امتحان amc استرالیا

شورای پزشکی استرالیا (AMC) مستقل از سازمان استاندارد ملی برای آموزش و آموزش پزشکی است. به عنوان مرجع تأیید استرالیا، AMC مسئول حفظ پورتال صلاحیت است که توسط انجمن پزشکی استرالیا برای اهداف ثبت نام استفاده می شود. امتحان amc استرالیا آزمون هایی را برای تعیین معیارهای آموزشی متخصصان پزشکی که در خارج از استرالیا آموزش دیده اند، برگزار می کند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

الزامات امتحان amc استرالیا

هدف AMC جهت تحصیل در استرالیا، برای اطمینان از استانداردهای آموزش و ارزیابی حرفه پزشکی باعث ارتقاء و حفاظت از سلامت جامعه استرالیا است. آزمون AMC چیست؟ پزشکان آموزش دیده در خارج از کشور که مدارک پزشکی آنها در استرالیا به رسمیت شناخته نشده است، تحت آزمون های AMC برای ارزیابی مهارت های بالینی و دانش پزشکی خود برای اهداف ثبت نام قرار می گیرند. امتحانات AMC آزمون دانش، صلاحیت بالینی، نگرش های حرفه ای و عملکرد است. دو بخش MCQ و آزمون بالینی برای امتحانات AMC وجود دارد.

آزمون بالینی AMC استرالیا

آزمون AMC جهت تحصیل پزشکی در استرالیا یک آزمایش چند گزینه ای آنلاین است که در یک جلسه 3.5 ساعته انجام می شود و از طریق مراکز معاینه بین المللی قابل دسترسی است.

آزمون بالینی AMC استرالیا

داوطلبان پس از درخواست، دوره 12 ماهه را برای امتحان MCQ تنظیم می کنند. پس از گذراندن MCQ، پزشکان واجد شرایط آزمون AMC بالینی هستند که عملکرد را در محیط کنترل شده تست می کند. آزمون بالینی AMC ارزیابی مهارت های بالینی در پزشکی، جراحی، زنان باردار، زنان، کودکان و روانپزشکی است. امتحانات در ملبورن، پرت و تاونزویل برگزار می شود و تاریخ در روزهای دوشنبه و شنبه در طول سال در دسترس است. محدودیت زمانی بین گذر امتحان MCQ AMC و گرفتن آزمون بالینی AMC وجود ندارد.

فارغ التحصیل پزشکی در استرالیا

اگر شما فارغ التحصیل پزشکی بین المللی هستید، که دارای مدارک تحصیلی از یک موسسه خارج از استرالیا یا نیوزیلند است و شما مایل به ثبت نام برای انجام تمرین پزشکی در استرالیا هستید، باید مدارک مربوط به واجد شرایط بودن برای انجام یکی از سه روش ارزیابی AMC را ارائه کنید. فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی که دارای مدرک اولیه پزشکی و جراحی هستند و توسط یک موسسه آموزشی که توسط AMC شناخته شده اند، واجد شرایط درخواست ارزیابی AMC می باشند.

فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی ابتدا باید مدارک پزشکی را مستقیما به کمیته آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی (ECFMG) نمونه کارهای الکترونیکی مجوز های بین المللی (EPIC) برای تأیید ارسال کنند. گام بعدی ایجاد یک پرونده AMC است که شامل آپلود مدارک ID است. هنگامی که یک شماره نامزدی AMC به شما داده می شود، می توانید با فرآیند امتحان AMC ادامه دهید.

شرایط تحصیل در رشته پزشکی در استرالیا برای تمام دانشجویان بین المللی در دسترس است، مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *