مهاجرت و اقامت کاری

بهترین کشورها برای معماران برای کار

بهترین کشورها برای معماران برای کار در معماری

از دیرباز تاکنون کشورهای چون آمریکا و بریتانیا معماری را حرفه مقدسی می دانستند. دلایل بیشتری که یک معمار در سراسر جهان تمایل به کارکردن در این کشورها را دارند، وجود تعدادی از شرکت های برجسته در آن و یا معماری معروف که از آن برای تمامی عموم شناخته شده است، می باشد. در این مقاله لیستی از بهترین کشورها برای معماران برای کار در معماری را تهیه کرده ایم.

شرایط بهترین کشورها برای معماران برای کار در معماری

کار در سوئد بهترین انتخاب برای معماران است که به دنبال فرصت های برابری در خصوص اشتغال زایی هستند. سوئد، یکی از معدود کشورهایی است که نسبت برابری برای مردان و زنان در خصوص کار در معماری دارد. سوئد برترین کشور در معماری است و در جایگاه اول جهان واقع شده است. به طور متوسط یک معمار می تواند 140000 دلار در سال در آمد داشته باشد. روند رو به رشد کشور سوئد برای زندگی در زمینه اقتصاد طیف گسترده ای را برای مهاجران در جهت تخصص معماری ایجاد کرده و متقاضیان بسیاری را در خصوص جذب کار در زمینه های مختلف معماری جذب نموده است.

معماری در چین

یادگیری زبان چینی ممکن است یک مانع باشد اما کشور چین در آستانه پیشرفتی بزرگ است. این کشور پرده های آهن را به اقتصاد جهانی باز کرده است و این فرصت های متنوعی را برای معماران خارجی که می خواهند در چین کار کنند، افتتاح کرده است. طبق گفته اکونومیست، تقریبا 48 درصد از تولید ناخالص داخلی چین تحت تأثیر سرمایه گذاری های داخلی در زیرساخت ها و برنامه ریزی های شهری است.

معماری در چین

شانگهای و هنگ کنگ در حال حاضر بازارهای باز هستند و یک مکان عالی برای شروع تمرین معماری شما در این کشور است. به طور متوسط در آمد یک معمار در این کشور 2000 دلار در سال است و یکی از پردرآمدترین کشورهای جهان برای معماران معرفی شده است.

معماری در دبی

دبی قطعا بیشترین پیشرفت معماری را در بین کشورهای خاورمیانه کسب کرده است. با سرمایه گذاران ثروتمند عرب، دبی یک زمین بازی بزرگ برای معماران است که می توانند ساختارهای عجیب و غریب را ارائه دهند که بستری قابل توجه هستند. دبی به خوبی در این راه برای تبدیل شدن به شهر برتر در قرن 21 نزدیک شده است. ظرف سه سال این شهر شامل بلندترین برج های جهان و تجدید ساختارهای زندگی برج ایفل، برج بابل و هرم جیزه شده است. زیربناها در هر نقطه رو به رشد است فرودگاه ها، آپارتمان های بلند و یا جاده های طویل و پر از امنیت برای مهاجرت به دبی ایجاد نموده است.

اما اگر شما یک معمار در آفریقای جنوبی هستید، کار در آفریقای جنوبی، بین یک یا دو سال مخصوصا برای کسب تجربه و تمرین در فنون مختلف در زمینه های معماری برای شما موقعیتی بسیار عالی است. آفریقای جنوبی، کنگره معماران بین المللی (UIA) را از 3 تا 7 آگوست تحت موضوع های مختلف در نقاط مختلفی برگزار خواهد کرد.

کار معماری در هند

هند می تواند یک فرصت جالب برای معماران جوان باشد، چرا که بافت های قدیمی و باستانی زیبایی را برای آشنایی با پیش ساختهای معماری ایجاد می کند و بازتاب رو به رشدی برای آموزش معماران به دنبال خواهد داشت. بعضی از بزرگترین شرکت های معماری در هند مانند شرکت Hafeez Contracto می باشد، که در سراسر جهان شناخت کافی را بوجود آورده و دارای اعتبار زیادی در بین معماران بین المللی می باشد. در آمد معماران در سالهای اخیر در کشور هند نزدیک به 30-40 میلیون دلار در سال بوده است، علاوه بر این ها کشور هند از نظر ساختاری و ساختمان های تجاری و باستانی خود کشور رو به رشد و پر از صلابتی در زمینه ی معماری شناخته شده است.

شرایط تحصیل و کار رشته معماری را از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید، مشاورین ما در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *