بورسیه های تحصیلی امارات متحده عربی

از زمانی که کشور امارات سرمایه گذاری در بخش علمی خود را آغاز نموده تاکنون توانسته به پیشرفت های چشمگیری در این زمینه دست یابد، سالانه متقاضیان زیادی برای تحصیل در امارات متحده عربی راهی این کشور می شوند. در ادامه شرایط بورسیه های تحصیلی امارات متحده عربی را مورد بررسی قرار می دهیم و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) به عنوان معتبر ترین موسسه در امور مهاجرت مراجعه کرده و کلیه امور خود را به ما بسپارید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی امارات متحده عربی

دانشجویانی که در برنامه آموزشی خارج از کشور که تصمیم به تحصیل در امارات متحده عربی دارند ممکن است درخواست چندین بورس تحصیلی از جمله موارد زیر را بکنند. بورس تحصیلی ماری رایت برای موقعیت های غیر سنتی، که به کسانی که در مناطق دور افتاده تحصیل می کنند، تعلق می گیرد. شما باید حداقل یک ترم را در خارج از کشور بمانید.

بورس تحصیلی آرون اویونس که به دانش آموزانی که نیازمند مالی هستند که هنوز در خارج تحصیل نکرده اند و قصد دارند تا یک سال کامل بمانند داده می شود. صندوق تحصیلی در خارج از کشور The Education Abroad Endowment، همچنین برای نیازمندان از لحاظ مالی، به بهترین دانشجوی دوره لیسانس در زمینه EA اختصاص دارد.

کمک هزینه تحصیلی WSU تحصیلات خارج از کشور بسیار شبیه به بورس تحصیلی اوانزر است، که دانش آموزانی بهره مند می شوند که قادر به تحصیل در خارج از کشور نخواهند بود. دانشگاه آمریکایی دبی (AUD)بورس تحصیلی ویلیام جفرسون کلینتون را به دانشجویان بابت شهریه کامل و مسکن خوابگاه برای یک دوره پیشنهاد می دهد. مسکن پیدا کردن دشوار است و اجاره های بسیار بالایی دارد، بنابراین در نظر گرفتن مسکن سخاوتمندانه است (در حقیقت لازم است).

دانش آموزان باید برنامه تحصیلی کامل داشته باشند و به کد AUD پایبند باشند و انتظار می رود که شما هزینه های جانبی مانند غذا و کتاب های درسی را پرداخت کنید. دانشگاه علمی و فناوری خلیفه با هدف ایجاد یک دانشگاه عالی رتبه جهانی، تحصیلات دانشگاهی را برای ارائه منطقه با رهبران آینده و اندیشمندان انتقادی در علوم و فن آوری و موقعیت ابوظبی به عنوان مرکز دانش و یک موتور برای رشد اقتصادی اجتماعی فراهم می کند.

همیشه توصیه می شود که برنامه های تحصیلی خارجی را بررسی کنید تا ببینید چه دوره ای در امارات متحده عربی برگزار می شود. به عنوان مثال، موسسه تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه باتلر (IFSA-Butler) به شما اجازه می دهد در دانشگاه آمریکایی شارجه تحصیل کنید. شارجه یکی دیگر از مناطق در امارات متحده عربی است، محافظه کارانه تر و کمتر آمریکایی تر از دبی است و برای دستیابی به یک تجربه سنتی خاورمیانه ضروری است.

IFSA-Butler کمک های مالی برای هزینه های شارجه، از جمله بورسیه های عمومی (از ۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار)بسته به طول اقامت شما می باشد ، اولین برنامه پژوهشگران نسل اول برای دانشجویانی که اولین گروه از خانواده های خود هستند که در کالج شرکت می کنند.

شرایط اخذ بورسیه و فاند از دانشگاه های امارات متحده عربی

دانشجویان دکترا: اگر شما به دنبال مدرک دکترا هستید شما شانس خوبی برای دریافت کمک مالی دارید. در این مرحله در حرفه دانشگاهی شما می توانید یک دارایی ارزشمند برای دانشگاه خود باشید تا به آن ها در آموزش کلاس ها و انجام تحقیق کمک کنید. همچنین می توانید کمک هزینه تحصیلی بگیرید که دانشگاه ها، شرکت ها، افراد یا دولت ها از تحقیقات شما حمایت می کنند. این امر به خصوص در صورتی رایج است که شما یک PhD را در موضوعات تکنیکی که برای بسیاری از شرکت ها منافع دارند انجام دهید.

دانشجویان کارشناسی ارشد: به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، تجربه زیادی کسب کرده اید و می توانید در دانشگاه خود به عنوان دستیار استاد یا تیم اداری کمک کنید. این کار معمولا شامل حدود ۱۰ ساعت کار در هفته در ازای پرداخت شهریه رایگان می شود. بازپرداخت دقیق بین دانشگاه های مختلف متفاوت خواهد بود و برخی ممکن است هزینه های زندگی شما را تحت پوشش قرار دهند در حالی که برخی دیگر ممکن است با حقوق معمولی به شما پول بدهند.

از لحاظ تحصیلی با استعداد: دانشجویانی که رکورد تحصیلی برجسته ای دارند، شانس بیشتری برای تحصیل دارند، به ویژه اگر شما نیز در امتحانات ورودی مورد نیاز نمره خوبی داشته باشید. این امر به ویژه در صورتی صادق است که شما برای دانشگاهی درخواست دهید که در صدر رده بندی قرار ندارد زیرا جذب دانشجویان بزرگ می تواند به بهبود رتبه بندی آن ها کمک کند.

دانشجویان با مهارت خاص: بسیاری از دانشگاه ها به ویژه در ایالات متحده به دانشجویانی که در زمینه ورزش، موسیقی یا موضوعات مشابه مهارت دارند، بورسیه می دهند؛ چرا که این دانشجویان می توانند تیم دانشگاه را تقویت کرده و در صورتی که مشهور شوند، به مدرسه بروند. یکی از معیارهای مرسوم بورس تحصیلی، اقتصاد خانواده دانشجویان است. بسیاری از بورس تحصیلی به منظور کمک به دانشجویان فقیر برای تحصیلات خوب کمک می کند، در حالی که انتظار می رود که دانشجویان از خانواده هایی که به بهترین وجه کار می کنند، از خود حمایت کنند.

بسیاری از مدارس عالی رتبه مانند هاروارد دارای برنامه های کمک مالی مرسوم با مقادیر ثابت هستند که می توانید بر اساس درآمد خانواده تان دریافت کنید، در صورتی اگر از یک خانواده با درآمد پایین بیایید، تقریبا تمام شهریه شما تحت پوشش قرار خواهد گرفت. چالش اصلی این است که در وهله اول در این دانشگاه ها پذیرفته شوید.

دانشجویان اقلیت: مانند دانشگاه های تنوع. تعادل جنسیتی خوب و ترکیب ملیت می تواند به رتبه بندی و جذابیت عمومی آنها کمک کند. بنابراین اگر شما تنها متقاضی کشور خود هستید شانس بیشتری برای دریافت بورس خواهید داشت تا اگر دانشگاه صدها دانشجو از کشور شما داشته باشد. ناامید نشوید اگر شما با موارد بالا تطابق نداشته اید.

بورس تحصیلی زیادی وجود دارد و دانشجویان بسیار کمی هستند که در واقع برای آنها اعمال می شود، بنابراین تا زمانی که مایل هستید، این شانس را دارید که تلاش بیشتری انجام دهید. با این حال، باید بدانید که تحصیلات تکمیلی که هزینه های زندگی شما در مقطع کارشناسی را نیز پوشش دهد بسیار سخت است، بنابراین شما معمولا باید پول خود را برای تحصیل در خارج از کشور داشته باشید مگر اینکه شما یک ورزشکار ملی هستید یا برخی دیگر مهارت های ویژه ذکر شده در بالا را دارید.

مشاورین ارشد موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بورسیه تحصیل در امارات را مورد بررسی قرار داده و به معرفی شرايط دانشگاه های این کشور پرداختند، برای کسب اطلاعات تکمیلی بهتر است که با مشاورین ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *