنید. ما یک تاییدیه درخواست را به پست الکترونیکی که در فرم موجود است، ارسال خواهیم کرد.

رتبه و رنکینگ دانشگاه مالاگا

رتبه بندی جهانی دانشگاه متمرکز ( CWUR ) رتبه بندی های خود را تنها بر اساس کیفیت تحصیلات، آموزش به دانشجویان و همچنین میزان سواد استادان و تحقیقات آنان ارائه داده و تنها به نظرسنجی ها و پذیرش هر ساله دانشگاه ها اکتفا نمی نماید. این رتبه بندی از 7 معیار قوی جهت رتبه بندی 1000 دانشگاه برتر استفاده می نماید:

 1. کیفیت تحصیل: این معیار بر اساس جوایز بین الملل و مدال های افراد فارغ التحصیل این دانشگاه سنجیده می شود.
 2. استخدام فارغ التحصیلان: این معیار بر اساس استخدام فارغ التحصیلان این دانشگاه در برترین شرکت های دنیا سنجیده می شود.
 3. کیفیت دانشکده: این معیار بر اساس جوایزی که به صورت آکادمیک به دانشگاه تعلق گرفته است سنجیده می شود.
 4. بازده تحقیقات: این معیار بر اساس تعداد کل تحقیقات دانشگاه سنجیده می شود.
 5. کیفیت نشریه: این معیار بر اساس تعداد به چاپ رسیدن مقالات دانشگاه در برترین روزنامه ها سنجیده می شود.
 6. تاثیرگذاری: این معیار بر اساس به چاپ رسیدن مقالات دانشگاه در تاثیرگذارترین روزنامه ها سنجیده می شود.
 7. استناد ها: این معیار بر اساس تعداد تحقیقات استفاده شده دانشگاه در دیگر تحقیقات سنجیده می شود.

رتبه بندی دانشگاه مالاگا

 • رتبه بندی جهانی 736
 • رتبه بندی ملی 26

رشته های دانشگاه مالاگا

 1. دوره های انگلیسی زبان
 2. مهندسی برق
 3. مهندسی الکترونیک
 4. مهندسی مکانیک
 5. مهندسی طراحی صنعتی و توسعه ی تولید
 6. زبان مدرن ( انگلیسی )
 7. الکترونیک، رباتیک و مکاترونیک
 8. پردازش سیگنال های دیجیتال
 9. فناوری های صنعتی / مدرک فناوری
 10. مهندسی فناوری
 11. مهندسی ساخت
 12. تئوری ماشین ها
 13. شیوه های محاسبه در مهندسی
 14. مهندسی صنعتی
 15. فناوری کامپیوتری
 16. تحلیل و طراحی الگوریتم ها
 17. ساختار کامپیوتر
 18. مقدمه ی مهندسی نرم افزار
 19. برنامه نویسی و هم زمانی سیستمی
رشته های دانشگاه مالاگا

رشته های دانشگاه مالاگا

هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه مالاگا

هزینه تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی متفاوت است و به طور میانگین بین 1000 تا 7000 یورو می باشد. هزینه تحصیل دوره های فشرده تابستان در دانشگاه مالاگا:

 1. 2 هفته 420 یورو
 2. 4 هفته 799 یورو
 3. 6 هفته 1219 یورو
 4. 8 هفته 1598 یورو
 5. 10 هفته 2018 یورو
 6. 12 هفته 2397 یورو

هزینه زندگی در مالاگا اسپانیا

هزینه زندگی در مالاگا اسپانیا

افرادی که متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه معتبر کشور اسپانیا، دانشگاه مالاگا اسپانیا هستند می توانند با مراجعه به موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شرایط مهاجرت به اسپانیا را با خبر شوند و با ارائه مدارک خود به وکلای مجرب ما در کوتاه ترین زمان ویزای تحصیلی خود را دریافت نمایند.

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *