امتحان mccee

دانشجویان پزشکی بین المللی یا دانش آموزان مبتلا به استئوپتیک ایالات متحده در 20 ماه آخر برنامه خود و فارغ التحصیلان مدرسه پزشکی بین المللی و فارغ التحصیلان استئوپتیک ایالات متحده، باید امتحان mccee را به عنوان یک پیش شرط برای واجد شرایط بودن برای آزمون های مجاز پزشکی کانادا در نظر بگیرند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط امتحان mccee

MCCEE یک معاینه غربالگری است که دانش پزشکی اولیه و حل مسئله یک کاندید را در سطح قابل مقایسه با یک دانش آموز پزشکی ارزیابی می کند. این ارزیابی احتمال شانس موفقیت در سیستم کانادایی را فراهم می کند، این امتحان بین المللی است. این یک پیش شرط برای فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی (IMGs) است تا MCCQE قسمت اول را به چالش بکشد و این حداقل الزام برای ورود IMG به تحصیلات پزشکی پس از مدرسه در کانادا است.

سوالات در امتحان MCCEE

بسیاری از سوالات MCCEE جهت تحصیل در کانادا مربوط به پزشکی عمومی هستند. برای دیدن یک نمونه MCCEE، نمایش نسخه نمایشی آنلاین یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهداف امتحان، به صفحه منابع آمادگی MCCEE مراجعه کنید. شما می توانید MCCEE را به زبان انگلیسی یا فرانسوی بدهید.

سوالات در امتحان MCCEE

MCCEE یک آزمون چهار ساعته مبتنی بر کامپیوتر است که دانش پزشکی اولیه و آمادگی شما را برای ورود به اولین سال تحصیلات تکمیلی تحت نظارت در کانادا ارزیابی می کند. MCCEE شامل 180 سوال چند گزینه ای در زمینه های زیر است:

  • سلامت کودک
  • سلامت مادری
  • سلامت بزرگسالان
  • سلامت روان
  • سلامت و اخلاق جمعیت

امتحان پزشکی MCCEE

اگر می خواهید تحصیل پزشکی در کانادا را انتخاب کنید و در طی 20 ماه فارغ التحصیل شوید، باید از شورای پزشکی کانادا معاینه ارزیابی (MCCEE) بگیرید. چگونه MCCEE را انتخاب کنم؟ برای درخواست MCCEE، یک حساب کاربری را در physiciansapply.ca ایجاد کنید و پس از ورود به پورتال مراحل را دنبال کنید. پس از اتمام هزینه درخواست خود، درخواست MCCEE شما بررسی شده است و شما شماره ” مجوز تست ” خود را دریافت می کنید، می توانید امتحان خود را در یکی از بیش از 500 مرکز آزمون که توسط شرکای جهانی Prometric اجرا می شود، بگذرانید.

بررسی امتحان MCCEE در یک نگاه

شما می توانید درخواست MCCEE را در هر زمان بدهید، در زیر لیستی از تاریخ های جلسه MCCEE آمده است. جلسات در روزهای هفته، هر چند برخی از مراکز آزمون ممکن است امتحانات را در شنبه ها یا یکشنبه ها برگزار کنند. شورای دانشگاه های پزشکی کانادا آزمون را ارزیابی می کند. کنگره ارزیابی پزشکی کانادا (MCCEE) یک ارزیابی کلی از دانش پزشکی اولیه شما در رشته های پزشکی اصلی می گیرد. آزمایش چهار ساعته مبتنی بر کامپیوتر به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه در بیش از 500 مرکز در 80 کشور جهان ارائه می شود.

شورای پزشکی کانادا آزمون ارزیابی (MCCEE) تا پنج بار در سال ارائه می کند. هر پنجره آزمایشی دو تا سه هفته طول می کشد و در ماه ژانویه، مارس، می، سپتامبر و نوامبر برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) همراه باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *