تحصیل در دانشگاه جنوب شرقی چین

دانشگاه علوم پزشکی جنوب شرقی چین (SEU) یکی از دانشگاه های ملی است که به طور مستقیم تابع MOE چین است و در “985 پروژه” و “211 پروژه” ذکر شده است. منشاء SEU میتواند به سال 1902 برگردد، زمانی که این دانشگاه به عنوان کالج عادی Sanjiang تاسیس شد. با یک پردیس اصلی واقع در مرکز شهر پایتخت باستانی نانجینگ، SEU  در حال حاضر دارای 4 پردیس می باشد که کل مساحت 427 هکتار را پوشش می دهد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی جنوب شرقی چین

منشاء دانشکده ی پزشکی از دانشگاه ملی مرکزی در سال 1935 و پس از آن، از کالج پزشکی راه آهن نانجینگ پیش از پیوستن آن به SEU  بوده است. در حال حاضر، این مدرسه دارای 6 بخش پزشکی عمومی و همچنین 12 گروه پزشکی بالینی می باشد. همچنین دارای 14 موسسات تحقیقاتی که به تحقیق اختصاص داده شده ، یک مرکز آموزشی برای آزمایش های پزشکی، و 2 آزمایشگاه کلیدی با حمایت مالی استان جیانگ سو وMOE.  می باشد. 10 بیمارستان آموزشی که بیش از 10،000 تخت بستری را کاملا نگه می دارد، وجود دارد که متعلق به مرکز آموزش بالینی می باشد.

ثبت نام دانشجویان تمام وقت در دانشکده ی پزشکی بیش از 2400 نفر است، که شامل 1400 نامزد لیسانس، 622 نامزد کارشناسی ارشد، 143  نامزد دکترا و 390 نفر دانشجوی خارجی از بیش از 20 کشور می باشد.
بر اساس 70 سال تجربه، پزشکی بالینی در SEU دارای یک شهرت خوب است. این یک نظم کلیدی و ویژه مربوط به استان جیانگ سو است و دارای رتبه ی 20 در چین می باشد. برنامه ی MBBS از سال 2006 برای دانشجویان بین المللی باز بوده است و در سال 2007  توسط MOE تصویب شد و به عنوان دانشگاه واجد شرایط برای ارائه ی برنامه ی MBBS  به زبان انگلیسی تدریس شد. دانشجویان در این برنامه حدود 500 نفر هستند، به طور عمده از هند، پاکستان، اوگاندا، کنگو، آفریقای جنوبی و غیره. تحصیل در چین در رشته های پزشکی به دلیل مورد تایید واقع شدن تعداد زیادی از دانشگاه های این کشور مثل دانشگاه شاندونگ، شانتو و غیره مورد استقبال واقع شده است.

اطلاعات کلی دانشگاه علوم پزشکی جنوب شرقی چین

 • شهر:
  نانجینگ
 • روز آغاز:
  Oct.11. 2016
 • مهلت درخواست:
  Jun.30 2016
 • مدت زمان تحصیل:
  6 سال
 • زبان تدریس:
  انگلیسی
 • شهریه:
  RMB 32،800  در سال
 • هزینه ی زندگی:
  800-1500 RMB /  ماه

مشاورین و همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی می توانند به شما در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به چین کمک کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *