بورسیه تحصیلی قزاقستان

امروزه تحصیل در خارج از کشور از صحبت های متداول در بین جوانان ایرانی می باشد، در این میان، تحصیل در قزاقستان نیز می تواند انتخاب دانشجویان باشد. بدون شک، تصمیم گیری درباره ی مهاجرت تحصیلی به یک کشور خارجی، نیاز به اطلاعات گسترده ای در خصوص شرایط فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و همچنین قوانین تحصیلی موجود در آن کشور دارد. لذا همکاران ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) سعی دارند با نگارش این مقاله پیرامون شرایط بورسیه تحصیلی قزاقستان بهترین راهنمایی ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی قزاقستان

آیا این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توانید کمک هزینه ی تحصیلی دانشگاهی برای تحصیل در قزاقستان بیابید؟ برایاین منظور فهرستی جامع از موقعیت های کمک هزینه های تحصیلی برای دانشگاه های قزاقستان شامل بهترین کمک هزینه های ملی و بین المللی، بورسیه ها، بودجه های دانشگاهی و دانشکده ای، کمک هزینه های تحصیلی رایگان، بودجه های دولتی و دیگر حالت های کمک مالی دانشجویی را آماده کرده ایم.

شما در قزاقستان می توانید برای کمک هزینه های تحصیلی ای شامل بودجه هایی برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان، کمک مالی برای دانشجویان کارشناسی، کمک هزینه های تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی و موارد دیگرف اقدام نمایید که همگی در پایگاه داده ی جامع کمک هزینه های تحصیلی ما در دسترس اند.

بودجه ها و کمک هزینه های تحصیلی برای دانشجویان ملی و بین المللی شامل شهریه ی رایگان، کتاب رایگان و بدون هزینه ی امتحان می باشد. آخرین مهلت: 7 ژوئن 2019. این کمک هزینه ها برای مادران بی شوهری است که می خواهد مقداری کمک مالی دریافت نمایند و خانه ی خود را اداره کنند. برخی از کمک هزینه هایی که فهرست کرده ایم نیاز به شرایطی نظیر پدر یا مادر بی همسر، دارند.

کالج آموزش باز برنت وود مفتخر است که اعلام نماید طرح کمک هزینه ی آموزش از راه دور BLOC جدید به منظور مقرون به صرفه تر کردن آموزش برای همه ی دانشجویان جهان، طراحی شده است. این کمک هزینه های گسترده از 100 تا 460 پوند (تا 80% هزینه ی دوره)، مطابق با نیازها و شایستگی های متقاضی، متغیر است.

بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی در قزاقستان

دانشجویان بین المللی از 40 کشور جهان در حال حاضر در دانشگاه کلاریون ثبت نام شده اند و امیدواریم که این تعداد در آینده ای نزدیک فرتار هم رود. خانواده ی بین المللی دانشجویان ما در کلاریون محیطی پذیرا و آرام به همراه رابطه ی یک به یک با اساتید و کارکنان را تجربه می کنند. دانشگاه کلاریون هم درمقطع کارشناسی و هم تحصیلات تکمیلی دوره های آکادمیک دارای کیفیت بالا و کاملا معتبری را در حوزه های هنر و علوم، مدیریت بازرگانی و تحصیلات،  و خدمات انسانی، ارائه می کند.

بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی در قزاقستان

نیازمندی های پذیرش شامل فرم درخواست تکمیل شده و پرداخت هزینه ها، نمره های TOEFL/SAT رضایت بخش، مدرک رسمی و گواهی وجود پشتبانی مالی کافی است. نیازمندی های دیگر دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی شامل مدرک رسمی یک دوره ی کارشناسی،  نمرات رضایت بخش GRE/GMAT، فرم های ارزیابی / توصیه نامه و برخی نیازمندی های دیگر که مورد نظر دپارتمان مربوطه ایت، می باشد.

از طریق طرح منم هزینه ی تحصیلی بین المللی بولاشاک، دولت قزاقستان برای اهالی این کشور این امکان را فراهم می آورد تا تحصیلات دانشگاهی خود را در خارج از کشور دنبال نمایند. افرادی که واجد شرایط این کمک هزینه شناخته شوند ماهانه تا حداکثر 1250 یورو را به مدت سه سال دریافت می کنند. اگر می خواهید به اقامت قزاقستان دست پیدا کنید و اطلاعات مناسبی را در دست ندارید، بهتر است که با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *